Najbardziej kretyńskie wypowiedzi przedstawicieli browarów - zbiór

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Major Piwnych Rewolucji
    • 07-2010
    • 1784

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Z niusa o biednym Browarze Staropolskim, który padł ofiarą złych koncernów (bo "nie był w stanie z nimi konkurować"):



    PS Dla mnie piwa z BS były wysoce unikalne - uniknąłem prawie wszystkich.
    Oj nie ironizuj, są bardzo unikalne. Ja jeszcze nigdzie indziej nie widziałem PETów z krachlą
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      I nie doczekaliśmy się tego megaultrainnowacyjnego opakowania (od postu nr 12 tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=95310). Niezmiennie padam ze śmiechu, jak czytam zgadywankę.
      Last edited by żąleną; 01-12-2012, 02:35.

      Comment

      • Marusia
        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
        🍼🍼
        • 02-2001
        • 20221

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną

        PS Dla mnie piwa z BS były wysoce unikalne - uniknąłem prawie wszystkich.
        Oj nie przesadzaj - były czasy, że Slav specjalnie przez Zduńską jeździł, żeby kupić Staropolskie Złote... choć było to bardzo dawno, w 2002 roku - w 2003 już niestety było niedobre
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 01-2002
          • 13239

          No właśnie, ja kontakt z BS miałem już po wojnie.

          Comment

          • zgoda
            Major Piwnych Rewolucji
            • 05-2005
            • 3516

            W onych czasach moim punktem obowiązkowym było Dobre ze Zduńskiej Woli, fantastyczne lekkie piwko stołowe.
            Ale teraz to hak im w smak.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • Prusak
              Major Piwnych Rewolucji
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 07-2005
              • 4416

              Staropolskie Złote jeszcze dwa lata temu wydawało mi się więcej niż niezłe....

              Comment

              • Mason
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼
                • 02-2010
                • 3280

                Od środy Carlsberg rusza ze sprzedażą piw marki Okocim z nowym logo. - Dotąd grupę docelową piwa Okocim stanowiły osoby w wieku 45-50 lat. Od teraz, po odmłodzeniu marki i logo, kierujemy nasz produkt do osób młodych, 25-30-letnich - mówi Tomasz Bławat, prezes zarządu Carlsberg Polska.

                - Liczymy w tym roku na dwucyfrowy wzrost sprzedaży marki Okocim w związku z nowym logo - mówi Tomasz Bławat, prezes zarządu Carlsberg Polska.
                Jakie to proste, pstryk nowe logo i od razu grupa docelowa odmłodzona

                Źródełko: http://www.portalspozywczy.pl/inne/a...cim,84552.html
                Last edited by Mason; 10-04-2013, 13:43.
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • Mastermind1
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 02-2013
                  • 248

                  - Ponieważ nasz browar jest zbyt mały, piwa warzymy w najlepszych polskich browarach. Zawierają one prawdziwe soki i domieszki tajemnych naturalnych składników, co czyni je niepowtarzalnymi - wyjaśnia Jarosław Kołsut, właściciel Browaru Zamkowego.

                  Kilka dni temu światło dzienne ujrzały trzy nowe smaki. Piwowar zapewnia, że będzie smacznie i... smocznie.

                  - Piwa są smoczne, bo są smaczne. Ale wersja dla ciekawskich każe cofnąć się w czasie do XIV wieku. Wydawać by się mogło, że historia to przemilczała, ale myślę, że mieliśmy tu smoka - zdradza piwowar. I tłumaczy, że skoro w Radomiu bywali królowie, nasz zamek królewski gościł najznakomitsze głowy państwa, to wiadomo, że tam gdzie król, tam i smok miał swoją siedzibę.

                  - Jeżeli nawet nie mieliśmy własnego smoka, to zapewne jadąc na łowy w Puszczę Kozienicką Władysław Jagiełło zabierał ze sobą swojego z grodu Kraka. Smok pewnie byłby ujęty w lustracji zamku, gdyby nie ludzka skłonność do zachowywania w tajemnicy tego, co dla nas niewygodne - suponuje Kołsut. Król nie chciał, by skryba nadgorliwie odnotowywał jego zabawy i hulanki, więc pozbył się kronikarza. Jak? Nakarmił nim smoka. Dlatego brak o bestii jakiejkolwiek wzmianki. Browar Zamkowy postanowił oddać cześć zapomnianemu na kartach historii smokowi i zadedykował mu trzy swoje piwa.

                  Prace nad smoczą serią trwały od jesieni, to pierwsze propozycje Browaru Zamkowego na nowy sezon. - Są to jasne piwa dolnej fermentacji. Klasyk to typowy pils, z wyczuwalną goryczką. Silne to piwo mocne, ale delikatne. Premium to kwintesencja smaku, delikatne, zakończone słodkawą nutką z bardzo delikatną goryczką - wyjaśnia Kołsut.


                  __________________

                  Nie mogłem sobie odmówić wklejenia prasowych wypowiedzi Pana Kołsuta do odpowiedniej rubryki.

                  Krzysiu, nie cenzurować, cytować.

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    🍼🍼
                    • 11-2008
                    • 1839

                    Trzeba przyznać że poziomem idiotyzmu ta wypowiedź co najmniej dorównuje wypocinom największych koncernów. Właściciel tego "browaru" marnuje swoje zdolności, powinien się realizowac a branży PR.
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 06-2004
                      • 6310

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mastermind1

                      Nie mogłem sobie odmówić wklejenia prasowych wypowiedzi Pana Kołsuta do odpowiedniej rubryki.
                      To nie jest odpowiednia rubryka. Pan Kołsut nie jest przedstawicielem browaru tylko sklepu, nie nobilituj tak Dionizosa.

                      Comment

                      • Mastermind1
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 02-2013
                        • 248

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                        To nie jest odpowiednia rubryka. Pan Kołsut nie jest przedstawicielem browaru tylko sklepu, nie nobilituj tak Dionizosa.

                        Uznaję Twoją argumentację za zasadną.

                        Samokrytyki jednak nie składam. Nie wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem założenie dla najbardziej niewydarzonych wypowiedzi przedstawicieli rzekomych browarów równoległego wątku, a cytowane wypowiedzi Pana Kołsuta są - jak mniemam - jedyne w swoim rodzaju i TEMATYCZNIE odpowiadają zawartości tej rubryki.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 06-2004
                          • 6310

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mastermind1
                          Uznaję Twoją argumentację za zasadną.

                          Samokrytyki jednak nie składam. Nie wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem założenie dla najbardziej niewydarzonych wypowiedzi przedstawicieli rzekomych browarów równoległego wątku, a cytowane wypowiedzi Pana Kołsuta są - jak mniemam - jedyne w swoim rodzaju i TEMATYCZNIE odpowiadają zawartości tej rubryki.
                          Wiem, wiem, żartowałem przecież - po to zamieściłem mordę.
                          Pan Kołsut zdecydowanie jest jedyny w swoim rodzaju...

                          Comment

                          • Mastermind1
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 02-2013
                            • 248

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                            To nie jest odpowiednia rubryka. Pan Kołsut nie jest przedstawicielem browaru tylko sklepu, nie nobilituj tak Dionizosa.
                            Uznaję przedstawioną przez Ciebie argumentację. Tym niemniej nie wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem zakładanie równoległego wątku dla najbardziej niewydarzonych wypowiedzi przedstawicieli rzekomych browarów, a wypowiedzi Pana Kołsuta tematycznie pasują do zawartości tej rubryki.

                            Tym samym samokrytyki nie składam.

                            Comment

                            • wrednyhawran
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 07-2010
                              • 1784

                              Był jakiś plebiscyt na wypowiedź miesiąca? Dobrze pamiętam? Bo tu mamy kandydata na nagrodę roku!
                              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                              Małe Piwko Blog
                              Małe Piwko Blog na facebooku
                              Domowy Browar Demon

                              Comment

                              • Mason
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼
                                • 02-2010
                                • 3280

                                Jan Kacprzak z browaru Zodiak zniszczył system

                                Właściciel Browaru Zodiak zwraca uwagę na to, że potentaci na rynku stosują ceny dumpingowe, przez co mali producenci nie są w stanie z nimi rywalizować. Podkreśla też, że koncerny są w stanie wyprodukować piwo w jeden dzień, podczas gdy innym zajmuje to około 60 dni. Kacprzak zdecydowanie krytykuje jakość piwa wytwarzanego przez potentatów. - Gdybym tak jak inni produkował piwo z 5-7 proc. ekstraktu, to nikt by go nie kupił. Dobre piwo powinno mieć minimum 12 proc. ekstraktu - ocenia.
                                Całość tu: http://www.portalspozywczy.pl/alkoho...dac,85241.html
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...