Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowy produkt Browaru na Jurze?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    Nowy produkt Browaru na Jurze?

    W krakowskim pubie Imbir (ul. św. Tomasza) na nalewaku Czarnego Smoka Bursztynowe Amber z Relakspola pojawiło się piwo reklamowane na ulotkach pubu jako "Smocza Głowa Pils" w dumpingowej cenie 4,50 zł/0,5 l (jak na Stare Miasto). Według słów właściciela jest to produkt browaru w Zawierciu (autorem ulotek jak i prawdopodobnie tej nieszczęśliwej nazwy jest sam właściciel). Nie jest to jednak Amber produkowany w Zawierciu na potrzeby niektórych krakowskich knajp. Jest to piwo jasne (koloru niezbyt ciemnego pilsa), wodniste, lekkie, o wyraźnym posmaku ejlowym. Kojarzy mi się trochę z Relakspolowym Krakowiakiem.
    Nie wiem czy jest to nowe piwo, czy też tańsza wersja lub niezbyt udana warka Ambera z Zawiercia. Jakby ktoś miał kontakty w Browarze na Jurze - proszę o informacje.
    Więcej rozważań o całej sytuacji zamieściłem w wątku o lokalu Imbir w dziale Piwo-gdzie.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19180

    #2
    A swoją drogą wykorzystywanie nazwy "Smocza Głowa" przez takie knajpy jak Imbir i Pierwszy... na Stolarskiej, jest zgoła nie fair.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎