Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy wrzucanie niezwrotnych i uszkodzonych butelek do automatów jest moralne czy nie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • p_stulka
    Member
    • 07-2006
    • 42

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
    Od kiedy producent nie moze reklamowac swojego produktu jak chce? Piwo w ten sposob odroznia sie od innych.
    A kto powiedział, że nie może? Dopóki mu się to opłaca, pewnie będzie to robić. Może jednak warto dołożyć odrobiny starań aby - nawet jeśli tutaj to niemożliwe, to choć w innym normalniejszym pod tym względem kraju - nowiutkie NRW nie szły prosto na stłuczkę?
    Nie było by wówczas całej tej dyskusji o wartości 9 Kc.
    "Rozkoszy rajskich nie chcę znać,
    ni wiedzieć, gdzie się kryją,
    tylko mnie Panie Boże wsadź,
    gdzie święci Rotmistrza piją."

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza
      "przyjmowała również butelki bez etykiet. Nie zwracała wtedy kaucji. "

      "Więc może kaucję płacimy za etykietę, a butelka jest tylko nośnikiem "


      Też czasami odnosze takie wrażenie
      Last edited by Cooper; 13-01-2009, 00:55.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #93
        Czy wrzucanie niezwrotnych i uszkodzonych butelek do automatów jest moralne czy nie ?
        Ten prceder jest niczym w porównaniu z tym, który ma miejsce w UK....jak doniosła wczoraj stacja TVN24, według szacunków Policji w Wilekiej Brytanii, przebywa tam ponad 800tys Polaków, z czego pracuje tylko.....uwaga !!!....300tys. Co zatem robi reszta ? Ja wiem, ale wstyd mi nawet o tym pisać. Poza tym jest to nie w temacie wątku.
        pozd

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
          Czyżby ta reszta zbierała butelki ?
          Ta reszta robi takie rzeczy, za które w każdej chwili może dostać 10-15 lat ciupy bez prawa do przedterminowego zwolnienia. Sporo ludzi już siedzi. To właśnie ci ludzie popsuli nam Polakom opinię w UK i Irlandii na zawsze.
          pozd

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4592

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
            Z Ukrainy tylko 2 paczki papierosów bo wcześniej tzw mrówki zrobiły swoje i ograniczyli.
            Natomiast tam nie ma problemu z butelkami bo wszystkie butelki są bezzwrotne - ale luksus!
            Na Ukrainie wszystkie butelki są jak najbardziej zwrotne tylko przyjmują je osobne punkty skupu. W przypadku sklepów robią to nieliczne, tylko te które sprzedają wyłącznie napoje. I są to najczęściej sklepy firmowe browarów.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎