Bierhalle we Wrocławiu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwoch
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2009.05
    • 15

    #91
    Spoko, jak tylko pojawi się jakieś nowe cacko to oczywiście Wam dam znac. Póki co podobno leją dalej marcowe.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd
    To Ty nie wiesz? Oj coś chyba źle zrozumiałeś. Jest do opróżnienia ta beczka, co leży w kącie na strychu. Przeżyjesz znowu szok. Nie wiem czy wiesz Piwoch, że kelnerki w fajowych strojach bawarskich, na których lubisz sobie powiesić swoje oko, wzięły się ostro za śrutowniki, żebyś mógł złożyć nam niebawem kolejną relację

    Comment

    • Piwoch
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2009.05
      • 15

      #92
      Nowe piwo w Bierhalle Wrocław

      Drodzy forumowicze. Tak ja obiecałem, że będe informował o nowościach tak tez czynię.

      Wczoraj pojawiło sie kolejne - nowe piwo we wrocławskim Rynku w bierhalle. Nowe piwo to pszeniczno-jeczmienny ciemny Alt. Teraz mają w takim razie 4 gatunki - dwa ciemne i dwa jasne. Z tego co sie wczoraj dowiedziałem to piwo Alt sprzedają póki co tylko w jedynym barze - w dawnej Zielonej latarni. W Piccolo lecą z Marcowym. Osobiscie bardziej mi smakuje marcowe ale zobaczymy co wy sądzicie o piwie Alt

      Comment

      • JAckson
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2004.05
        • 6122

        #93
        Wczoraj w ogródku dostępne były 4 rodzaje piwa. jasne, pszeniczne, marcowe oraz alt.

        Alt smaczny, marcowe trochę podupadło zapachowo, ale w smaku jeszcze niezłe.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • jacer
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2006.03
          • 9875

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
          Wczoraj w ogródku dostępne były 4 rodzaje piwa. jasne, pszeniczne, marcowe oraz alt.
          Tydzień temu mówili, że marcowego jest już resztówka. Albo słabo schodzi albo wcale nie taka resztówka.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • Piwoch
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2009.05
            • 15

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
            Tydzień temu mówili, że marcowego jest już resztówka. Albo słabo schodzi albo wcale nie taka resztówka.
            Ja wczoraj piłem marcowe podobno z dostawy z tego tygodnia więc pewnie im sie kończyło i dostali nową dostawę. Marcowe jak zawsze pełne smaku i dośc charakterystyczny zapach. Jak się dowiedziałem to zwyczajowo ma być dostepność 3 piw a teraz maja 4 gatunki tylko z okazji otwarcia nowego lokalu - baru Piccolo, gdzie w tej chwili jest lany Alt.
            Próbowaem wycisnąc od obsługi termin otwarcia całości lokalu (z restauracją) i podobno ma to być już sierpień. Ciekaw jestem czy w środku bedzie taki sam styl jak w pozostałych Bierhalle

            Comment

            • kopyr
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2004.06
              • 9475

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoch
              Ja wczoraj piłem marcowe podobno z dostawy z tego tygodnia więc pewnie im sie kończyło i dostali nową dostawę. Marcowe jak zawsze pełne smaku i dośc charakterystyczny zapach. Jak się dowiedziałem to zwyczajowo ma być dostepność 3 piw a teraz maja 4 gatunki tylko z okazji otwarcia nowego lokalu - baru Piccolo, gdzie w tej chwili jest lany Alt.
              Próbowaem wycisnąc od obsługi termin otwarcia całości lokalu (z restauracją) i podobno ma to być już sierpień. Ciekaw jestem czy w środku bedzie taki sam styl jak w pozostałych Bierhalle
              Kolego Piwoch polecam Ci lekturę tego wątku.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Piwoch
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2009.05
                • 15

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                Kolego Piwoch polecam Ci lekturę tego wątku.
                Nie bardzo rozumiem Twoje sugestie.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2001.02
                  • 23860

                  #98
                  Pewnie chodzi o to, że Twoje wypowiedzi brzmią jakbyś jednak był związany w jakiś sposób z danym lokalem.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • kopyr
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2004.06
                    • 9475

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoch
                    Nie bardzo rozumiem Twoje sugestie.
                    Kolego jedyny wątek, w którym się udzielasz na browar.biz to ten, w którym piszemy. Wszystkie Twoje wypowiedzi są w mniejszym lub większym stopniu zachwalaniem lokali z piwem z BH. Informacje masz z pierwszej ręki, także...
                    ARTowi nie zawsze wypada dopominać się o poszanowanie reguł, mnie wypada. Także o wiele zdrowiej by było gdybyś się ujawnił, że pracujesz tam itd. opłacił składkę Premium Memebera i możesz pisać do woli. Bo jest tu nas wielu, którzy w ten czy inny sposób "robimy w piwie" i uczciwie wobec pozostałych jest stosować się do reguł.
                    Last edited by kopyr; 2009-06-28, 21:51.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.01
                      • 13239

                      Może sekcja wrocławska zrobiłaby wizję lokalną?

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        🍺🍺🍺
                        • 2003.02
                        • 12376

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoch
                        Nie bardzo rozumiem Twoje sugestie.

                        Bo opiłeś się tego marcowego, a już prawie lipiec

                        Comment

                        • Piwoch
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2009.05
                          • 15

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                          Kolego jedyny wątek, w którym się udzielasz na browar.biz to ten, w którym piszemy. Wszystkie Twoje wypowiedzi są w mniejszym lub większym stopniu zachwalaniem lokali z piwem z BH. Informacje masz z pierwszej ręki, także...
                          ARTowi nie zawsze wypada dopominać się o poszanowanie reguł, mnie wypada. Także o wiele zdrowiej by było gdybyś się ujawnił, że pracujesz tam itd. opłacił składkę Premium Memebera i możesz pisać do woli. Bo jest tu nas wielu, którzy w ten czy inny sposób "robimy w piwie" i uczciwie wobec pozostałych jest stosować się do reguł.
                          Aaaa to juz teraz rozumiem wszystko. Rzeczywiscie nie angazuje się na innych watkach bo jestem trochę zalatany i nie mam kiedy. Jedyne co to czytam i przeglądam a wybrałem sobie akurat ten wątek bo jestem z Wrocławia i polubiłem BH. Być może gdyby powstało gdzieś inne miejsce z piwem, które mi smakuje -pojawiłbym sie na innych watkach.

                          Comment

                          • Piwoch
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2009.05
                            • 15

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd
                            Bo opiłeś się tego marcowego, a już prawie lipiec
                            no i tu jest pytanie na które nikt nie potrafi odpowiedziec a przynajmniej nie dotarłem do takiej informacji. Dlaczego właśnie marcowe skoro juz dawno po marcu i jak słusznie zauwazyłeś jest prawie lipiec

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2004.06
                              • 6310

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoch
                              Dlaczego właśnie marcowe skoro juz dawno po marcu i jak słusznie zauwazyłeś jest prawie lipiec
                              Nazwa "marcowe" nie znaczy, że pije się je w marcu, tyko we wrześniu i październiku

                              Comment

                              • Piwoch
                                Szeregowy Piwny Łykacz
                                • 2009.05
                                • 15

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                                Nazwa "marcowe" nie znaczy, że pije się je w marcu, tyko we wrześniu i październiku
                                no to dlaczego sprzedawane jest tez w innych miesiącach? Niby od maja jest sprzedawane .

                                Comment

                                Przetwarzanie...