Koncesja na poczęstunek piwem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #46
    Czasem mi nie wychodzi
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Piwoteka
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2008.04
      • 1209

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      Czasem mi nie wychodzi
      I wtedy dostaje się bana na pół roku?
      Piwoteka
      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
      www.piwoteka.pl
      Sklep Piwoteki na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na G+
      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
      Browar Piwoteka

      Comment

      • Bodex
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2004.08
        • 106

        #48
        nie no... bez jaj. nie rozmywajcie tej dyskusji na tematy polityczne. prawda jest taka, że zapomnienie zapłacenia opłaty na czas to kpina prowadzącego działalność. a wszystkie alkoholowe pozwolenia to fantastyczny korupcyjny temat dla wszystkich urzędasów gminnych. limity i związane z nimi "cudowne" wyjątki to temat rzeka.
        kibic w kapciach
        tv & piwo :))

        http://www.pivnica-ceska.pl

        http://www.beerpubs.pl/p876,Pivnica-Ceska

        http://www.facebook.com/pages/Pivnic...74305045922247

        Comment

        • pszczelarzpl
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2007.10
          • 19

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
          Kolega "zapomiał" na czas uregulować za koncesję, to nie jest złośliwość urzędnika tylko skleroza
          Zgadza się!
          Z doświadczenia wiem jednak, ze po tamtej stronie biurka też siedzą ludzie, a nie potwory czy ufo-ludy. Dostrzeż człowieka w człowieku, a i on odpłaci się tym samym. Nie będę tu prowadził porad z zakresu budowy relacji. Wierzę jednak, ze do puki nie zapytasz, odpowiedź zawsze brzmi NIE.

          Comment

          • piotry
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2005.08
            • 761

            #50
            Ja chciałbym poruszyć inny watek tej sprawy Czy pytanie w stylu czy mogę to czy tamto zrobić w swojej firmie nie powinno pójśc do doradcy podatkowego/prawnego ?

            Potem rodzą się takie kwiaatki, że przychodzi właściciel firmy do prawnika jak mu komornik na koncie siedzi...

            Comment

            • tathuncio
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2012.02
              • 5

              #51
              Oj tam, zaraz kpina, nie zapomniałbym zapłacić gdybym wiedział jakie są konsekwencje, wiedziałbym jakie są konsekwencje gdybym przeczytał pouczenie. Ewidentnie sam jestem sobie winny, a to jaką to przyjemność sprawiło rzeczonym paniom to też moje osobiste wrażenie.
              Owszem mam małe zastrzeżenia co do przebiegu samej procedury (czyli brak serdeczności), ale wciąż takie jest prawo i jak mi nie pasuje to powinienem zmienić kraj (choć przyznam, że to przysparza cały rządek innych niedogodności).

              Zatem skupmy się w tej dyskusji na tym co jeszcze można zrobić. Mianowicie: jak najłatwiej i najbezpieczniej "przezimować" te pół roku z hakiem bez utraty ciągłości w sprzedaży wspaniałych japońskich win (i oczywiście niezgorszych piw).

              Comment

              Przetwarzanie...