Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grodziskie - Reaktywacja... ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • josefik
    Senior
    • 05-2006
    • 386

    na etykiecie przecież napis wyraźny że "piwo nalewać ostrożnie ..."
    a to poziome leżakowanie to może z racji faktu że dawniej pod kapslem mieścił się korek a właściwie korkowa podkładka jak w szampanie

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23816

      Piwo bardzo smaczne ale dla jak mnie za mało wędzonki Natomiast zapach piwa nie był zbytnio zachęcający - takie na szybko odczucie miałem. Ogólnie smaczny debiut

      Zdrój, dumping w Warszawie uprawiają, kupują po piątaku a sprzedają po czwórkę i mają jeszcze z tego zysk:
      Last edited by ART; 27-06-2010, 09:07.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Zdrój
        Senior
        • 05-2001
        • 284

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwo bardzo smaczne ale dla jak mnie za mało wędzonki Natomiast zapach piwa nie był zbytnio zachęcający - takie na szybko odczucie miałem. Ogólnie smaczny debiut

        Zdrój, dumping w Warszawie uprawiają, kupują po piątaku a sprzedają po czwórkę i mają jeszcze z tego zysk:
        http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=315
        Oj, widze że buchalteria naszego piwowarskiego wybryku nie daje Ci spokoju, zatem postaram się zadośćuczynić Twojej ciekawości. Mam nadzieję z pożytkiem dla naśladowców warzenia kontraktowego w mikroskali.

        Całkowity koszt 1 butelki A'la Grodziskiego wyniósł 3,96 gr. brutto, z akcyzą i podatkami.

        Jak wiadomo, piwo sprzedawane było przez 2 dni po 5 zł. Schłodzone, z lodówki

        Z 1650 butelek sprzedaliśmy podczas FB ok. 900, rozdaliśmy ok. 100, pozostało nam ok. 600 butelek Z terminem przydatności do 16 lipca.

        Sprzedając pozostałe butelki A'la Grodzisza po 3 zł, poniżej kosztów, minimalizujemy stratę finansową przedsięwzięcia.

        Tak czy inaczej, cel osiągnęliśmy - dostarczyliśmy na rynek pierwsze od 17 lat polskie piwo wędzone. I nikt nam tej satysfakcji nie odbierze
        Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
          Sprzedając pozostałe butelki A'la Grodzisza po 3 zł, poniżej kosztów, minimalizujemy stratę finansową przedsięwzięcia.
          Trzeba było powiedzieć, pomógłbym wam minimalizować jeszcze w Żywcu...

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            A ja w końcu zapomniałem kupić
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23816

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
              Oj, widze że buchalteria naszego piwowarskiego wybryku nie daje Ci spokoju, zatem postaram się zadośćuczynić Twojej ciekawości. Mam nadzieję z pożytkiem dla naśladowców warzenia kontraktowego w mikroskali.

              Całkowity koszt 1 butelki A'la Grodziskiego wyniósł 3,96 gr. brutto, z akcyzą i podatkami.

              Jak wiadomo, piwo sprzedawane było przez 2 dni po 5 zł. Schłodzone, z lodówki

              Z 1650 butelek sprzedaliśmy podczas FB ok. 900, rozdaliśmy ok. 100, pozostało nam ok. 600 butelek Z terminem przydatności do 16 lipca.

              Sprzedając pozostałe butelki A'la Grodzisza po 3 zł, poniżej kosztów, minimalizujemy stratę finansową przedsięwzięcia.

              Tak czy inaczej, cel osiągnęliśmy - dostarczyliśmy na rynek pierwsze od 17 lat polskie piwo wędzone. I nikt nam tej satysfakcji nie odbierze
              Kupiłem kilka sztuk po piątaku i się nie zawiodłem. Wyliczenia mi nie są do życia potrzebne, ale dziękuję. Ot, zdziwiło mnie, że piwo które u źródła kosztuje piątaka (i miała to być cena uzasadniająca wysokie koszty produkcji) 370 km dalej kosztuje w sklepie cztery zł. Przypomniało mi to sposób na życie Milo Minderbindera i jego syndykatu - czemu dałem wyraz moim postem - wybaczam, że aluzju nie paniał
              Last edited by ART; 27-06-2010, 11:49.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Zdrój
                Senior
                • 05-2001
                • 284

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Przypomniało mi to sposób na życie Milo Minderbindera i jego syndykatu
                Odbieram to jako komplement
                Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23816

                  Ale to tylko jeśli do Rodzinki Bis wprowadzisz bawełnę w czekoladzie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • wogosz
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 1007

                    Najważniejsze żeby nie wynajął Niemców do zbombardowania browaru w Żywcu - bo przecież wszyscy w syndykacie mamy udziały

                    Comment

                    • Zdrój
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 284

                      Ocena A'la Grodziskiego

                      Oooo, coś bardziej konkretnego. Nieliczni, którzy spróbowali naszej wędzonki mogą się podzielić przemyśłeniami, za wszystkie serdecznie dziękujemy

                      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
                      Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                      Comment

                      • darekd
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 12278

                        Ciekawy tekst o Grodziszu na czeskim Świecie Piwa

                        "Oživení polské legendy".

                        A w podtytule:
                        Nie ma w Europie wielu miejc, o których można powiedzieć: "tutaj narodził się odrębny rodzaj piwa"

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          A w podtytule:
                          Nie ma w Europie wielu miejc, o których można powiedzieć: "tutaj narodził się odrębny rodzaj piwa"

                          hehe, no wogóle nie ma
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎