Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelki z ceramicznym zamknięciem :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #31
    Tak czy inaczej, cena piwa dla tego typu opakowanie na pewno bedzie wieksza niz 2,99zl. Sa ludzie ,ktorych stac na to by zamiast piwa za 1,99 kupic sobie cos lepszego. Dynamika wzrostu sprzedazy w Polsce w koncu pojdzie w piwa specjalne, a nie tylko polki ekonomicznej. Przyjdzie czas na minibrowary sprzedajace piwa wlasnie w staromodne butelki w cenie wyzszej niz koncernowe "byleco".
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
      Przyjdzie czas na minibrowary sprzedajace piwa wlasnie w staromodne butelki w cenie wyzszej niz koncernowe "byleco".
      Ja to pewnie jeszcze dozyję tylko czy dożyją tego funkcjonujące obecnie nieliczne już stare browary
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja to pewnie jeszcze dozyję tylko czy dożyją tego funkcjonujące obecnie nieliczne już stare browary
        A moze nowe browary warzace tradycynie wysmienite piwa wypelnia luke? Stare broawary oprocz historii musza prezentowac cos wiecej. Oby ich zostalo jak najwiecej, ale kilka z nich niestety moze czekac smutny koniec.
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • mareks
          Senior
          • 05-2002
          • 1939

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          A o Grolschu słyszała?
          Grolsch w Polsce jest sprzedawany w zielonych butelkach bezzwrotnych a w Holandii w brązowych zwrotnych. Mam kilka takich butelek wraz ze stosownym transporterem. A zamknięcia tego typu butelek coraz częściej są już plastikowe. Tak Grolscha jak i te z Niemiec. I gdzie tu tradycja? Koszty się liczą.

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #35
            Panna od reklamy już zniknęła, ale dyskusja trwa. Na koniec nawet coś o dupie, a nie o piwie napisała
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agmania Wyświetlenie odpowiedzi
            No i dostało się po dupie...
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • darekd
              Senior
              • 02-2003
              • 12274

              #36
              Krachla występuje często w Niemczech /nawet w but. 0,33/. W Czechach stosuje je z powodzeniem Bernard.
              Są to często butelki zwrotne, a z tym u nas problem.
              Moim zdaniem to dobry pomysł, pod warunkiem, że w środku jest produkt znacznie przekraczający średnią krajową i również musiałby cenowo sytuować się wyżej,
              nie tylko ze względu na koszt butelki

              Comment

              • agmania
                Junior
                • 01-2009
                • 9

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
                Panna od reklamy już zniknęła, ale dyskusja trwa. Na koniec nawet coś o dupie, a nie o piwie napisała
                Dyskusja przecież trwa...
                A co do dupy to proszę swojej pilnować

                Czytam i staram się już jakieś wnioski wyprowadzać.

                Comment

                • pivaria
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 1538

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agmania Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dyskusja przecież trwa...
                  A co do dupy to proszę swojej pilnować

                  Czytam i staram się już jakieś wnioski wyprowadzać.
                  Ad 1 - Trwa i nawet bez twojego udziału
                  A ponieważ (vide FCJP) dbamy tu strasznie o język polski to:
                  Ad 2 - Panna, a taka wulgarna - i tu również to nie przystoi
                  Ad 3 - Wnioski się wyciąga, a np. pieska wyprowadza
                  PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                  www.pivaria.pl
                  https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23816

                    #39
                    Pivaria, może daruj sobie czepianie "dupy" i dupereli. Prosiłbym nie komentować już wątku językowego i trzymać się tematu.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • agmania
                      Junior
                      • 01-2009
                      • 9

                      #40
                      Też bym prosiła o wypowiedzi na temat.
                      A Pan od czepiania niech poczyta trochę więcej to może znajdzie coś na temat wyprowadzania również wniosków- nie tylko piesków.
                      Co do wulgaryzmu- dostosowałam się do poziomu....

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agmania Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co do wulgaryzmu- dostosowałam się do poziomu....
                        I po co takie teksty? Nikt tu przed tobą dupami nie rzucał, więc tym bardziej nie wiem, dlaczego obrażasz wszystkich hurtem.

                        Comment

                        • agmania
                          Junior
                          • 01-2009
                          • 9

                          #42
                          Dajcie spokój.
                          Nie weszłam na to forum żeby obrażać. Zdanie ze słowem "dupa" napisałam w formie żartu w momencie kiedy Administrator zwrócił mi delikatnie uwagę, że powinnam najpierw zapytać o możliwość rozważania kwestii powrotu tych butelek (sądził, że moje pytanie ma charakter komercyjny). Napisałam, że dostało się po dupie- w tym kontekście.
                          Następnie forumowicz ma do mnie pretensje, że nie ma mnie na forum, że nie uczestniczę w dyskusji. Przytoczył, że ostatnim co napisałam było "dupa".

                          Zadałam ogólne pytanie. Chciałam poznać Wasze zdanie na temat butelek z krachlą. A tu pretensje, że nie ma mnie w dyskusji, że piszę dziwne słowa (żart abstrakcyjny, fakt-nie wszyscy się na nim poznają- kogo uraziłam- przepraszam). Odpisałam, że mimo iż nie uczestniczę to czytam i wyprowadzam wnioski. No to jednego słowa Panu było mało- przyczepił się do innego.

                          Zdenerwowało mnie to. Pisząc o poziomie miałam na myśli poziom tego Pana a nie ogółu!!
                          Rozlicza mnie za obecność w dyskusji, za polszczyznę itp. Każdy by chyba zareagował.

                          Dziękuję za opinie. Z pewnością będą mi pomocne przy finalizacji projektu.
                          Dziękuję już teraz bo widzę, że dalszej dyskusji na ten temat chyba nie będzie. Będę już tylko rozliczana za żart abstrakcyjny, za polszczyznę i obrażanie innych- co oczywiście tym nie było!!

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            #43
                            Szanowna koleżanka widzę nieobyta z tą samą kulturą forumową, co ja.
                            Na forach, na których bywałem, albo byli ludzie nadwrażliwi na czystość języka, albo dokopywali sobie wzajemnie z byle powodu. Dlatego wiele razy wolę zamilknąć.
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • neuroder
                              Member
                              • 07-2005
                              • 30

                              #44
                              wracając do tematu, tego typu butelki świetnie sprawdzają się w browarach restauracyjnych. stali bywalcy mogą sobie zabrać trochę ulubionego piwa do domu w oryginalnym, praktycznym opakowaniu. przykładem niech będzie Spiż we Wrocławiu, zdaje się że nadal sprzedają tam butelki "mit Buegelverschluss".
                              Poszukuję pamiątek piwnych (w szczególności butelek) z Ziemi Kłodzkiej, do 1945 roku.

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agmania Wyświetlenie odpowiedzi
                                będą mi pomocne przy finalizacji projektu.
                                Może coś na temat tegoż ? My już Agmania się wypucowaliśmy w kwestii swoich poglądów na tego typu szkło. Chcialbym żeby ktoś W PRAKTYCE uwzględnił nasze marzenia (bo chyba większość jest za butelkami tego typu) ale obawiam się że prowadzimy tylko akademicką dyskusję która jeśli przyda się to tylko Tobie ale dobre i to...
                                Last edited by Cooper; 19-01-2009, 21:03.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎