Armagedon?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seven77
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.02
    • 12

    #16
    Ludzie prosze niech wkoncu ktos to wypije i opisze swoje przezycia Czekam bo sam chcetnie bym ów produkty zamówił

    Comment

    • Dreamer
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.05
      • 1576

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
      pierwsza warka pochodzi z Relakspola. Jednak kolejne, wcale nie muszą być warzone w tym browarze.
      Czyli kolejne w naszym kraju piwo kontraktowe. W sumie to dosyć pożyteczne zjawisko: kontraktujący na ogół ma ambicje wprowadzenia na rynek ciekawszych (żeby nie powiedzieć: niszowych) produktów, pojawiają się nowe marki, kolekcjonerzy etykiet cieszą się jak dzieci, smakosze są dumni, że w "nowym" piwie potrafią wyczuć rozpoznawalny smaczek któregoś z od dawna istniejących browarów... No, krótko mówiąc, trzebaby zamówić parę butelek, zanim piwo zniknie z rynku...
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19244

        #18
        Pszenica na pewno nie będzie z Relakspola jak pośrednio pisze iommi. Ideą Górnej Półki jest prezentacja smakoszom piw wyjątkowych. Zamysł firmowania ich własną marką przez skład jest zacny i go popieram. Zagadka dt. pszenicy nadal aktualna... obstawiam Kipera, podobnie jako następny browar gdzie będą kontraktować (to tylko zgadywanki)

        Comment

        • adam16
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.02
          • 9865

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
          Właśnie dostałem zaproszenie na degustację Armagedonów, która ma odbyć się w najbliższy piątek w katowickim pubie Spencer. Może się wybiorę...
          Ech szczęściarzu... Jakbyś miał informacje o wolnych mocach degustacyjnych...
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • piwosz-domin
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2004.06
            • 7

            #20
            Właśnie przed chwilą zamówiłem Szkoda, ze nie ma jeszcze pszeniczniaka...
            Piwo to moje paliwo

            Comment

            • glowac
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2007.11
              • 1

              #21
              wczoraj wieczorem piłem ARMAGEDONA i całkiem całkiem piwko. czekamy na ,,pszenice,,

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23860

                #22
                doczytałem na stronie, że chodzi o pRZeniczne
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2001.02
                  • 23860

                  #23
                  30. lipca pan Wiciślok przesłał taki oto tekst "dla prasy":

                  Eksperyment pod nazwą „piwo Armagedon 2012” zakończył się sporym sukcesem. Autorom testu chodziło o ustalenie czy polski rynek jest w stanie przyjąć nikomu nie znane piwo kotraktowe o dziwnie brzmiącej nazwie. Dodatkowym utrudnieniem było przyjęte założenie, że na reklamę piwa nie zostanie zainwestowana ani jedna złotówka. Całą sferę promocji postanowiono ograniczyć do komunikatów prasowych oraz wykorzystania darmowych narzędzi promocji w sieci.

                  - To było karkołomne zadanie – mówi Marek Wyciślok właściciel firmy Górna Półka Skład Alkoholi, jeden z pomysłodawców eksperymentu – i trudno było przewidzieć, czy piwo o „nie piwnej” nazwie i etykiecie osadzonej w stylistyce francuskich win znajdzie swoich zwolenników.
                  Do promocji piwa wykorzystano serwisy YouTube oraz Joemonster.org, gdzie opublikowano kilkudziesięciosekundowy spot reklamowy. W trakcie eksperymentu w pierwszym serwisie z filmem zapoznało się ponad 4000 użytkowników, w drugim prawie 2500. Dołączywszy w ostatniej chwili serwis Nautilus.org.pl (z zalinkowanym filmikiem z YouTube) w ciągu zaledwie kilku dni zwiększył tę liczbę o kolejne 2000 użytkowników. Podczas trwającego zaledwie pół roku eksperymentu sprzedano ponad 6 tys. butelek.

                  Obecnie firma Górna Pólka Skład Alkoholi przygotowuje nowe, tym razem już nie eksperymentalne, kontraktowe piwo.
                  jak dla mnie sprzedanie 30 HL w ciągu tylu miesięcy to raczej niewielki sukces...
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Sokół83
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.12
                    • 1598

                    #24
                    Podczas trwającego zaledwie pół roku eksperymentu sprzedano ponad 6 tys. butelek.
                    około 33 butelki na dzień to niewątpliwy sukces - myślę, że w moim osiedlowym sklepie, dziennie więcej Ciechanów schodzi
                    Z INNEJ BECZKI

                    www.fotopolska.eu

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2001.02
                      • 23860

                      #25
                      a ile Żubra wtedy schodzi myślę że trzeba by porównywać podobne produkty.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      Przetwarzanie...