Ekspansja "Ambera'' na sieć Auchan!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piowen
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2007.09
    • 207

    Ekspansja "Ambera'' na sieć Auchan!

    Niedawno dotarły do mnie sygnały, że w rzeszowskim Auchan pojawiły się piwa z „jakiegoś” Ambera. Byłem, sprawdziłem i oczom nie wierzyłem. Na półkach stały spokojnie puszkowe „Harde Mocne” i „Red” oraz dwie (!!!) ostatnie puszki „Ambera Classica”. To jeszcze nic, dochodzę do butelkowych, a tam obok ogólnodostępnego Koźlaka stoją „Złote Lwy”! Sądząc po czystkach na półkach wszystkie produkty browaru schodzą znakomicie. I oto chodzi! Brawo, brawo Amber!
    Czyżby był to początek ataku na rynek hipermarketów? Ja w każdym razie będę wspierał swój ulubiony browar ile mi sił starczy
    "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.
  • arzy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.06
    • 2814

    #2
    Bardzo dobrze.
    Tylko ta cena, ponad 4 zł. za "Złote Lwy" to troszkę za dużo.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Makaron
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.08
      • 2107

      #3
      Tylko, ze jesli byloby sprzedawane za 1,99 to by przecietnemu konsumentowi smakowalo jak piwo za 1,99
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • supersklep
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2005.01
        • 982

        #4
        Amber zaczyna ekspansje na hipery a za to u nas w Lublinie od miesiąca nie ma Żywego ani Złotych Lwów w hurtowni która od dawna współpracuje z Amberem


        Comment

        • remfire
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.03
          • 1334

          #5
          We wrocławskim Auchanie też się pojawiły piwa z Ambera : Mocny Red, Harde i Classic ( wszystkie w puszkach). Ilosci są jednak symboliczne , dosłownie po kilka, kilkanaście puszek na półce - wyglada to na testowanie sprzedaży. Jednak przy takiej cenie raczej wielkiego zbytu nie będzie : Classic po 2,99 , a Red i Harde po 3,49.
          Był również Koźlak, ale ten bywał też i wcześniej. Złotych Lwów nie znalazłem.

          Comment

          • Pendragon
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 2006.03
            • 13952

            #6
            Współczuje tych cen, ale wy za to możecie współczuć mi praktycznego dostepu do piw czeskich

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • piowen
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2007.09
              • 207

              #7
              W Rzeszowie Classic po 2.64 - Red i Harde po 2.96 - Złote Lwy 3.99 - Koźlak po 4,20 ( tańszy w innych sklepach po 3,99)
              Dobrze że nie brakuje...
              Last edited by piowen; 2007-12-07, 18:06. Powód: kosmetyka
              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

              Comment

              • Pendragon
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛
                • 2006.03
                • 13952

                #8
                Dla zobrazowania przebitki podam ceny z mojego miasta:

                Classic: 1.65 - 1.80
                Harde: 1.50 - 1.79
                Mocny Red: 1.79 - 2.00
                Złote Lwy: 2.85 - 2.99
                Żywe: 2.99 - 3.30
                Koźlak - 3.25 - 3.50

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • paveuek
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 2001.09
                  • 415

                  #9
                  Auchan to najlepiej zaopatrzony w polskie i zagraniczne piwa hipermarket. Szkoda tylko, że trochę drogo.
                  Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                  Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                  Comment

                  • delvish
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.11
                    • 3508

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika paveuek
                    Auchan to najlepiej zaopatrzony w polskie i zagraniczne piwa hipermarket. Szkoda tylko, że trochę drogo.
                    Owszem zdarzają się Ąszony gdzie wybór jest imponujący jak np. w Raciborzu, ale nie we wszystkich jest niestety tak dobrze.
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      🥛🥛🥛
                      • 2003.08
                      • 10756

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish
                      Owszem zdarzają się Ąszony gdzie wybór jest imponujący jak np. w Raciborzu, ale nie we wszystkich jest niestety tak dobrze.
                      w poznaniu chyba też największy wybór jest w oszołomie (przynajmniej w piwach zagranicznych )
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • piowen
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2007.09
                        • 207

                        #12
                        W Rzeszowie Auchan jest świetnie zaopatrzony, ale niestety również trochę drogo - jak zauważył wcześniej paveuek. Muszę kiedyś zabrać ze sobą kartkę i spisać to wszystko.
                        Dzisiejsze nowości to: czeski "Bernard" niepasteryzowany i ciemny, pszeniczny Erdingen w promocji...hm... 4,40.
                        "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                        Comment

                        • woosaa
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼🍼
                          • 2005.07
                          • 1553

                          #13
                          W Mikołowie widziałem tylko Kożlaka(butelka),Harde i Mocny Red(puszki).Ceny dość wysokie.PZDR
                          mb WOS

                          Comment

                          • dadek
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍺
                            • 2005.09
                            • 4630

                            #14
                            Tak,Auchan jest zaopatrzony bardzo dobrze lecz cenowo nieprzewidywalny.Niektóre polskie piwa są sprzedawane drożej niż cena sugerowana na etykiecie!Z drugiej strony można trafić na promocje,szczególnie piw importowanych.Ostatnio kupiłem pszeniczniaka Svyturys Baltas za 3,29 zł,gdy nie dorastający mu do pięt Frater pszeniczny kosztował 3,88.Ambery to chyba w Auchan najdroższe polskie piwa-ceny z sufitu!Za to można pocieszyć się czeskimi:Zlatopramen premium pils 2,74,Louny premium 2,79, Louny cerne 2,85.

                            Comment

                            Przetwarzanie...