Browar Amber - Bielkówko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Galu23
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2005.04
    • 62

    Browar Amber - Bielkówko

    Witam, chciałem się z wami podzielić moim wczorajszym spostrzeżeniem : otóż w ten weekend miałem okazję gościć nad naszym wspaniałym Bałtykiem , konkretnie miejscowości Władysławowo i Jastrzebia Góra , i to co przeraiło mnie najbardziej to fakt że prawie nigdzie nie mogłem zanleźć tak popularnego tam od wielu lat piwka Amber rozlewanego przez Browar Bielkówo (ani lanego , ani butelkowego ) , czy są jakieś wieci na temat tego browaru ??? - co się dzieje , przeciez nei po to jechałem nad morze żeby napić się Zywca i czy jakiegoś innego koncernowego napoju
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #2
    to znaczy że przed wyjazdem nie odrobiłeś lekcji

    Browar działa i ma się dobrze. A to że nie jest wszędzie dostępny, to już taka jego jak i wielu innych średnich/małych browarów cecha. Dlatego warto przed wyjazdem zasięgnąć języka w browarze i Browarze (biz)
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Galu23
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2005.04
      • 62

      #3
      Uffff, a już myślałem że coś się zmieniło. Od kilku lat piłem w tych rejonach to piwko i nawet mi nie przyszło do głoży że może go nie być

      Comment

      Przetwarzanie...