Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Amber - wzór dla innych małych i średnich browarów?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    To by tłumaczyło zapuszczenie Kazimierza, choc zmienia się na lepsze.
    Zapomniałem o niejasnych sprawach własności w Krakowie.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
      No jak to? Coś lokalnego aus Vorpommern

      Z tego Bosmana też swoją drogą póki co aż tak nie kpij, moim zdaniem 90% kraju ma gorsze "lokalki"

      pozdrowienia
      Nie chce wlasnie z Vorpommern (przejadly mi sie ) chce pic polskie piwa jednak. Zgadazam sie z tym ze fajnie bylo by miec lokalne marki, jedziesz w bieszczady masz piwo X, jedziesz na mazury masz piwo Y, ale to niestety nie dziala i jedyna szansa dla nas, zebysmy mogli pic dobre piwa i nie jechac 400 km, to np dzialalnosc Czarnkowa. A czy przy tym maly browar, zeby sprostac zapotrzebowaniu, zmieni sposob produkcji, czytaj pogorszy sie smak produkowanego przez nich piwa, to inna sprawa. Czarnkow i Amber pokazal ze niekoniecznie.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10847

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie chce wlasnie z Vorpommern (przejadly mi sie ) (...).
        No nie żartuj. Przecież są tam warzone zacne piwa ze Stralsunderem na czele (roggen i weizen śnią mi się po nocach )
        Last edited by abernacka; 27-03-2009, 18:52.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Mikko
          Senior
          • 12-2008
          • 583

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          No nie żartuj. Przecież są tam warzone zacne piwa ze Stralsunderem na czele (roggen i weizen śnią mi się po nocach )
          Stralsunder, mmmmmmmmmmmmm.
          Nie kuscie, bo znowu zacze tam jezdzic i Czarnkow padnie jak przestane kupowac Noteckie na skrzynki

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10847

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
            Stralsunder, mmmmmmmmmmmmm.
            Nie kuscie, bo znowu zacze tam jezdzic i(...)
            Daleko nie masz A przy okazji możesz o minimum o dwa browary resturacyjne zahaczyć
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Mikko
              Senior
              • 12-2008
              • 583

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Daleko nie masz A przy okazji możesz o minimum o dwa browary resturacyjne zahaczyć
              Wo sind diese Brauereien? Adressen aber schnell!!!
              (ale moze juz na PW, zeby nie offtopowac)

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                ...ale moze juz na PW, zeby nie offtopowac...
                No wiesz, offtopic to już jest w tym temacie od kilkudziesięciu postów.

                Zakładając ten temat, chciałem poznać Waszą opinię na temat działalności Ambera i możliwości skopiowania jego działań przez innych.
                Generalnie przeważa taka opinia, że małe browary powinny skupiać się na działaniu na swoim rejonie. Nikt jednak nie potępia za działalność ekspansywną browaru Amber, pewnie dlatego, że stała się już faktem.
                Już widzę niezadowolenie "północno-zachodniej" części forum gdy pewnego dnia oznajmimy: "w Katowicach na ulicy.xxx pojawiły się piwa z browaru Czarnków".

                Pozdrawiam wszystkich i idę się napić lokalnego Tagera Mocnego (bardzo smaczne piwo za 1,65, chcielibyście spróbować??)

                Comment

                • danio_145
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 723

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Generalnie przeważa taka opinia, że małe browary powinny skupiać się na działaniu na swoim rejonie.
                  Tak to jest. Potem będą narzekać, że w każdym sklepie tylko Tyskie, Lech, Żywiec.

                  Comment

                  • zgroza
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 3597

                    #69
                    Już Rzymianie mówili o złotym środku. W tym wypadku też chyba jest to rozwiązanie.
                    Słowem, idealnie Czarnków w Pile czy Poznaniu powinien być co najmniej w co 2 sklepie, w Bydgoszczy w klikunastu, a w Katowicach w 1-2.
                    Lotna ekspozytura browaru

                    Też Was kocham.

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pomysły aby urzędnicy decydowali o tym co mają robić przedsiębiorcy to pomysły Olejniczaków i Napieralskich, a że Ty masz takie same to już nic na to nie poradze.
                      (...)
                      Nie wiek to to jest Olejniczak czy Napieralski i mało mnie to interesuje, ale widzę że masz jakieś kompleksy. Czy ktoś z rodziny był w PZPR?
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                        Już Rzymianie mówili o złotym środku. W tym wypadku też chyba jest to rozwiązanie.
                        Słowem, idealnie Czarnków w Pile czy Poznaniu powinien być co najmniej w co 2 sklepie, w Bydgoszczy w klikunastu, a w Katowicach w 1-2.
                        Mi odpowiadałby właśnie taki model.

                        Comment

                        • Mikko
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 583

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mi odpowiadałby właśnie taki model.
                          Gdyby tak istotnie bylo i w sklepach typu Alma czy Piotr i Pawel obok piwa z Ulan Bator były dostepne regularnie piwa z mniejszych polskich browarow jestem absolutnie za, bo powtarzam ze nie chce byc skazany na Bosmana i Tyskie.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19184

                            #73
                            Sklepy sieciowe mają często centra logistyczne i regularne szlaki dostaw do placówek i nie ma tu znaczenia skąd jest piwo, samochody kursują i tak czy z piwem czy bez. Istotne, by w zasięgu obsługi takiej sieci zawrzeć umowę na dostawę piwa do sieci, czy to na szczeblu regionalnym czy ponadregionalnym. I nie mam tu na myśli sieci typu Biedronka, bo są to już wspomniane sklepy ALMA, Bomi, Piotr i Paweł, Polo Market, które mają w ofercie piwa inne niż dostępne wszędzie koncernówki.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎