Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Śląskie na billbordach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Śląskie na billbordach

    W Opolu pojawiły się billbordy Śląskiego. Czyżby Van Pur ruszył z ostrą kampanią reklamową tej marki? Jedyne co mnie dziwi, to brak owego piwa w sklepach, ale może niedługo ulegnie to zmianie.
    W innych miastach też wyrosły podobne reklamy?
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    Na tym właśnie polega kampania, zainteresować ludzi czymś, czego jeszcze nie ma. A jak wszyscy juz to będą znać i o to pytać, dopiero wypuścić na rynek

    Comment

    • bobza
      Senior
      • 01-2009
      • 222

      #3
      Ja co prawda nie widziałem billbordów, ale zauważyłem dużą aktywność Van Pura w sierpniu w Lubuskim, i to w małych miejscowościach. Śląskie Mocne spotkałem w trzech czy czterech miejscach w sklepach i w jednaj piwiarni nawet, butelki 0,5 i bączki na półkach obok Karpackiego .
      Na 100% jest to nowa ofensywa produktu bo czerwiec/lipiec go jeszcze nie widziałem.
      Last edited by bobza; 01-09-2010, 09:46.
      http://www.alebrowar.pl/

      http://www.facebook.com/AleBrowar

      Comment

      • Wiktoria
        Senior
        • 07-2003
        • 796

        #4
        W Katowicach widziałam i reklamy, i piwo.

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
          Na tym właśnie polega kampania, zainteresować ludzi czymś, czego jeszcze nie ma. A jak wszyscy juz to będą znać i o to pytać, dopiero wypuścić na rynek
          No raczej nie. W branży spożywczej wygląda to tak, że przedstawiciel najpierw sprzedaje towar do sklepu (który wcześniej jest wprowadzony do dystrybutora), popiera to ceną promocyjną, bonusami, gadżetami, rozpiską kiedy, gdzie i o której godzinie będzie emisja reklam w TV.
          Nie sądzę, żeby w przypadku piwa było inaczej. Jeśli rzeczywiście tego piwa nie ma jeszcze w Opolu, jest to dla mnie dziwne.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23816

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            No raczej nie. W branży spożywczej wygląda to tak, że przedstawiciel najpierw sprzedaje towar do sklepu (który wcześniej jest wprowadzony do dystrybutora), popiera to ceną promocyjną, bonusami, gadżetami, rozpiską kiedy, gdzie i o której godzinie będzie emisja reklam w TV.
            Nie sądzę, żeby w przypadku piwa było inaczej. Jeśli rzeczywiście tego piwa nie ma jeszcze w Opolu, jest to dla mnie dziwne.
            Że tego piwa nie ma w Opolu wcale mnie jakoś nie martwi, hehe.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Że tego piwa nie ma w Opolu wcale mnie jakoś nie martwi, hehe.
              A to już historia na inne opowiadanie.
              Jak chcesz to Ci skrzyneczkę na Zlot podrzucę

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19181

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                A to już historia na inne opowiadanie.
                Jak chcesz to Ci skrzyneczkę na Zlot podrzucę
                A warto to pić?

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎