Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy piwo z Lwówka Śląskiego?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cimic
    Junior
    • 01-2008
    • 4

    Kiedy piwo z Lwówka Śląskiego?

    Witam i z góry przepraszam, jeśli wtórnie temat ponawiam. Kiedy można się spodziewać piwa z Lwówka na półkach sklepowych? A może już jest dostępne, a nic mi o tem nie wiadomo - wszak w mojej okolicy sklepikarze nie wykazują się zbytnią fantazją i kupić coś poza "standardami" to rzecz niebywała. Pisałem nawet do Ciechana w tej sprawie (produkcji w Lwówku, nie fantazji okolicznych sklepikarzy), ale nic sobie z mojego pytania nie poczyniono.

    No więc? Ruszyła produkcja czy jeszcze w blokach stoi, rozlewają już Książęce, czy może planują coś nowego?
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    #2
    Albowiem napisane jest w Piśmie:
    "Szukajcie, a znajdziecie. Pytajcie, a odpowiedzą Wam".

    np. tutaj:
    http://browar.biz/forum/showthread.php?t=82721

    Przełom czerwiec/lipiec to chyba pierwszy możliwy termin.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • cimic
      Junior
      • 01-2008
      • 4

      #3
      Cudne wieści! Cudne! Dziękuję pięknie za info

      Zdrówie!

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9747

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cimic Wyświetlenie odpowiedzi
        ...wszak w mojej okolicy sklepikarze nie wykazują się zbytnią fantazją...
        ...znaczy... ...czyli..., że gdzie???

        Comment

        • cimic
          Junior
          • 01-2008
          • 4

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          ...znaczy... ...czyli..., że gdzie???
          Ano w okolicach Wrocławia (15 km na zachód - czyli w kierunki jedynego i słusznego browaru ), a dokładniej w Małkowicach. Bida u nas straszna jeśli o piwo idzie i do Wrocka trzeba ciągnąć, żeby przytachać coś ciekawszego. Jednakże do 20 czerwca niedaleko to i może lżej na duchu się zrobi, kiedy rzucą na półki trunek lwówecki

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9747

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cimic Wyświetlenie odpowiedzi
            Ano w okolicach Wrocławia (15 km na zachód...
            Histeryzujesz! We Wrocławiu rok temu odwiedziłem Browarek na Szczęśliwej i Drink Halę, żeby po raz pierwszy zobaczyć niektóre piwa. Asortyment mnie powalił, a wtedy Czeski Raj był jeszcze w planach... 15 km to ja mam do Rodzinki Bis, a nie marudzę! Jak jeszcze chłopaki z Ciechanowa rewitalizują (nowe, trudne słowo ) browar lwówecki - bedzie się działo! Choć, z drugiej strony, kilka lat temu, piwa lwóweckie nie miały konkurencji, a teraz...? Spójrzmy choćby na (mój ulubiony ) Konstancin...

            Comment

            • cimic
              Junior
              • 01-2008
              • 4

              #7
              A tam od razu histeryzuję - ja po prostu nie uznaję nic ponad Książęce Czeski Raj już funguje od dość dawna i faktycznie można tam napić się róznorakiego piwa i to w dodatku lanego (bodaj z 5 czy 6 rodzajów) - butelkowego również jest do wyboru. O Drink Hali nie słyszałem (człowiek zalatany, dom remontuje to i czasu nie ma coby się wywiedzieć co gdzie i jak ), ale kopara mi opadła, jak zobaczyłem ofertę w necie, więc co prędzej na tygodniu się tam udaję!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13952

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cimic Wyświetlenie odpowiedzi
                A tam od razu histeryzuję - ja po prostu nie uznaję nic ponad Książęce
                Pościsz tyle lat?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎