Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Minibrowary i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maras_s
    Junior
    • 11-2010
    • 3

    Minibrowary i nie tylko

    Witam wszystkich. Jak pisałem w "powitaniach" trafiłem tu bo lubię piwo a przede wszystkim, ponieważ szukałem informacji o minibrowarach w Polsce (a w sumie, to nie tylko, bo w różne miejsca człowiek jeździ na wakacje).
    Przeszukałem cały internet i przyznam szczerze, trochę kiepsko, jeśli chodzi o jakieś zestawienie. Są tematy dotyczące konkretnych browarów, dotyczące minibrowarów restauracyjnych, ale samych minibrowarów jak na lekarstwo.

    Może bazując na Waszej wiedzy udało by się zrobić taką listę - z podziałem na Kraje (jeśli z zagranicą) lub województwa ? Ja na ostatni wypad łikendowy wybrałem Lwówek Śląski przede wszystkim z powodu browaru. Bo jednak inaczej pije się coś lokalnego w miejscu ważenia ważenia

    Może mod / admin zrobiłby taki przyklejony temat, gdzie w pierwszym poście będzie wszystko zebrane ?

    Z miejsc gdzie byłem:

    Polska / Dolnośląskie / Lwówek Śląski
    Wprawdzie muzeum było zamknięte (raz, że za późno, dwa, że na razie wchodzić mogą tylko grupy a takowej nie było), ale piwo mi smakowało - wprawdzie nie z kija w browarze, ale w Lwówku

    Bośnia i Hercegovina / Sarajevo / Sarajevska Pivara

    Inne - znalezione na forum:
    Grecja
    Niemcy / Berlin

    Jeśli nie powielam tematu i spodoba się Wam jego koncepcja, w wolnych chwilach będę przekopywać zasoby forum i aktualizować spis o pozycje, których tu jeszcze nie będzie.
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #2
    Pod tym linkiem masz wszystkie browary czynne w Polsce:

    http://www.browar.biz/browary.php?kraj=pl&do=wlk&wlk=1
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • maras_s
      Junior
      • 11-2010
      • 3

      #3
      To przepraszam za zamieszanie, ale tego linka mi wyszukiwarka nie znalazła.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎