Browary na terenach dawnych państw WNP

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Siebert
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.12
    • 1

    Browary na terenach dawnych państw WNP

    Witam wszystkich piwoszy i nie tylko . Z racji mojej profesji ( sprzedaję kleje do etykiet do browarów na terenie całej europy) i ciągłego przemieszczanie się samochodem nie mam zbyt wielu okazji do uroczenia się złotym napojem. Jeżeli macie dostęp do baz danych teleadresowych browarów na terenie dawnego WNP prześlijcie informacje gdzie tego szukać.
  • anteks
    maruda
    🥛🥛🥛
    • 2003.08
    • 10756

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Siebert
    Witam wszystkich piwoszy i nie tylko . Z racji mojej profesji ( sprzedaję kleje do etykiet do browarów na terenie całej europy) i ciągłego przemieszczanie się samochodem nie mam zbyt wielu okazji do uroczenia się złotym napojem. Jeżeli macie dostęp do baz danych teleadresowych browarów na terenie dawnego WNP prześlijcie informacje gdzie tego szukać.
    zawsze można kupić w butelce i zdegustować w domu
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Cooper
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 2002.11
      • 6055

      #3
      polecam spis browarów i ich adresów na stronce www.beerme.com
      Mam nadzieje że to nie Ty Siebert sprzedałeś klej temu browarowi :

      gdybym dorwał tego akwizytorka to bym mu chyba nogi z )( wyrwał Walczyłem z tą etą chyba blisko godzinę a i tak odkleiłem w stanie tragicznym.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...