Najbardziej kretyńskie wypowiedzi przedstawicieli browarów - zbiór

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 06-2004
    • 6310

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj
    nie rozumiem kto komentuje ? Ciechan tak komentuje ?
    Ktoś założył własną stronę społecznościowa na Facebooku, nawiązującą do Ciechana. To adres: http://www.facebook.com/pages/Pi%C5%...10631812287926
    Człowiek raczej szkodzi Ciechanowi niż go wspiera. Dziwne więc, że ktoś, kto prowadzi oficjalną stronę Ciechana na FB "lubi" taką inicjatywę i oficjalnie pozdrawia jej autora (wpis z 24 kwietnia).
    Last edited by Twilight_Alehouse; 10-07-2011, 11:54.

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      Ktoś założył własną stronę społecznościowa na Facebooku, nawiązującą do Ciechana. To adres: http://www.facebook.com/pages/Pi%C5%...10631812287926
      Człowiek raczej szkodzi Ciechanowi niż go wspiera. Dziwne więc, że ktoś, kto prowadzi oficjalną stronę Ciechana na FB "lubi" taką inicjatywę i oficjalnie pozdrawia jej autora (wpis z 24 kwietnia).

      Mało tego, Browar Ciechan ma w swoich ulubionych profil "Piłem Ciechana, więc wiem co to piwo, dziwko."
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 02-2001
        • 23858

        A to target strony nie mógł już sobie łyknąć dla odmiany piwa?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • marekj
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 03-2010
          • 508

          Niby w browarze podczas pracy obowiązuje zakaz picia ale widać z tego ,że zakazy są łamane.

          Comment

          • Feti
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 10-2010
            • 801

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145
            "Robiłem coś tam, więc wiem co to coś tam,dziw.." to takie ostatnio modne hasło internetu ludzi młodych.W zasadzie wszystko się teraz pod to podkłada.
            Młodych= gimbusów.
            I tak ogólnie to ma oznaczać szyderstwo. Ciechan powinien to zignorować.
            Dlaczego:
            "ukłułem się szpilką w palec, więc wiem, co to śmierć , dziwko"
            Last edited by Feti; 10-07-2011, 17:28.

            Comment

            • marekj
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 03-2010
              • 508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti
              Młodych= gimbusów.
              I tak ogólnie to ma oznaczać szyderstwo. Ciechan powinien to zignorować.
              Dlaczego:
              "ukłułem się szpilką w palec, więc wiem, co to śmierć , dziwko"
              poczytałem i takich klubów z dziwką na końcu znalazłem kilka może to motto jakiegoś kawału czy czegoś tam?

              Comment

              • ucho
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 05-2010
                • 500

                Jestem użytkownikiem browar.biz-u, więc wiem co to bicie piany, dziwko.

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍼
                  • 04-2009
                  • 1597

                  Zacny dowcip.

                  Comment

                  • Feti
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 10-2010
                    • 801

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj
                    poczytałem i takich klubów z dziwką na końcu znalazłem kilka może to motto jakiegoś kawału czy czegoś tam?

                    To taki mem internetowy. Mniej więcej : frajer uważa, że coś bzdetnego to rzecz istotna.


                    Internet jest zjadliwy. Warto czasami zatrudnić kogoś, kto dobrze się w nim orientuje i nie wpadnie się w pułapkę jak ta na Facebooku.

                    Comment

                    • delvish
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 11-2004
                      • 3508

                      Mój typ na kretynizm lipca.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mike Short / SABMiller
                      Konsumenci zrezygnowali z picia piwa w restauracjach i barach na rzecz picia w domu. Co ma wiele społecznych implikacji, m.in. ludzie przestają się spotykać.
                      Źródło: W Polsce zanotujemy wzrost - portalspozywczy.pl
                      Last edited by delvish; 20-07-2011, 07:41.
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • delvish
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 11-2004
                        • 3508

                        Ale dziś urodzaj
                        Posiadł unikalną wiedzę o istocie umów franchisingowych stosowanych w systemie coli
                        Firma jest właścicielem i producentem wysokogatunkowych piw klasy premium marki CORNELIUS, które z uwagi na swój unikatowy skład i smak oraz pracochłonny proces produkcji w pełni oddają specjalistyczne możliwości produkcyjne firmy.
                        Źródło: Browar Sulimar z nowym Dyrektorem ds. Rozwoju - portalspozywczy.pl
                        Last edited by delvish; 20-07-2011, 12:35.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 01-2002
                          • 13239

                          To co prawda nie jest wypowiedź przedstawiciela browaru, ale też mnie urzekło. Zwłaszcza ta "unikalna" wiedza - posiąść coś, czego łatwo uniknąć, to trzeba naprawdę chcieć.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 02-2001
                            • 23858

                            Teksty zlecone firmie PR obsługującej browar chyba można uznać za stanowisko "browaru".
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              🍺🍺🍺
                              • 02-2003
                              • 12365

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish
                              Mój typ na kretynizm lipca.

                              Źródło: W Polsce zanotujemy wzrost - portalspozywczy.pl
                              To chyba nie jest takie głupie, choć może nie odkrywcze, chodzi o picie w domu... Może inaczej to zrozumieliśmy
                              Last edited by darekd; 20-07-2011, 13:29.

                              Comment

                              • delvish
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Nie chodzi o picie w domu, tylko o społeczne implikacje. To, że ludzie chodzą rzadziej knajp to nie oznacza od razu, że przestają się ze sobą spotykać.
                                Last edited by delvish; 20-07-2011, 13:36.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...