Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olmarcia
    Senior
    • 08-2008
    • 111

    Nowe piwa?

    Jeśli gdzieś był już poruszony ten wątek to bardzo przepraszam. Ostatnio idąc deptakiem w Poznaniu zaczepiła mnie pani, która werbowała ludzi do wypełnienia ankiety dotyczącej piwa. Powiedziała, że na polski rynek wchodzi 5 nowych piw (nie chciała powiedzieć jakich) i potrzebują ludzi na degustację 5 dni z rzędu. Gdyby było wszystko jednego dnia pewnie bym poszła niestety nie pasowało mi to do końca, więc zrezygnowałam. Jednak nurtuje mnie pytanie - wiecie może jakie piwa mają się pojawić?
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10847

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olmarcia Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)Jednak nurtuje mnie pytanie - wiecie może jakie piwa mają się pojawić?
    Zapewne piwa smakowe z dodatkiem witaminy E, wyprodukowane przez fabrykę piwną.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Będą to piwa smakowe o róznych właściwościach, adresowane głównie do kobiet:

      Rozgrzewające: cynamon - pomarańcza

      Olejek z cynamonem i pomarańczą odżywia i nawilża ciało. Dzięki zawartości oleju wiesiołkowego, oleju z pestek winogron i witaminy E opóźnia procesy starzenia się skóry, poprawia jej ukrwienie oraz wygładza. Owocowo-korzenna nuta rozgrzewa i dodaje energii.

      Orzeźwiające: zielona herbata - paczula

      Zielona herbata z paczulą to orzeźwiająca kompozycja, która pobudza siły witalne. Składniki aktywne opóźniają procesy starzenia się skóry, dzięki czemu pozostaje ona jędrna i elastyczna.

      Relaksujące: rozmaryn - lawenda

      Połączenie lawendy i rozmarynu pozwoli odprężyć ciało i ukoić zmysły. Poprawia nastrój, usuwa zmęczenie i ociężałość. Dzięki składnikom aktywnym wygładza i nawilża skórę czyniąc ją miękką i elastyczną.

      Antycellulit: sandał - cytryna

      Wyjątkowa kompozycja olejku sandałowego i cytrynowego aktywnie wspomaga redukcję cellulitu. Sprzyja usuwaniu toksyn, wody i tłuszczów z tkanki podskórnej a także ujędrnia i odżywia skórę pozostawiając ją gładką i napiętą. Przyjemny dla zmysłów zapach odpręża i przywraca dobre samopoczucie.

      Afrodyzjak: ylang ylang - cynamon

      Ylang ylang z cynamonem tworzą egzotyczną kompozycję, która przynosi rozluźnienie i zmysłowo nastraja. Poprawia mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych, co powoduje że doznania są głębsze i pełniejsze.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎