Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Bractwa Piwnego GOSPODA ROKU

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19184

    Plebiscyt Bractwa Piwnego GOSPODA ROKU

    Zasady i Regulamin przyznawania tytułu Gospoda ROKU

    § 1
    Nagroda Gospoda Roku jest nagrodą przyznawaną lokalom spełniającym poniższe kryteria: .
    - min. 3 gatunki piwa
    - min. 2 nalewaki z piwem
    - min. 1 nalewak z piwem z browaru regionalnego (małego, warzącego piwo do określonej ilości hl itp)
    - jakość i sposób serwowania piwa (temp. szkło itp)
    - kompetentna obsługa (znajomość serwowanych piw, pomoc w zamówieniu itp)
    - atmosfera - wystrój, muzyka
    - czystość i higiena

    § 2
    W danym roku kalendarzowym jest przyznawana tylko jedna nagroda Gospoda Roku

    § 3
    Kandydatów do Gospody Roku zgłaszają członkowie Bractwa Piwnego w poszczególnych Kręgach Lokalnych Bractwa.

    § 4
    Rada Starszych Kręgu Lokalnego wybiera kandydata do Gospody Roku w formie uchwały.

    § 6
    Pisemny wniosek o nadanie nagrody Gospoda Roku Rady Starszych Kręgów Lokalnych przedstawiają kapitule Bractwa Piwnego najpóźniej do końca trzeciego kwartału roku, w którym ta nagroda jest przyznawana. Kapituła Bractwa Piwnego rozpatruje wnioski i przyznaje nagrodę w formie uchwały, przedstawiając uzasadnienie swojego postanowienia. Posiedzenie Kapituły w tej sprawie musi odbyć się najpóźniej do końca października roku, w którym przyznawana jest nagroda. O przyznaniu nagrody Kapituła Bractwa Piwnego powiadamia Kręgi Lokalne Bractwa.
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Czy mogłabym się dowiedzieć w jakim celu zamieściłeś ten regulamin? W końcu to konkurs, do którego kandydatury mogą zgłaszać członkowie Bractwa Piwnego. Pomimo, ze na forum jest zarejestrowanych kilku, a może nawet kilkunastu i tak nie rozumiem po co.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy mogłabym się dowiedzieć w jakim celu zamieściłeś ten regulamin? W końcu to konkurs, do którego kandydatury mogą zgłaszać członkowie Bractwa Piwnego. Pomimo, ze na forum jest zarejestrowanych kilku, a może nawet kilkunastu i tak nie rozumiem po co.
      A dlaczego nie, ja z przeczytałem z zainteresowaniem.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
        A dlaczego nie, ja z przeczytałem z zainteresowaniem.
        No bo to jest suchy regulamin bez żadnego własnego komentarza. Cykl kopiuj, wklej.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23816

          #5
          brakowało autorskiego komentarza
          Last edited by ART; 05-06-2007, 21:32. Powód: cholera maggyk mnie wyprzedził-a :D
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19184

            #6
            A czy ja jestem członkiem BP? Niemniej dostałem go. Uważam, że sporo osób z nas zna członków BP to i może im zgłaszać swoje sugestie. BP i tak wybierze swoich, ale chyba łączy nas więcej niż dzieli. A może się mylę?
            Last edited by e-prezes; 05-06-2007, 21:34.

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              A czy ja jestem członkiem BP? Niemniej dostałem go. Uważam, że sporo osób z nas zna członków BP to i może im zgłaszać swoje sugestie. BP i tak wybierze swoich, ale chyba łączy nas więcej niż dzieli. A może się mylę?
              Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Wkleiłeś regulamin bez komentarza od siebie. To jest forum dyskusyjne a nie zbiór regulaminów.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19184

                #8
                dla Maggyka

                tytułem komentarza:

                nie podoba mi się ten regulamin

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  tytułem komentarza:

                  nie podoba mi się ten regulamin

                  Pewnie punkt czystość i higiena. U mnie wszystkie lokale odpadnę. Nie ma takiego, u którego czegoś nie można by znaleźć. Jestem ekspertem w tej dziedzinie
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19184

                    #10
                    Mnie akurat z innego powodu. Obawiawam się jaki lokal zostanie zgłoszony przez KK BP i z jakiego powodu. W moim odczuciu nie zasłużył na to.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mnie akurat z innego powodu. Obawiawam się jaki lokal zostanie zgłoszony przez KK BP i z jakiego powodu. W moim odczuciu nie zasłużył na to.
                      Dawaj, też chce wiedzieć.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • piokl13
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 946

                        #12
                        Wygląda jak z zamówieniami publicznymi. Najpierw wyłania się zwyciężce (kto więcej da w łapę), a później pisze się pod niego zamówienie.

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #13
                          Ograniczają się do " gospody roku ", a ta gospoda dotyczy terenu Polski czy całego świata ?

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19184

                            #14
                            Mniemam, że Polski, ale nie jest to sprecyzowane. Na stronie WWW bractwa nie ma o tym wspomniane, a wygląda na to, że nikt tam dawno nie zaglądał.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19184

                              #15
                              za stroną Bractwa Piwnego:
                              "Klub AgRafKa w Zgierzu jest pierwszym lokalem, jaki uzyskał tytuł Gospody Roku. (...)"

                              i dalej:

                              "Klub AgRafKa jest siedzibą Zgierskiej Kuźni Piwnej – Zgierskiego Kręgu Lokalnego Bractwa Piwnego. Kandydaturę AgRafKi do tytułu Gospody Roku zgłosił przewodniczący Rady Starszych Zgierskiej Kuźni Piwnej Robert Stolarski. Oto fragment uzasadnienia:
                              „szeroka gama piw dostępna w Klubie (ok. 70) przy relatywnie niskich cenach, znająca się na rzeczy obsługa, otwartość na wszelkie możliwe propozycje współpracy ze strony gości (np. turnieje darta i w siatkówkę), atmosfera na którą składają się m.in. organizowane co tydzień koncert bardzo różnorodnej muzyki, transmisje wydarzeń sportowych (rzutnik multimedialny), możliwość miłego spędzenia czasu grając m. in. w darta, ringi, bule, karty, szachy, siatkówkę plażową. Klub posiada ponadto piękny zielony ogródek, z którego można korzystać od wczesnej wiosny aż po jesień.”
                              Kapituła Bractwa Piwnego podzieliła opinię Zgierskiej Kuźni Piwnej. AgRafKa jest Gospodą Roku 2007."

                              btw, jaką przyjąć definicję gatunku piwa? taką jak w regulaminie, cytuje "(np.: pils, stout, pszeniczne, porter itd.)" czy taką jaką chce widzieć kolega pivaria

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎