Najbardziej kretyńskie wypowiedzi przedstawicieli browarów - zbiór

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Major Piwnych Rewolucji
    • 11-2004
    • 3508

    A ja wręcz przeciwnie. Maciejowe sporo z piwa jednak ma. Co innego np. Krzepiak.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish
      A ja wręcz przeciwnie. Maciejowe sporo z piwa jednak ma. Co innego np. Krzepiak.
      masz rację, miałem na myśli Krzepiaka, pochrzaniło mi się
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Krzysiu
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 02-2001
        • 14936

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
        Jestem ZA!
        Gumowy Młotek Browar.biz-u (... ocenzurowano) to byłoby niezłe.
        Wariant pierwszy jest o tyle "rozwojowszy" , że zakłada powołanie WKGMBb, czyli Wielkiej Kapituły Gumowego Młotka Browar.biz-u...
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Ja chcę do Wielkiej Kapituły Gumowego Młotka, ja, ja!!!
        Ale młotek musi być co roku nowy i będziemy go wysyłać wraz z dyplomem za najbardziej kretyńską wypowiedź roku, żeby został u zmłotkowanego na pamiątkę, może jak na niego spojrzy, to się zastanowi
        Niech więc tak się stanie!

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
        Możnaby jeszcze zaszaleć i przyznawać Złoty, Srebrny i Brązowy Gumowy Młotek. Myślę, że pretendenci się znajdą...
        Bez przesady. Jeden Gumowy Młotek wystarczy, zawsze można przyznać dodatkowe wyróżnienia w postaci Piwa Specjalnego Bezalkoholowego.
        Attached Files

        Comment

        • JAckson
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 05-2004
          • 6122

          Pomysł z młotkiem dobry i godny wprowadzenia w u-życie. Głosowanie i wyniki razem z Konkursem Piwo Roku. Takie 'maliny'
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Fala
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 07-2004
            • 671

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Niech więc tak się stanie!


            Bez przesady. Jeden Gumowy Młotek wystarczy, zawsze można przyznać dodatkowe wyróżnienia w postaci Piwa Specjalnego Bezalkoholowego.
            a nie Piwa Zwykłego?
            Last edited by Fala; 04-08-2011, 17:41.
            Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
            Admin ma zawsze rację

            PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

            Comment

            • snorre
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 02-2006
              • 655

              "Nigdzie w Europie?" piwa 3,5%? Przecież to bezczelne kłamstwo - Kwiatkowski nie był nigdy w Szwecji gdzie w zwykłych sklepach dostępne są piwa do 3,5% - i właśnie takich piw jest mnóstwo w marketach, łącznie z 3,5% wersjami Heinekena, Carlsberga, Guinessa, itp. Po prostu ręce opadają na taki brak profesjonalizmu i znajomości rynku
              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Kwiatkoś ma stracha ,że rozwodnione wyroby KP, byłyby jeszcze bardziej rozwodnione?Czy to jest jeszcze możliwe ?


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • albeertos
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Pan Kwiatkowski nie za bardzo się orientuje w portfolio marek swojego pracodawcy. Jedna z tzw. "flagship brands" to Snow.
                  Jak widać, SabMiller robi też niezwykłe piwo. Kto by się spodziewał.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • YouPeter
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2004
                    • 2379

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
                    Możnaby jeszcze zaszaleć i przyznawać Złoty, Srebrny i Brązowy Gumowy Młotek. Myślę, że pretendenci się znajdą...
                    To nie jest dobry pomysł. Bo może się zdarzyć, że jedna osoba zgarnie wszystkie nagrody
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Kwiatkowski już powinien gablotkę szykować.

                      Comment

                      • arcy
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Agencja PR Neuron, dla mnie przebój na dziś
                        A tak się sympatycznie z nimi rozmawiało.

                        Comment

                        • arcy
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                          ile energii pójdzie na przetopienie tego szkła
                          Mniej, niż na wytopienie nowego.

                          Comment

                          • arcy
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Ja chcę do Wielkiej Kapituły Gumowego Młotka, ja, ja!!!

                            Ale młotek musi być co roku nowy i będziemy go wysyłać wraz z dyplomem za najbardziej kretyńską wypowiedź roku, żeby został u zmłotkowanego na pamiątkę, może jak na niego spojrzy, to się zastanowi
                            Koniecznie do tego komunikat prasowy!

                            Comment

                            • pieczarek
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                              ale ile energii pójdzie na przetopienie tego szkła...
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              Mniej, niż na wytopienie nowego.
                              No właśnie, że nie. Nawet najbardziej ograniczony "ekolog" wie, że tej energii potrzebnej na przetopienie butelek wcale nie potrzeba mniej, niż na otrzymanie szkła z piasku, bo to praktycznie ten sam surowiec. Odpada cała logistyka związana z transportem butelek. Piasek wozi się hurtowo na krótkie odległości, butelki w wagowym detalu na dużo dalsze trasy. Otrzymując szkło z piasku, od razu wiemy jakie ma parametry, jaki otrzymamy z tego produkt. Z przetapianiem butelek nie ma tak dobrze. Nie za bardzo wiadomo co wrzucamy do pieca, trzeba sporo kombinować, aby wyszło to, czego się oczekuje.
                              Recykling powinien mieć ekonomiczne uzasadnienie. W przypadku butelek, nie ma to oparcia w cyfrach.

                              Comment

                              • arcy
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                                No właśnie, że nie. Nawet najbardziej ograniczony "ekolog" wie, że tej energii potrzebnej na przetopienie butelek wcale nie potrzeba mniej, niż na otrzymanie szkła z piasku, bo to praktycznie ten sam surowiec. Odpada cała logistyka związana z transportem butelek. Piasek wozi się hurtowo na krótkie odległości, butelki w wagowym detalu na dużo dalsze trasy. Otrzymując szkło z piasku, od razu wiemy jakie ma parametry, jaki otrzymamy z tego produkt. Z przetapianiem butelek nie ma tak dobrze. Nie za bardzo wiadomo co wrzucamy do pieca, trzeba sporo kombinować, aby wyszło to, czego się oczekuje.
                                Recykling powinien mieć ekonomiczne uzasadnienie. W przypadku butelek, nie ma to oparcia w cyfrach.
                                To ciekawe, co piszesz. W hucie szkła byli jednak innego zdania, twierdzili że stłuczka bardziej im się opłaca, bo jest tańsza i topi się w niższej temperaturze. Ubolewali natomiast, że mogą ją stosować w ograniczonej ilości, bo jej nadmiar obniża transparentność szkła.

                                Mylisz się też co do tego, że nie wiadomo co trafia do pieca. Stłuczka jest segregowana przy wykorzystaniu urządzeń optometrycznych, co pozwala wybrać tylko te kawałki, które spełniają wymagania odbiorcy. W hucie też nikt nie sypie co popadnie, ale precyzyjnie dobiera proporcje pomiędzy piaskiem a stłuczką.

                                Comment

                                Przetwarzanie...