Jakie profity z podpisania umowy z koncernem piwowarskim?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Owca30
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2005.03
    • 58

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
    Na przykład taki Ciechan jest o kilkadziesiąt procent droższy od Żubra.
    To mamy gotową odpowiedź

    Comment

    • darko
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.06
      • 2078

      #62
      Muszę zaznaczyć, że nie jestem do końca pewny o ile jest droższy, ale z pewnością Ciechan kosztuje więcej niż piwa koncernowe
      Last edited by darko; 2009-05-20, 20:48.

      Comment

      • Cooper
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2002.11
        • 6055

        #63
        Faktycznie pojechałem celowo z "lodówą i parasolem" choć na początku i tak miałem napisać nieco ostrzej ale sam oceznurowałem się
        W sumie Rohozecky dobrze to ujał tzn nie tak emocjonalnie jak ja. Chodzi o to by nie dac się zbajerowac jakimś gadżetem (lodówką , stolikiem , parasolem czy nawet kolorowym firmowym długopisem żelowym BIC) i wzamian stracić własną niezalezność.
        Mnie osobiście wkurza że kupując piwo u jakiegoś "wielkiego gracza piwnego rynku" to on dyktuje mi gdzie mam je postawić , za ile sprzedać (a może ja chce charytatywnie je sprzedać za 80 proc wartości ?) , 3mać w lodówce z wielkim krzykliwym logo jego firmy (a może taka lodowka pasuje mi do wystroju knajpy jak kalosze do futra z soboli) i - co najbardziej mnie irytuje - zakazać sprzedaży piw od konkurencji.
        Moja knajpa i ja decyduje jakie piwo będę sprzedwał , po jakich cenach i gdzie je stawiał z kaloryferem włącznie
        Zresztą jak znam życie to i tak nie mamy się co cisnieniować miedzy sobą bo pewnie powstanie kolejna knajpa serwująca masowy produkt. Myślę że kolega Tequil już dawno podjął decyzję że i tak bedzie brał piwo od koncernów - jedynie zastanawia się od którego. Ale oczywiście to Jego prawo jako własciciela i nic nam do tego.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • granat862
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2004.12
          • 945

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
          Muszę zaznaczyć, że nie jestem do końca pewny o ile jest droższy, ale z pewnością Ciechan kosztuje więcej niż piwa koncernowe
          Nie wiem jak teraz ale jakis rok temu za Ciechana Wybornego Niepasteryzowanego w łódzkim Zofmarze płaciłem 2,20 tyle samo co Żubr w butelce.
          Pamiętam również czasy kiedy Ciechan dopiero zdobywał rynek ( 3 lata wstecz) to w wymienionym Zofmarze kosztował 1,80 a Żubr 1,95
          Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

          Comment

          • Najtron
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2008.04
            • 56

            #65
            Jakieś 3 miesiące temu, dla klientów indywidualnych w warszawskiej hurtowni Ciechan Wyborny kosztował coś około 2,30.
            Last edited by Najtron; 2009-05-20, 22:57.

            Comment

            • darko
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.06
              • 2078

              #66
              Ale ja pisałem o piwie w KEGu a nie w butelce.

              Comment

              • piotry
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2005.08
                • 761

                #67
                Wracając do tematu, wydaje mi się, że w tej chwili co do browarów, to na dolnym śląsku dodatki może oprócz wielkiej trójki, zaoferować tylko Primator. Na mieście nie raz widziałem parasole i ławy. Samo piwo tez dobre, i w wielu rodzajach (nawet stout jest )

                pozdrawiam
                piotry

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  🍼🍼
                  • 2008.11
                  • 1839

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
                  Ale ja pisałem o piwie w KEGu a nie w butelce.
                  Bo wiesz, u nas w Stolycy już wielu zapomniało, że piwo w loklau powinno się pić z beczki
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  Przetwarzanie...