Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Okocim OK vs Okocim Premium Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika m_q Wyświetlenie odpowiedzi
    Kasztelan do niedawna był dostępny w Polsce a teraz zniknął. Nawet, jeśli produkcja zostanie utrzymana to dla mnie w Krakowie będzie on bardziej niedostępny od Brackiego.
    A to... To znaczyło, że nie będzie go w Szczecinie czy Wrocławiu. A to akurat najmniej mnie martwi. CP wymyśliło sobie, że to piwo regionalne i ok. Bardziej mnie boli reglamentowanie Brackiego niż Kasztelana.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      Wracajac do Premium, miałem okazje wypić go ponownie - tym razem beczkowe, serwowane w pubie PRL we Wrocławiu. Smak ma dalej płaski jak biust baby jagi ale fakt że wyróżniający się pośród reszty koncernowej braci. Troche samkował jakby ktoś dodał do wody 'smaku do ciasta' ale akurat w danych okolicznościach nie piło się go najgorzej. Przy Piaście którego piłem wcześniej to wypas.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
        Wracajac do Premium, miałem okazje wypić go ponownie - tym razem beczkowe, serwowane w pubie PRL we Wrocławiu. Smak ma dalej płaski jak biust baby jagi ale fakt że wyróżniający się pośród reszty koncernowej braci. Troche samkował jakby ktoś dodał do wody 'smaku do ciasta' ale akurat w danych okolicznościach nie piło się go najgorzej. Przy Piaście którego piłem wcześniej to wypas.
        Jestem po kilku , ale za cholerę nie wiem ło so Ci chodzi


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Mikko
          Senior
          • 12-2008
          • 583

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
          Jestem po kilku , ale za cholerę nie wiem ło so Ci chodzi
          dziwne bo ja tez po kilku jestem

          w skrócie: Bosman gorszy

          Comment

          • supersklep
            PiwBiz
            • 01-2005
            • 982

            To piwo chyba miało zastąpić Okocim OK ? ale niestety klientom wcześniej kupującym Ok ten nowy premium nie smakuje.Dziwi mnie że już nie można kupić OK-eja przynajmniej na naszym rynku bo to piwo kojarzyło się z jakąś klasą piwa eksportowego


            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              Dziś w Sączu w Hali Handlowej Gorzków przywuażyłem dostawę puszkowego OKeja. Było tego z 10 zgrzewek po 24 puszki. Data przydatności to majowo/czerwcowe terminy. Czyżby jednak więc jakaś część tego piwa została przeznaczona do sprzedaży w Polsce czy to po prostu resztki z hurtowni. Sam nie wiem.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Raczej resztki - skoro była to marka produkowana specjalnie dla Stawskiego - a on zrezygnował.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • stokrotka1356
                  Junior
                  • 04-2005
                  • 4

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                  czy to po prostu resztki z hurtowni.
                  obstawiam na sprzątanie magazynu w hurtowni.

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    OK jest ponownie dostepny w butelce, ale tylko w rejonie Brzeska. Puszki juz nie ma.
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • menea
                      Junior
                      • 03-2009
                      • 1

                      OK

                      Piwo Okocim Premium Pils to nie to samo co OK Beer, OK jest nadal w sprzedaży i z tego co wiem bedzie nadal w okolicach Brzeska jest to 100% informacja

                      Comment

                      • zdrajczyk
                        Junior
                        • 12-2008
                        • 14

                        CP nie zaprzestaje produkcji Kasztelana, od zawsze było to piwo regionalne, dystrybuowane przez nieliczne hurtownie na terenie całej Polski. Tak z resztą jak np. Książ czy Piast. Premium moim zdaniem jest bardzo zbliżone do Okocimia w Kegu. Okocim OK z tego co wiem już nie będzie produkowany, zastąpił go wspomniany Pils. Zgadzam się z opinią że klienci przyzwyczajeni do OK nie przestawia się na Pilsa, ponieważ to całkiem inne piwo. Ale z tego co widzę, już jest coraz więcej Pilsa na półkach i w knajpach... Niedługo wejdą nowe szklaneczki z wytłoczonym logo, nowe parasole na lato i neony/plafony z nowym logo zapowiada się ciekawa kampania reklamowa, także uważam że póki co, Pils dopiero raczkuje na naszym rynku
                        PzDr

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zdrajczyk Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zgadzam się z opinią że klienci przyzwyczajeni do OK nie przestawia się na Pilsa, ponieważ to całkiem inne piwo. Ale z tego co widzę, już jest coraz więcej Pilsa na półkach i w knajpach... Niedługo wejdą nowe szklaneczki z wytłoczonym logo, nowe parasole na lato i neony/plafony z nowym logo zapowiada się ciekawa kampania reklamowa, także uważam że póki co, Pils dopiero raczkuje na naszym rynku
                          PzDr
                          Wszystko fajnie, szklanki, plafony, parasole, tylko gdzie smak? Gdzie smak się pytam??
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zdrajczyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... Okocim OK z tego co wiem już nie będzie produkowany,..
                            Jest nadal produkowany (tylko butelka) na Brzesko i pobliską okolice.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zdrajczyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            ..zastąpił go wspomniany Pils.
                            Jak tak dobrze sie orientujesz, to powinieneś wiedzieć że Pils nie zastąpił OK, bo według CP "to nie ta sama półka".
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • zdrajczyk
                              Junior
                              • 12-2008
                              • 14

                              smak to kwestia gustu. Jedni wolą blondynki, inni brunetki Być może kiedyś, jeśli będzie dużo niezadowolonych klientów, przez co nie będzie sprzedaży, CP zmieni recepturę ważenia
                              Kolego, według mojej subiektywnej opinii, Okocim Premium Pils w butelce, to obecnie jedno z najlepszych piw na rynku. Pozatym wydaję mi się że wprowadzenie nowej marki, na dosyć już nasycony rynek piwny w Polsce jest dobrym pomysłem, wielu klientów szuka alternatywy dla monopolistów rynkowych Ż., T. etc. Po prostu te produkty co po niektórym się już "przejadły". Jeśli tylko pójdzie za tym fajna kampania reklamowa, uważam że ma to szansę na sukces

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zdrajczyk Wyświetlenie odpowiedzi
                                smak to kwestia gustu. Jedni wolą blondynki, inni brunetki Być może kiedyś, jeśli będzie dużo niezadowolonych klientów, przez co nie będzie sprzedaży, CP zmieni recepturę ważenia
                                Kolego, według mojej subiektywnej opinii, Okocim Premium Pils w butelce, to obecnie jedno z najlepszych piw na rynku. Pozatym wydaję mi się że wprowadzenie nowej marki, na dosyć już nasycony rynek piwny w Polsce jest dobrym pomysłem, wielu klientów szuka alternatywy dla monopolistów rynkowych Ż., T. etc. Po prostu te produkty co po niektórym się już "przejadły". Jeśli tylko pójdzie za tym fajna kampania reklamowa, uważam że ma to szansę na sukces


                                Smak to kwestia smaku. Albo coś jest dobre albo nie.

                                Najlepsze piwo na rynku? No bez jaj.

                                To nie jest żadna alternatywa, to jest takie samo badziewne piwo jak Zywca czy Tych.

                                No właśnie, jak się wmówi ludziom, że to jest dobre to będzie sukces. Żenada.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎