Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kapsle, nakrętki twist-off

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naokotrzezwy
    Junior
    • 11-2009
    • 4

    Kapsle, nakrętki twist-off

    Witam! Nie wiem czy na tym forum poruszany był już ten temat.. jeśli tak to przepraszam.
    Jeśli nie.. to ciesze się, że mogę go zacząć. Chciałbym poprosić Was.. o to abyście napisali mi.. nazwy piw.. których kapsle/nakrętki można odkręcić ręką.. . Nie potrzeba do otwierania otwieracza itd. Mieszkam w Łodzi i chciałbym by któreś z wymienionych piw możliwe było tu do kupienia. Kiedyś w jakimś wrocławskim serialu widziałem w zielonej butelce z odkręcanym własnie kapslem. Jak na razie z odkręcanych u siebie to widziałem Carlsberga chyba. Ciekawi mnie jak wiele jest piw z takim otwarciem.. i jakie to są piwa. Za kazdą odpowiedź bardzo dziękuje!
    Pozdrawiam
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    #2
    Tyskie i Lech w wersji 0.33.

    Comment

    • wilko
      Senior
      • 07-2008
      • 226

      #3
      O ile dobrze pamiętam, to z okołopiwnych jeszcze Karmi

      Comment

      • aMarcin
        Senior
        • 08-2005
        • 152

        #4
        Dog in the fog 0,33 (choć ja bym tego piwem nie nazwał), Miller, Perlenbacher 0,5l z Lidla.

        Comment

        • naokotrzezwy
          Junior
          • 11-2009
          • 4

          #5
          Hmm..czyli z tego co widzę to większość twist-off to piwa 0,33 ml.. i Karmi.. ciekawe. W sumie takich piwo to nie pije.. ale bardzo dziękuje za każdy odzew. Mam nadzieje, że z czasem w tym temacie pojawi się więcej wpisów z nazwami piw.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naokotrzezwy Wyświetlenie odpowiedzi
            Mam nadzieje, że z czasem w tym temacie pojawi się więcej wpisów z nazwami piw.

            Ale po kiego grzyba?
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • naokotrzezwy
              Junior
              • 11-2009
              • 4

              #7
              Po to aby dowiedzieć się jakie piwa dysponują takim otwarciem. Żyjemy w takich czasach, że wszystko robi się łatwiej.. i np. nie zawsze ma się miejsce w kieszeni na otwieracz. Jeśli np. jakieś dobre piwko by było otwierane Twist-Off to by było wygodniejsze. Dlatego poprosiłem o wpisywanie tutaj nazw piw z takim właśnie otwarciem. Poza tym może kogoś poza mną też to interesuje. Wiesz.. przecież to nic złego.. a chociaż zabija ludzką ciekawość.

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #8
                Ja mam zawsze w kieszeni otwieracz jako brelok do kluczy. Kapsle odkręcane to raczej taka popelina wśród piw. Żadne szanujące się browary a tym bardziej, te które robią dobre piwo nie bawią się w takie wynalazki

                Lepiej szukaj smacznych piw niż odkręcane kapsle.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • naokotrzezwy
                  Junior
                  • 11-2009
                  • 4

                  #9
                  Hmm.. wspomniałeś, że "Żadne szanujące się browary a tym bardziej, te które robią dobre piwo nie bawią się w takie wynalazki". Hmm.. a czy Carlsberg nie jest dobrym, szanującym się piwem z takim właśnie otwarciem? I to właśnie to piwo.. zaciekawiło mnie.. czy na rynku wsród podobnych marek.. także są takie kapsle. Oczywistym jest to, że nie będę wybierał piwa patrząc tylko na otwarcie. Od zawsze pije to co lubie.. a Carlsberg po prostu wzbudził moją ciekawość. Tak jak napisał danio_145 "Tyskie i Lech w wersji 0.33. ".. a jednak Lech też nie jest najgorszym piwem.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Jak sam widzisz, oferta piwa z odkręcanymi kapslami jest na tyle uboga, że lepiej podejść do tematu od innej strony. Jeśli nie chcesz targać otwieraczy po kieszeniach, naucz się otwierać piwo o piwo. Zaszpanujesz przy okazji w towarzystwie.

                    PS Ja wiem, jak otwierać okiem, ale musiałbym na żywo pokazać.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10847

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naokotrzezwy Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...).. a czy Carlsberg nie jest dobrym, szanującym się piwem z takim właśnie otwarciem? (...)a jednak Lech też nie jest najgorszym piwem.
                      Wybaczcie nie zdzierżyłem. Bardzo proszę nie pisz, chociaż na tym forum, że Carlsberg czy Lech są "szanującymi sie piwami". Poczytaj nasze forum, odkryjesz wiele ciekawych piw,. które co prawda nie maja kapsli odkręcanych, ale posiadają SMAK!! Wymienione przez ciebie piwa są jedynie reklamowane na masową skale, mające z unifikowany smak. .
                      Last edited by abernacka; 01-12-2009, 05:57.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naokotrzezwy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Hmm.. a czy Carlsberg nie jest dobrym, szanującym się piwem z takim właśnie otwarciem?

                        hehe, no właśnie nie jest. Pomyliłeś fora. My tu dyskutujemy o piwie a nie o wyrobach piwopodobnych.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wybaczcie nie zdzierżyłem. Bardzo proszę nie pisz, chociaż na tym forum, że Carlsberg czy Lech są "szanującymi sie piwami". Poczytaj nasze forum, odkryjesz wiele ciekawych piw,. które co prawda nie maja kapsli odkręcanych, ale posiadają SMAK!! Wymienione przez ciebie piwa są jedynie reklamowane na masową skale, mające z unifikowany smak. .
                          Marcinie nie denerwuj się - Carlsberg jest szanującym SIĘ piwem. A na forum lubimy szanujące NAS piwo

                          Powstrzymać się nie mogłam.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • granat862
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 945

                            #14
                            Perlenbaucher dostępny w sieci Lidl.
                            A co do otwierania piwa, to zawsze znajdzie się jakieś ustrojstwo dzięki któremu otworzysz piwo.
                            Np:zębami, zapalniczką, kluczami, obrączką itd.
                            Trzeba tylko czasem ruszyć głowa.
                            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tyskie i Lech w wersji 0.33.
                              Można jeszcze z tej samej "stajni" dodac 3 Redd'sy i Lecha Free.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎