Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarnictwo amatorskie w Antyradiu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Angasc, wypadłeś bardzo fajnie (nie słuchałam całości, bo pojechaliśmy po 13 na pokaz warzenia, ale mamy nagrane - dosłucham jeszcze).

    Pan Loroch natomiast był miejscami żenujący - uszy mi się czerwieniły, jak słuchałam o super jakości piw koncernowych, i jeszcze kilka takich kwiatków było

    najlepsze jednak było, ze sa piwa, które się robi z chmielu, ale tez są takie, które robi się z pszenicy Angasc ładnie wybrnął, ja bym na pewno palnęła mówkę na temat zakorzenionej "wiedzy", że "piwo robi się z chmielu":
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • angasc
      Senior
      • 04-2006
      • 977

      #17
      Kochani moi.
      Powiem wam szczerze, że nie bardzo pamiętam, co mówiłem
      Cieszę się, że w opini większości nie palnąłem zbyt wielu głupstw i w miarę nieźle wyszło.
      Jeśli ktoś nagrał audycję, to będę wdzięczny za umieszczenie jej na jakims serwerze, bym mógł się odsłuchać. Było to moje pierwsze wystąpienie przed tak wielkim audytorium i trema oraz stresik spowodowały, że nie wyszło jak chciałem. Poza tym dość mizerny miałem wpływ na przebieg dyskusji. Ale takie już są prawa rozgłośni komercyjnej. Jeszcze raz proszę: wybaczcie błędy i potknięcia. Może kiedyś będzie mi dane się poprawić.
      Last edited by angasc; 24-05-2009, 20:19.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Tobie nie ma czego wybaczać - Lorochowi - nie wybaczę

        Zresztą i tak nie przepadam za gościem, irytuje mnie jego egzaltowany sposób mówienia.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #19
          Słyszałem tylko połowę audycji, bo o 13-ej wszedłem na Browar.biz, zobaczyłem wątek i włączyłem radio. Moim zdaniem wypadło całkiem nieźle, przynajmniej od ok 13-ej. Redaktor Loroch pociągnął też fajny wątek użyteczności piwa w kuchni, bo jest smakoszem kulinarnym. Poza tym jest osobą jak na media dość inteligentnym gościem, w swoim czasie prowadził bardzo fajny blog i tylko ja pierwszy wpadłem na to i o tym napisałem, że jego ukochana P. to nie jest kobieta tylko mężczyzna. Zostałem zrugany, ale najciekawsze, ile tysięcy osób czytający ten blog nie było w stanie przez wiele miesięcy do tego wcześniej dojść. Blog został wykasowany z treści, publikowane są same zdjęcia. Ale wracając do audycji, to jest naprawdę bardzo pozytywne, że takie audycje się ukazują, nawet jak prowadzący jest do niej nieprzygotowany. Przecież to jest minus dla prowadzącego, a nie dla sprawy rozwoju piwowarstwa domowego i większej świadomości konsumentów, co piją i że piwo koncernowe, to taki Mc Donald na tle dobrych restauracji.
          Last edited by emes; 24-05-2009, 20:55.

          Comment

          • volo
            Junior
            • 06-2003
            • 7

            #20
            Wie ktoś gdzie mogę dostać całe nagranie tej audycji?
            Na stronie Antyradia nie ma archiwum.
            Daj acz ja pobruszę a ty, skocz do piwnicy po piwo.

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #21
              Zaraz zapodam linka
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #22
                Na stronie www.piwo.org Elroy zamieślił linka w tym poście.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎