Nowe etykiety Czarnkowa?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    #31
    Może od razu flaszki 0,66l albo iść o krok dalej i zaproponować pet 2l. To jest dopiero konkret!
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Rycho_128
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2007.03
      • 1054

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      Może od razu flaszki 0,66l albo iść o krok dalej i zaproponować pet 2l. To jest dopiero konkret!
      Poszedłeś na całość
      ale faktycznie, 0,5 l to bardziej konkretne są, ja zauważył bono boniecki. Ja też takie wolę, nie ujmując nic bączakolubom. A w PET-ach z zasady nie kupuję.
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • woosaa
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼🍼
        • 2005.07
        • 1553

        #33
        Witam.Jeśli chodzi o etykiety,to sie do nich przyzwyczaiłem,ale kapselki to dla mnie BOMBA!.Czy już są one na butelkach? PZDR
        mb WOS

        Comment

        • kopyr
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2004.06
          • 9475

          #34
          Noteckie tylko w bączkach!
          To jest znakomity wyróżnik tego piwa. Zawsze można wypić dwa, to będzie 0,66l. Browar zrobiłby kolosalny błąd gdyby zrezygnował z butelek 0,33l. A i wprowadzenie but. 0,5l, nie wspominając np. o puszce byłoby IMO błędem.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • jacer
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2006.03
            • 9875

            #35
            Co słyszę? Półlitrowe butelki? Precz szatany!!! Odwalcie się od bączków!!
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • skitof
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2007.11
              • 2478

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bono_boniecki
              Butelki 0,33 l. mają swój klimat, ale osobiście wolę butelki 0,5 l. Konkretniejsze jednak.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128
              Poszedłeś na całość
              ale faktycznie, 0,5 l to bardziej konkretne są, ja zauważył bono boniecki. Ja też takie wolę, nie ujmując nic bączakolubom. A w PET-ach z zasady nie kupuję.
              Wyjątkowe piwo w wyjątkowej butelce - to ideał, który niewiele browarów na świecie osiągnęło, a wszystkie by chciały. Czarnków ma wyjątkową butelkę, a piwo coraz lepsze. W czasach, kiedy wszystko się unifikuje (niestety też smak), warto stawiać na wyjątkowość. I jeszcze dodam to co poniżej napisane:

              Comment

              • snorre
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2006.02
                • 655

                #37
                Co do butelek 0,33l - Belgowie leją swoje piwa w butelki 0,33l, butelki 0,5l są tam w mniejszości, a jakoś nikt na to tam nie psioczy. W butelkach 0,5l Noteckie mogłoby "zginąc" w natłoku innych butelek na półkach, a tak widzę, że ludzie zwracają na nie uwagę w sklepach - niektórzy popatrzą, może się pośmieją, a inni...kupują!
                Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                Comment

                • Pancernik
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2005.09
                  • 9782

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                  Noteckie tylko w bączkach!
                  To jest znakomity wyróżnik tego piwa. Zawsze można wypić dwa, to będzie 0,66l. Browar zrobiłby kolosalny błąd gdyby zrezygnował z butelek 0,33l. A i wprowadzenie but. 0,5l, nie wspominając np. o puszce byłoby IMO błędem.
                  Słusznie prawi Kopyr! Zdecydowanie lepsze od flaszki 0,5l jest wypicie dwóch bączków po 0,33l. Jak ktoś pokombinuje, to może mieć także zróżnicowanie smakowe oraz (vide kapsle) kolorystyczne.

                  Comment

                  • jablon
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2008.12
                    • 179

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
                    Słusznie prawi Kopyr! Zdecydowanie lepsze od flaszki 0,5l jest wypicie dwóch bączków po 0,33l.
                    Taką logiką do niczego nie dojdziemy, bo ja powiem, że od wypicia dwóch bączków lepsze jest wypicie dwóch butelek 0,5

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.01
                      • 13239

                      #40
                      Właśnie niekoniecznie, piwo pite z bączka nie wygazowuje się tak bardzo i ostatni łyk jest wciąż dobry. Czyli 3 bączki dają lepsze doznania niż dwie butelki 0,5.

                      Comment

                      • kjaros
                        Porucznik Browarny Tester
                        🍼
                        • 2007.03
                        • 378

                        #41
                        Butelki Steine mają też tę zaletę że długo utrzymują niską temperaturę piwo po wyjęciu z chłodziarki. Na letnich imprezach plenerowych się przydaje
                        Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                        Comment

                        • bono_boniecki
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2007.10
                          • 177

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre
                          Co do butelek 0,33l - Belgowie leją swoje piwa w butelki 0,33l, butelki 0,5l są tam w mniejszości, a jakoś nikt na to tam nie psioczy. W butelkach 0,5l Noteckie mogłoby "zginąc" w natłoku innych butelek na półkach, a tak widzę, że ludzie zwracają na nie uwagę w sklepach - niektórzy popatrzą, może się pośmieją, a inni...kupują!
                          Zgadzam się, butelka sprawia, że piwa z Czarnkowa się wyróżniają, co z kolei może wpływać na popyt ze strony "zwykłych" konsumentów. Dla tych jednak, którzy to piwo znają i kupują regularnie liczy się jednak zawartość. Ja, gdybym miał wybór, kupowałbym to piwo w większych butelkach. Większych, czyli 0,5 l. Choć oczywiście nie jestem wrogiem "bączków", są gustowne;]

                          Comment

                          • kosher
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🥛🥛🥛🥛
                            • 2005.04
                            • 2312

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                            Zapomniałeś o hipermarketach Real!
                            Ps. Wyborne piwo w znakomitym opakowaniu! Tak a propo opakowania.
                            Tylko dlaczego ten Real liczy sobie za małego bączka 45 groszy kaucji zwrotnej!? Spotkałem się jakiś czas temu z taka kaucją w poznańskim Realu.

                            Comment

                            • kopyr
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2004.06
                              • 9475

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher
                              Tylko dlaczego ten Real liczy sobie za małego bączka 45 groszy kaucji zwrotnej!? Spotkałem się jakiś czas temu z taka kaucją w poznańskim Realu.
                              A co tutaj Cię dziwi? Normalna kaucja za bączka to 0,5zł.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • kosher
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🥛🥛🥛🥛
                                • 2005.04
                                • 2312

                                #45
                                Ja do tej pory spotykałem się tylko z 0,35 gr. i to w różnych miejscach.
                                Hmm... może nie miałem szczęścia do tej standardowej wysokości kaucji

                                Comment

                                Przetwarzanie...