Oddział Piwowarski w ramach Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 6964

    #16
    Ja bym się w sumie pisał, ale ostatnio mało mam czasu na jakąkolwiek niezawodową działalność. Poza tym ten "oddział" w stowarzyszeniu "jabolarzy" :P... Myślę, że więcej osób zapisałoby się do np. Stowarzyszenia Piwowarów i Piwoszy, ale oczywiście nikomu się nie chce brać za organizację.
    Zobaczymy jak "oddział" i moja kariera się rozwiną - mogę być członkiem potencjalnym. Trzymam kciuki Marusia!
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • jurgin
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2004.01
      • 153

      #17
      A ja jestem z całej siły jak najbardziej ZA. Może jestem dziwny ale mi brakuje tego życia organizacji. Może po prostu za młody jestem, żeby mieć syndrom DDK jak to ktoś wcześniej nazwał.

      Comment

      • anteks
        maruda
        🥛🥛🥛
        • 2003.08
        • 10756

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia

        do założenia oddziału potrzebnych jest 5 członków, mam już 6
        masz siódmego
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Wielki_B
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2005.02
          • 1968

          #19
          Czy jeśli sekcja sprawdzi się w ramach SWiMP - nie będzie oporów przed zmianą nazwy stowarzyszenia na: Stowarzyszenie Winiarzy, Miodosytników i Piwowarów Polskich?

          Comment

          • Ahumba
            PremiumUżytkownik
            🥛🥛🥛
            • 2001.05
            • 9007

            #20
            Dziś na spokojnie poczytałem.............pomyślałem.................
            i.............................
            wydrukowałem deklarację celem wypełnienia jej i wysłania.

            Najbardziej przekonały mnie do tego ruchu słowa Arta o malkontentach i jeśli ten mój ruch pomoże Marusi w kontaktach organizacyjno-warsztatowych to warto go wykonać.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • kopyr
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2004.06
              • 9475

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
              Czy jeśli sekcja sprawdzi się w ramach SWiMP - nie będzie oporów przed zmianą nazwy stowarzyszenia na: Stowarzyszenie Winiarzy, Miodosytników i Piwowarów Polskich?
              Powiem szczerze, że też o tym pomyślałem.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Marusia
                Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                🍼🍼
                • 2001.02
                • 20221

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                Czy jeśli sekcja sprawdzi się w ramach SWiMP - nie będzie oporów przed zmianą nazwy stowarzyszenia na: Stowarzyszenie Winiarzy, Miodosytników i Piwowarów Polskich?
                Myślę, że jeżeli ruch piwowarski będzie istotny w skali całego stowarzyszenia, to jest to do postawienia w przyszłości na Walnym - bo to chyba tak się ustala, sama jeszcze się nie wgryzłam

                Cieszę się, że w końcu jakiś odzew, w dodatku pozytywny - bo nie ma nic gorszego niż cisza w eterze - już wolałabym totalną zjebkę pomysłu
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Marusia
                  Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                  🍼🍼
                  • 2001.02
                  • 20221

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                  Ja bym się w sumie pisał, ale ostatnio mało mam czasu na jakąkolwiek niezawodową działalność.
                  Wydaje mi się, że większość członków stowarzyszeń raczej niewiele robi po za odprowadzaniem składki Nie musisz być "funkcyjny"


                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin
                  A ja jestem z całej siły jak najbardziej ZA.
                  Czyli mogę Cię doliczyć?

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                  masz siódmego
                  Super

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba

                  Najbardziej przekonały mnie do tego ruchu słowa Arta o malkontentach i jeśli ten mój ruch pomoże Marusi w kontaktach organizacyjno-warsztatowych to warto go wykonać.
                  I dzięksy dla Arta za ten tekst

                  To byłoby już 9 członków, powiem Wam, że nawet jeśli rozpatrywać samo dofinansowanie imprez ze składek, to już jest niebagatelna kwota dla Warsztatów, jeśli np. udałoby mi się sfinansować salę, to odciążyłabym sklepy piwowarskie i mogłyby więcej sypnąć prezentów dla piwowarów No, można pomarzyć, że jakby było jeszcze więcej i więcej członków, to byłaby też jakaś wyżerka, albo można by sfinansować jakieś szkolenie (dla członków, oczywiście) ....eeee.... rozmarzyłam się, to dlatego, że się obudziłam i spać nie mogę

                  No i trzeba będzie poszukać jakichś członków honorowych, co nam będą darowizny składać na różne zbożne cele piwowarskie
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • brloin
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2002.10
                    • 534

                    #24
                    wydrukowalem, wypelnilem, koperte zaadresowalem. postaram sie w tygodniu uiscic wpisowe i przeslac dokumenty.
                    pozdrav
                    b
                    brloin; od Szczecina do Wrocławia

                    Comment

                    • Wesoly
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 2003.10
                      • 371

                      #25
                      Bardzo mnie ciszy, że znalazły sie osoby pozytywnie odbierające ideę powołania Oddziału Piwowarskiego przy SWiMP.
                      Osoby zainteresowane zapraszam w dniach 15-17 luty do Oleśnicy. Będzie możliwość zobaczenia jak wyglądają spotkania zlotowe członków i sympatyków stowarzyszenia.
                      Pozdrawiam, Wesoły

                      Comment

                      • Wielki_B
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2005.02
                        • 1968

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Myślę, że jeżeli ruch piwowarski będzie istotny w skali całego stowarzyszenia, to jest to do postawienia w przyszłości na Walnym - bo to chyba tak się ustala, sama jeszcze się nie wgryzłam
                        A ja myślę, że na to pytanie już dziś odpowiedzi powinni udzielić (sobie i innym) obecni członkowie SWiMP. Pewne sprawy należy sobie wyjaśnić/zadelkarować na początku, i ta sprawa do takich należy.
                        PS.
                        Ilu obecnie członków zwyczajnych liczy to stowarzyszenie?

                        Comment

                        • Seta
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.10
                          • 6964

                          #27
                          Społeczeństwo piwowarskie żąda rozszerzenia nazwy!
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • Gość

                            #28
                            Generalnie popieram, jestem zainteresowany; choć nie jestem chyba gotów na członkostwo w takiej "organizacji". Możecie mnie wpisać w poczet sympatyków.
                            Rodzą się we mnie pytania co może zdziałać taki oddział, jakie są obowiązki oraz korzyści płynące z członkostwa.

                            Comment

                            • Wesoly
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2003.10
                              • 371

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KubaKubus
                              Generalnie popieram, jestem zainteresowany; choć nie jestem chyba gotów na członkostwo w takiej "organizacji". Możecie mnie wpisać w poczet sympatyków.
                              Rodzą się we mnie pytania co może zdziałać taki oddział, jakie są obowiązki oraz korzyści płynące z członkostwa.
                              Polecam przeczytać statut stowarzyszenia.
                              Pozdrawiam, Wesoły

                              Comment

                              • Seta
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2002.10
                                • 6964

                                #30
                                Dobra ja już poczytałem. Zmieniacie nazwę i wchodzę...
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...