Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porter Miodowy z Krajana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Porter Miodowy z Krajana

    Ktoś pisał, że małe browary mają aktualnie odpał na punkcie piw miodowych. Na piweczku.org wyczytałem, że Porter Miodowy ma zamiar wypuścić Browar Krajan.

    Jak będzie to ten sam aromat, co w Miodowym z Krajana, to dziękuję, postoję.
    blog.kopyra.com
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Ktoś pisał, że małe browary mają aktualnie odpał na punkcie piw miodowych. Na piweczku.org wyczytałem, że Porter Miodowy ma zamiar wypuścić Browar Krajan.

    Jak będzie to ten sam aromat, co w Miodowym z Krajana, to dziękuję, postoję.

    Skąd oni tyle tego miodu biorą? Jeszcze latem słyszałem, że pasieki padają, bo nie ma zbytu a i pszczoły chorowały na jakieś choroby.

    Tyle w tym miodzie miodu co i w kiełbasie mięsa. :d
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      #3
      Jeszcze trochę i Krajan zacznie produkować Czerwone Miodowe czy Zielonego Portera.
      Żenua.

      Comment

      • Tapir
        Senior
        • 10-2009
        • 730

        #4
        Gdyby Łódź ze swoim porterem połączyła siły z Ciechanowem i ich Miodowym to może wyszłoby coś ciekawego. A tak to nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać. Portera Krajan robi niezłego ale Miodowe miodu nie widziało
        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

        Comment

        • silvian
          Senior
          • 08-2008
          • 727

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
          Gdyby Łódź ze swoim porterem połączyła siły z Ciechanowem i ich Miodowym to może wyszłoby coś ciekawego. A tak to nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać. Portera Krajan robi niezłego ale Miodowe miodu nie widziało
          A skąd ta opinia, czyżby kolega już próbował niesławetnego miodowego portera?
          "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

          Comment

          • pizmak666
            Senior
            • 12-2006
            • 1898

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Ktoś pisał, że małe browary mają aktualnie odpał na punkcie piw miodowych. Na piweczku.org wyczytałem, że Porter Miodowy ma zamiar wypuścić Browar Krajan.
            Dostępne było tu
            Jak dla mnie tragedia - napój miodowo-anyżowy z dużą zawartością alkoholu.Sama geneza powstania jak mówił przedstawiciel browaru : "Porter dla tych którzy nie lubią tradycyjnego portera" skazuje to piwo na samozagładę(IMO).
            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

            Comment

            • toto
              Senior
              • 12-2006
              • 949

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Ktoś pisał, że małe browary mają aktualnie odpał na punkcie piw miodowych. Na piweczku.org wyczytałem, że Porter Miodowy ma zamiar wypuścić Browar Krajan.

              Jak będzie to ten sam aromat, co w Miodowym z Krajana, to dziękuję, postoję.
              Tak, to jest ten sam sztuczny aromat. Właściwie to w smaku Porter Miodowy (beczkowy) nie różnił się zbytnio od Miodowego Ciemnego, bo sztuczny miód przykrył wszystkie inne posmaki.

              Comment

              • Tapir
                Senior
                • 10-2009
                • 730

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                A skąd ta opinia, czyżby kolega już próbował niesławetnego miodowego portera?
                Miodowego Portera nie próbowałem, próbowałem Portera (całkiem niezły) i Miodowe (tragiczne) i coś czuję, że skoro wg nich w tym Miodowym jest miód to i z Portera Miodowego chyba nic dobrego wyjść nie może
                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                Comment

                • darekdaro
                  Junior
                  • 09-2005
                  • 19

                  #9
                  to stój ,życzę szczęścia

                  Comment

                  • lepkareka
                    Junior
                    • 01-2010
                    • 4

                    #10
                    Właśnie znalazłem u siebie w sklepie Krajana Mocnego Miodowego, więc to chyba o tego portera chodzi. Cena: 3,90zł. Zastanawiam się czy spróbować, skoro Krajan Miodowy na tym forum miał dość średnie recenzje; z drugiej strony, Krajan raczej mnie nie zawodził do tej pory...

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      #11
                      Właśnie, Krajan wypuścił też piwo o aromacie truskawkowym. Z beczki. Ci to mają fantazję...
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                        Właśnie, Krajan wypuścił też piwo o aromacie truskawkowym. Z beczki. Ci to mają fantazję...
                        Czekamy na zapowiadanego grejpfruta
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          Skąd oni tyle tego miodu biorą? Jeszcze latem słyszałem, że pasieki padają, bo nie ma zbytu a i pszczoły chorowały na jakieś choroby.

                          Tyle w tym miodzie miodu co i w kiełbasie mięsa. :d

                          Kliknij w googlach to zobaczysz, że nie ciężko jest znaleźć producentów miodu sztucznego

                          np: http://www.koronaii.pl/pol/texts/view/22
                          Last edited by becik; 03-01-2010, 14:49.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎