Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe Zamkowe z Namysłowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • holekggg
    Junior
    • 04-2006
    • 6

    Nowe Zamkowe z Namysłowa

    Jutro tj. 08.05.2010 w Browarze Namysłów ruszy rozlew piwa Zamkowego Mocnego Zamkowego oraz nowego Zamkowego Export (zielona butelka) w nowych bezzwrotnych butelkach Docelowo w nowe bezzwrotne butelki ma być też rozlewane Basztowe i Złoty Denar
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holekggg Wyświetlenie odpowiedzi
    Jutro tj. 08.05.2010 w Browarze Namysłów ruszy rozlew piwa Zamkowego Mocnego Zamkowego oraz nowego Zamkowego Export (zielona butelka) w nowych bezzwrotnych butelkach Docelowo w nowe bezzwrotne butelki ma być też rozlewane Basztowe i Złoty Denar
    Ja tam się nie cieszę. Bezzwrotną butelkę jestem w stanie zrozumieć (wygoda dla browaru, może też koszty). Ale małpowanie zagrań (zielona butelka) i upodobnianie się nazwą do konkurencji (Brok Export, Łomża Export, Perła Export) to raczej krok w złym kierunku. Efekt wizerunkowy żaden, skojarzenia z mocno przeciętnymi (czy wręcz kiepskimi) produktami innych browarów u mnie przynajmniej na minus. Bez znaczącej poprawy sieci dystrybucji i smaku piwa takie działania nic nie dadzą.
    Ot, wpadnie kilka nowych etykiet i tyle.
    A ponadto źle przechowywane piwo w zielonej butelce szybko traci na smaku i zapachu.
    Last edited by toto; 04-05-2010, 14:46.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holekggg Wyświetlenie odpowiedzi
      Jutro tj. 08.05.2010 ...
      Jakim kalendarzem się posługujesz? Na moim między "dzisiaj", czyli 4, a 8 dniem maja są jeszcze 5, 6 i 7.

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2782

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holekggg Wyświetlenie odpowiedzi
        w Browarze Namysłów ruszy rozlew piwa Zamkowego Mocnego Zamkowego oraz nowego Zamkowego Export (zielona butelka) w nowych bezzwrotnych butelkach Docelowo w nowe bezzwrotne butelki ma być też rozlewane Basztowe i Złoty Denar
        Mnie to nie cieszy. Głupi trend. Tak jak tu wspomniał poprzednik naśladowanie innych. Wiadomością bardziej cieszącą byłoby gdyby w ogólnopolskiej sprzedaży pojawiło się jakieś ciekawe piwo jasne Namysłowa typu pilzneńskiego o zawartości alk. 4,4 - 4,8 % obj., które mogłoby pod względem smaku konkurować z piwami czeskimi.

        Niestety to tylko moje marzenia.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎