Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oddział Piwowarski w ramach Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Czyli stowarzyszenie ma się ograniczyć tylko do piwowarstwa domowego?
    Oddział będzie tworzony w ramach SWiMP, więc chyba oczywistym jest, że cele będą pokrewne? Przynajmniej tak mi się wydawało

    Wg mnie należy się skupić na piwowarstwie, co innego, jakbyśmy tworzyli osobne stowarzyszenie. Ale nadmierna ilość celów też nie służy rozwojowi takich instytucji, nie ma co się rozpraszać
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Browarzyciel
      www.browarzyciel.pl
      • 08-2005
      • 357

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wesoly Wyświetlenie odpowiedzi
      Szkoda, że nie widziałeś winiarni w rejonie Mosele-Sahr (najlepszy region winiarski uprawy winorośli na świecie). Na ścianach pleśń, żądnego odkażania wina po 100 euro...
      Z Polskim sanepidem to słyszałem o takich numerach że włosy stają, a na kocie coraz mniej...
      Wystarczy, że widziałem piwnice w Tokaju z pleśnią na 10 cm grubą, porastającą ściany . No ale nie o taki rodzaj higieny mi chodziło. Sam wiesz, że szlachetne szczepy są jak najbardziej cacy.

      Chodziło mi raczej o koszmarny obrazek górala, który lepi łapami oscypki, a minutę wcześniej był w sławojce za potrzebą, po czym wędzi je na grillu kupionym dawno temu na stcji benzynowej CPN, którego nie umył po ostatniej kiełbasce, a na końcu stoi z brudnym wózkiem pełnym tych specjałów "slow food" przy Zakopiance. O tym, że krowi - nie wspomnę

      Raf.
      BROWARZYCIEL
      Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
      eventy dla firm

      Comment

      • rafal_s
        Senior
        • 11-2006
        • 128

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak na razie właściciele lokali wygrywają i trwa to chyba już 10 lat.
        Aż się po Dworcu Głównym z ciekawości rozejrzę

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Ważne

          Osoby, które wysłały deklarację członkowską, albo zamierzają wysłać w ciągu najbliższego tygodnia proszone są o potwierdzenie tego faktu do mnie na PW.

          Będzie utworzone osobne forum, tylko dla członków oddziału piwowarskiego, stąd muszę zrobić listę Tam ustalimy szczegóły co do formalności związanych z tworzeniem oddziału, a dyskusje dotyczące celów oraz sposobu ich realizacji oczywiście mogą się toczyć również tutaj, przecież nie ma sensu pozbawiać się ciekawych pomysłów osób nie będących członkami, choć lepiej, żeby były tymi członkami, co 6 dych rocznie Wam żal?
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • KULI
            ********
            • 10-2002
            • 197

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Osoby, które wysłały deklarację członkowską, albo zamierzają wysłać w ciągu najbliższego tygodnia proszone są o potwierdzenie tego faktu do mnie na PW.
            Ty mi lepiej powiedz czy da się wysłać ten papier bez chodzenia na pocztę? To może przyśpieszyć moje działanie o kilka tygodni

            Comment

            • maaciej6
              Senior
              • 04-2007
              • 219

              60 zyla rocznie to niewielka kwota, którą warto zaryzykować, a korzyści mogą być znacznie większe.
              "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

              Wolsztyński Browar Domowy M & P

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                Ty mi lepiej powiedz czy da się wysłać ten papier bez chodzenia na pocztę? To może przyśpieszyć moje działanie o kilka tygodni
                No nie bardzo, podpis elektroniczny w Polsce nie chodzi
                Możesz jeszcze przyjechać do Wrocka i mi wręczyć, albo do Oławy
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10742

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ty mi lepiej powiedz czy da się wysłać ten papier bez chodzenia na pocztę? To może przyśpieszyć moje działanie o kilka tygodni
                  może gołąb pocztowy by przyspieszył sprawę
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • KULI
                    ********
                    • 10-2002
                    • 197

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    No nie bardzo, podpis elektroniczny w Polsce nie chodzi
                    Możesz jeszcze przyjechać do Wrocka i mi wręczyć, albo do Oławy
                    Ale są skanery, e-maile, faxy i ponoć już nawet można głosować przez internet , no ale skoro tylko tradycyjne metody wchodzą w rachubę to wręczę Ci w marcu w Zielonej Górze, no chyba, że jakoś wcześniej mi się jednak uda wysłać

                    Comment

                    • Wielki_B
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 1968

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale są skanery, e-maile, faxy i ponoć już nawet można głosować przez internet , no ale skoro tylko tradycyjne metody wchodzą w rachubę to wręczę Ci w marcu w Zielonej Górze, no chyba, że jakoś wcześniej mi się jednak uda wysłać
                      Moim zdanien wystarczy wpłacić składkę, deklarację wysłać drogą elektroniczną, z adnotacją, że oryginał dostarczysz przy najbliższym spotkaniu. Chyba nic się nie stanie, jeśli u prezesa poleży kopia przez miesiąc-dwa.

                      Ma ktoś w głowie jakiś zarys planu działania, osiągania celów, priorytety?

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
                        Moim zdanien wystarczy wpłacić składkę, deklarację wysłać drogą elektroniczną, z adnotacją, że oryginał dostarczysz przy najbliższym spotkaniu. Chyba nic się nie stanie, jeśli u prezesa poleży kopia przez miesiąc-dwa.
                        Właśnie to ustalam, bo moim zdaniem też

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ma ktoś w głowie jakiś zarys planu działania, osiągania celów, priorytety?
                        Ja jestem zwolenniczką "powolutku do przodu" - póki co wymiana zdań, powoli klarowanie konkretów. Pomysł jest świeży, zatem dojrzałe pomysły muszą jeszcze podojrzewać
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • KULI
                          ********
                          • 10-2002
                          • 197

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
                          Moim zdanien wystarczy wpłacić składkę, deklarację wysłać drogą elektroniczną, z adnotacją, że oryginał dostarczysz przy najbliższym spotkaniu. Chyba nic się nie stanie, jeśli u prezesa poleży kopia przez miesiąc-dwa.
                          Myślę dokładnie tak samo, ale wolałem zapytać... Może i prezes zdecyduje się na tą opcję

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                            Myślę dokładnie tak samo, ale wolałem zapytać... Może i prezes zdecyduje się na tą opcję
                            No prezes właśnie wyłączył się z GG jak mu wysłałam to zapytanie, więc musimy poczekać
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • BrowTysiąclecia
                              Member
                              • 12-2007
                              • 37

                              Ależ potwierdzenie przelewu z internetu nie potrzebuje ani stempla ani podpisu - jest dokładnie określone. Ja jak szedłem na uczelnie to nie było problemu z takim potwierdzeniem. Dlaczego stowarzyszenie ma mieć?
                              Browar Tysiąclecia już działa :)

                              Comment

                              • maaciej6
                                Senior
                                • 04-2007
                                • 219

                                I znowu dyskusja o pierdołach zamiast o konkretach
                                "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

                                Wolsztyński Browar Domowy M & P

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎