Tanie = gorsze?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysztof
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.04
    • 1689

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Opakowanie to pierwszy element kontaktu klienta z produktem. Nie jest najważniejszy, ale sądzę że jest równie ważny, co zawartość.
    Jeżeli weźmiesz pod uwagę wyglad opakowania z którym styka się klient w sklepie to masz całkowitą rację.
    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
    www.twojmalybrowar.pl

    Comment

    • Krzysztof
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.04
      • 1689

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
      Zgodziłbym się z tym, ale... Moim zdaniem nastawienie się na wykorzystanie tańszych surogatów (ekstrakt chmielowy, dodatki niesłodowe) oraz technologii ograniczającej koszty (HGB) stoi w rażącej sprzeczności z wysoką jakością. No ale nie jestem już do końca pewien, że mam rację.

      PS: Chyba muszę się wpisać do tematu jestem "Po kilku". Co to znaczy, że nie jestem pewien swoich racji. Po piwie (kilku) moja pewność powinna wzrosnąć, a nie zmaleć.
      Chodzi o to że istnieje technologiczna bariera dawkowania chmielu pracowanego - nie ma odchmielaczy w browarach. Estrakt jest łatwiejszy w transporcie i w dozowaniu. Ekstrakt chmielowy wcale nie jest tani.

      HGB to rzeczywistość obniżająca koszty w produkcji. Nie jest prawdą, że z udziałem HGB nie można wyprodukować piwa wysokiej jakości. Czasem owe HGB a w zasadzie urządzenia do odtleniania wody są pomocne żeby ograniczyć tlen w piwie. Chodzi o to zeby piwo wypychac z rurociągów pozbawioną tlenu.
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      Przetwarzanie...