Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie piwo jak McDonald?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Polskie piwo jak McDonald?

    Czytam sobie Forbsa, który z branżą piwną ma tyle samo wspólnego co np. ze stoczniową i ubezpieczeniową, a tam w artykule o polskim mleczarstwie, a w nim - przypadkiem - taki kwiatek:

    "Rodzimych gatunków sera mamy 90 (dla porównania we Francji 750), ale większość tych marek, tak jak w przypadku piwa, ma podobny, zunifikowany smak. Na dodatek rynek zalewają sery żółte z dodatkiem tłuszczów roślinnych i tzw. analogi (na bazie innych tłuszczów niż zwierzęce). Prawdziwych serów jest mało, ale to najszybciej rosnąca grupa w polskim mleczarstwie."

    Specjalnie zacytowałem więcej, bo na końcu wiele jednak optymizmem (na zasadzie analogii ).
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    #2
    Ten sam człowiek w innym miejscu powiedział :

    -" Nie chcę żeby producenci polskich serów podzielili los producentów, którzy działali na rynku piwa. Niestety, przykro to powiedzieć, ale po konsolidacji browarów nie pozostało wiele charakterystycznych produktów. Dlatego, jeżeli mówię o przejmowaniu firm, to chcę żeby było jasne, że S.......... będzie wzmacniał rozwój produktów charakteryzujących te przedsiębiorstwa, a nie narzucał im produkcję swoich wyrobów"
    Last edited by perłyfan; 25-11-2009, 06:21.
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎