Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moje typy na piwo roku 2008 - komentarz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2300

    #16
    Chodzi o "delikatną sugestię" przedstawiciela Bierhalle.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10847

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      (...)Czyżbyś czuł się pominięty?
      Mało dowartościowany
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • sam_mil
        Junior
        • 12-2008
        • 4

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Temat o typowaniach wyników na Plebiscyt Na Piwo Roku został przeniesiony w niedostępne miejsce. Zostanie przywrócony po zakończeniu Plebiscytu. Umawianie się na głosowanie nie będzie przeze mnie akceptowane.

        Ponadto otrzymałem informację że prowadzona była agitacja przez pracownika pewnego browaru poprzez PW w celu nakłonienia na głosowanie na produkty tego konkretnego producenta. Uprzejmie informuję, że w związku z POWTÓRNYM takim zajściem - waga głosów na ten browar zostanie obniżona o połowę.

        Traktujcie proszę Plebiscyt jako dobrą zabawę - nie inaczej.
        Kilka moich ptań\uwag:
        1. Czytając regulamin plebiscytu nie znalazłem że jakakolwiek agitacja była i jest zabroniona. Ponad to każdy z nas ma swój rozum i głosuje jak chce. Proszę przeczytać post Ahumby - zrobił jak chciał. Swoją drogą w regulaminie należy taki zakaz umieścić mimo niechęci Arta.

        2.Inni uczestnicy wskazali swoje typy, które były dostępne dla wszystkich przed "przeniesieniem" przez Arta. Może należy wymienione browary podobnie usankcjonować jak Bierhalle. Takie "typy" czytali wszyscy na forum na nie tylko "wyróżnieni". Co Wy na to?

        3. Dlaczego karać piwo ? Jak już karać to uczestników np zawieszając konto w forum. Nie ma gorszej rzeczy jak odpowiedzialność zbiorowa.
        4. Noiwońcu zawsze można powtórzyć Plebiscyt, ze zmienionym regulaminem. Ja wezmę udział jeszcze raz i zagłosuję tak samo!!!!!!!!!!
        pozdrawaim SAM

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Temat o typowaniach wyników na Plebiscyt Na Piwo Roku został przeniesiony w niedostępne miejsce. Zostanie przywrócony po zakończeniu Plebiscytu.
          Czyżbyśmy już znali Piwo Roku 2008?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23816

            #20
            Sam _mil - jak pisałem wcześniej - nie zamierzam zaregulaminować się na śmierć. Moja niechęć do tego jest podyktowana zwyczajnym pragnieniem niemuszenia uregulowywania wszystkiego co się rusza. Dodając taki punkt do regulaminu dodać musiałbym setki innych, to przecież woda na młyn dla polskiej kombinatoryki stosowanej.

            Plebiscyt to zabawa, która została stworzona po to aby oddać głos na, wg danego Piwosza najlepiej mu/jej smakujące, piwa. Plebiscyt nie został stworzony do kombinowania jak zachęcić innych do głosowania na to, co danej osobie związanej z danym browarem pasuje. Jeśli ktoś tego nie rozumie - nie powinien się w to bawić.

            A wyniki Plebiscytu będą opublikowane lada dzień.
            A pYwo Roku ma w nazwYe lyterę Y
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sam_mil Wyświetlenie odpowiedzi
              ...
              3. Dlaczego karać piwo ? Jak już karać to uczestników np zawieszając konto w forum. Nie ma gorszej rzeczy jak odpowiedzialność zbiorowa.
              Twój mózg pracuje na wyjątkowo wysokich obrotach! Karać użytkowników za to, że ktoś im przysłał jakąś wiadomość na PW albo np. za głosowanie na browar, którego nie popiera Admin .

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                #22
                mam 2 typy:
                - Ciechan Wyborne
                - Żywe

                myślałem jeszcze Zdrojowe Niepasteryzowane ale to raczej nie bo się głosy na piwa rozbiły na pewno
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                  mam 2 typy:
                  - Ciechan Wyborne
                  - Żywe

                  myślałem jeszcze Zdrojowe Niepasteryzowane ale to raczej nie bo się głosy na piwa rozbiły na pewno
                  A ja za głównego wygranego, choć nie wiem czy Piwo Roku obstawiam Granda. IMO Debiut Roku oraz zwycięzca w kategorii Porter.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Rycho_128
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 1039

                    #24
                    Moim zdaniem będzie tak, że nie wygra NAPRAWDĘ najlepsze piwo, tylko takie, które można bez (większych) problemów kupić w wielu lokalizacjach. Popatrzmy na dostępność piw z Jagiełły, Janowa, Konstancina, Zodiaka. Idąc dalej - z Fortuny, GAB-a, BOSS-a... A browary restauracyjne? Tu dostępność naprawdę jest ograniczona. No, może Kopyr dobrze wytypował Granda z Ambera. Ten akurat jest dość powszechnie dostępny i piwo bardzo zacne. IMO najlepszy porter. Ale rzadko się zdarza, żeby piwo było i dostępne, i dobre.
                    Last edited by Rycho_128; 12-03-2009, 10:59.
                    Gdański Browar WaRy
                    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      A ja za głównego wygranego, choć nie wiem czy Piwo Roku obstawiam Granda. IMO Debiut Roku oraz zwycięzca w kategorii Porter.
                      Ja też tak obstawiam - ze względu też na pamięć o Simonie, sporo osób mogło zagłosować z sentymentu. Ja zagłosowałam trochę z sentymentu, ale głównie dlatego, że piwo zacne bardzo
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23816

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Sam _mil - jak pisałem wcześniej - nie zamierzam zaregulaminować się na śmierć. Moja niechęć do tego jest podyktowana zwyczajnym pragnieniem niemuszenia uregulowywania wszystkiego co się rusza. Dodając taki punkt do regulaminu dodać musiałbym setki innych, to przecież woda na młyn dla polskiej kombinatoryki stosowanej.

                        Plebiscyt to zabawa, która została stworzona po to aby oddać głos na, wg danego Piwosza najlepiej mu/jej smakujące, piwa. Plebiscyt nie został stworzony do kombinowania jak zachęcić innych do głosowania na to, co danej osobie związanej z danym browarem pasuje. Jeśli ktoś tego nie rozumie - nie powinien się w to bawić.

                        A wyniki Plebiscytu będą opublikowane lada dzień.
                        A pYwo Roku ma w nazwYe lyterę Y
                        Okazało się że skłamałem z tym igrekiem
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Sokół83
                          szynkarz
                          • 12-2004
                          • 1598

                          #27
                          no to obstawiam Koźlaka z Ambera albo Miodowe z Ciechanowa
                          Z INNEJ BECZKI

                          www.fotopolska.eu

                          Comment

                          • Malina666
                            Junior
                            • 12-2008
                            • 9

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Twój mózg pracuje na wyjątkowo wysokich obrotach! Karać użytkowników za to, że ktoś im przysłał jakąś wiadomość na PW albo np. za głosowanie na browar, którego nie popiera Admin .
                            Ciekawa teza.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎