Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa ze Zduńskiej Woli tylko w plastiku!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
    I taka strategia dobrze im nie wróży...nie chcę być złym prorokiem, ale stawiać wyłącznie na plastik
    A najśmieszniejsze, że po takiej zagrywce mało kto będzie po nich płakał.
    Chyba się na Jabłonowo zapatrzyli.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • slawekkazek
      Senior
      • 01-2003
      • 544

      #32
      Najpierw pomyślałem, że ktoś sobie jaja robi, potem, że przestawiła mi się data w komputerze i już jest Prima Aprilis. Teraz już nic nie myślę. Podobnie jak dział marketingu browaru Zduńska Wola.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #33
        A ja powiem tak, że przychylam się w tym wypadku do puenty z kopyrowego hasła - Warz dobre piwo lub giń

        Acan przez cały zeszły rok był najwyżej dostateczny; Mocne i Złote tak samo; Porter to nie porter więc ja płakał nie będę.
        Szkoda tylko, że ewentualny zgon Staropolskiego uszczupli nędzną i tak ilość polskich browarów. A może nie zginą, może zarząd dobrze kombinuje i będą się kopać na plastik z Jabłonowem?

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19184

          #34
          Mnie piwa ze Staropolskiego nie kojarzyły się za dobrze. I to zarówno z czasów gdy bywał lany w Krakowie, jak i potem. Acan, był ale taki ło.

          Comment

          • ultima
            Junior
            • 02-2010
            • 29

            #35
            W baczki leje jeszcze Kormoran, np piwo BK.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10847

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ultima Wyświetlenie odpowiedzi
              W baczki leje jeszcze Kormoran, np piwo BK.
              Możesz rozszerzyć swoją myśl?
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • ultima
                Junior
                • 02-2010
                • 29

                #37
                Moge. Bk Pils konkretnie.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10847

                  #38
                  Czy możesz mi podpowiedzieć co to za typ butelki "BACZKI", słyszałem o bączkach, granatach lub Steine.

                  W Steine rozlewa również Zodiak.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • ultima
                    Junior
                    • 02-2010
                    • 29

                    #39
                    Oczywiscie fakt nie uzywania przez ze mnie polskich znakow zauwazyles, wiec teraz pytanie czy czepiasz sie tylko dla zasady, czy dlatego ze jestes z Gdyni, a ja z Gdanska ?

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10847

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ultima Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oczywiscie fakt nie uzywania przez ze mnie polskich znakow zauwazyles, wiec teraz pytanie czy czepiasz sie tylko dla zasady, czy dlatego ze jestes z Gdyni, a ja z Gdanska ?
                      Może jednak coś na temat napiszesz? Przy okazji z ogonkami
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #41
                        Ja jeśli nie mam polskich czcionek w klawikordzie lub z lenistwa nie chce mi się ich pisać (np w przypadku komunikatorów) wówczas piszę tak jak mówię. W tym przypadku były by to "bonczki". Proste. Zapis Ultimy w tym przypadku kojarzy mi się raczej z trendem w modzie męskiej z lat 1970ych.
                        Sorki za lekkiego offa w temacie.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zapis Ultimy w tym przypadku kojarzy mi się raczej z trendem w modzie męskiej z lat 1970ych.
                          Sorki za lekkiego offa w temacie.
                          I teraz sobie wyobraź jak Kormoran leje* w baczki. No toż to normalnie Monty Python.
                          To dopiero offtop.

                          *chociaż teraz przyszło mi do głowy, że może z sierpa w baczka pierdyknąć. Ale czy skrzydłem da radę?
                          Last edited by kopyr; 25-03-2010, 17:27.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1305

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            ...może z sierpa w baczka pierdyknąć.
                            co to, to nie wiem, ale można pierdyknąć sierpca z bączka!
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #44
                              W bączkach jest też Mocne Małe, Kiper Mocne i Beczkowe Mocne, wszystkie oczywiście z Piotrkowa.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              • rabny
                                Junior
                                • 08-2009
                                • 17

                                #45
                                Nie chciałbym się narazić, ale sam długo nie akceptowałem piwa w PET. Namiastka piwa z biedronki za 1.30...
                                Ale zmieniłem zdanie po przeczytaniu ostatnio artykułu na jakimś branżowym portalu spożywczym o tym opakowaniu. Ma troche zalet, nie można zaprzeczyć, głownie to ze się nie zbije (choć chyba rzadko piwo w butlece szkalnej sie zbije) i można zamknąć i w pewnym stopniu zapobiec wygazowaniu. Zresztą do piw są specjalnie zaprojektowane pety.
                                Było też o tym, że browary zachodnie rozlewaja po części do PETów i że samo opakowanie jest w miare przyszłościowe (choć nie wiem czy czasem recykling nie będzie drogi).
                                Dlatego jak ostatnio miałem okazje pić czeskie Holba z PETa, to nie miałem z tym problemów i głównie skupiłem sie na piwie. Ale jak zaznaczano w artykule, polski konsument jest na tyle tradycyjny, że piwo w pet kojarzy mu się bardzo źle i to jest głównym powodem braku takich opakowań w ofercie browarów.

                                Sam zawsze byłem przeciwnikiemtych butelek, ale po przeczytniu tego artykułu myśle, że nie mam już wiele przeciwko. Szczególnie gdy wysyłałem bratu pocztą piwo...3 litry w szkle waży ponad 5kg i może sie zbić, wiec zachodu trochę było.

                                sorry za offtop, bo chyba był już taki temat na forum.
                                Last edited by rabny; 06-04-2010, 11:49.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎