Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czasopisma branżowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzem82
    Senior
    • 11-2005
    • 113

    Czasopisma branżowe

    Witam.
    Kto zna jakieś czasopisma branżowe z zakresu technologii piwowarstwa? Które polecacie, a które wydają wam się słabe?
  • aczeresniakx
    Junior
    • 01-2007
    • 3

    #2
    Ja polecam "Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny" można co nieco tam wyczytać o piwowarstwie

    Comment

    • krzem82
      Senior
      • 11-2005
      • 113

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aczeresniakx Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja polecam "Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny" można co nieco tam wyczytać o piwowarstwie
      Znam tą pozycje i wydaje mi się, że to jedyna na polskim rynku. Może znacie jakieś czasopisma zagraniczne (byle nie po niemiecku).

      Comment

      • darekd
        Senior
        • 02-2003
        • 12274

        #4
        Czeski "Kvasny prumysl" to pismo o wielowiekowej juz tradycji /choc nie wiem czy wciaz sie ukazuje/:

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          Czeski "Kvasny prumysl" to pismo o wielowiekowej juz tradycji /choc nie wiem czy wciaz sie ukazuje/:

          http://www.beers.cz/kvas/
          Myślę, że się ukazuje.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • krzem82
            Senior
            • 11-2005
            • 113

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Czeski "Kvasny prumysl" to pismo o wielowiekowej juz tradycji /choc nie wiem czy wciaz sie ukazuje/:

            http://www.beers.cz/kvas/
            Bardzo ciekawe to czasopismo ale po czesku nic nie rozumieć Żeby po angielsku coś było.

            Comment

            • szyszka
              Member
              • 05-2007
              • 53

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzem82 Wyświetlenie odpowiedzi
              Znam tą pozycje i wydaje mi się, że to jedyna na polskim rynku. Może znacie jakieś czasopisma zagraniczne (byle nie po niemiecku).
              jest jeszcze Agroprzemysł.

              Comment

              • bulkowski
                Member
                • 03-2005
                • 76

                #8
                Hmm w prawym górnym rogu strony głównej znajdziesz Brytyjską flagę służącą do zmiany języka czeskiego na angielski polecam lekturę
                „Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin

                Comment

                • krzem82
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 113

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bulkowski Wyświetlenie odpowiedzi
                  Hmm w prawym górnym rogu strony głównej znajdziesz Brytyjską flagę służącą do zmiany języka czeskiego na angielski polecam lekturę
                  nie widzę na stronie http://www.beers.cz/?

                  Comment

                  • bulkowski
                    Member
                    • 03-2005
                    • 76

                    #10
                    Wybacz, miałem na myśli przytoczoną post wcześniej stronkę http://www.beerresearch.cz/vupsCKP.htm. Przepraszam za nieporozumienie
                    „Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin

                    Comment

                    • skitof
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 2478

                      #11
                      Jeśli chodzi o czasopisma branżowe dostępne w internecie to polecam stronę Sachon-Fachzeitschriftenarchiv. Znajdują się tu wszystkie numery, w tym aktualne
                      * Brauindustrie - czyli Przemysł Piwowarski - polecam, po niemiecku.
                      * Der Doemensianer - czasopismo znanej akademii piwowarskiej spod Monachium
                      * Brewing and Beverage Industry International - wersja angielska
                      * Brewing and Beverage Industry Espanol - wersja hiszpańska
                      * Getraenkefachgrosshandel - hurtownia napojów - dla zainteresowanych, po niemiecku
                      * Getraenkeindustrie - przemysł napojów - dla zainteresowanych, po niemiecku

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎