PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaw7
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2012.10
    • 173

    pinta

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
    A gdzie go próbowałeś bo jeszce nie jest sprzedawane? Mam więc powody sądzić, że wyciekło poza ofoicjalną sprzedażą za którą jestem odpowiedzialny a to jest nielegalne i podpada pod paragrafy!
    kiedy bedzie w sprzedaży

    Comment

    • Piwoteka
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2008.04
      • 1209

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaw7
      kiedy bedzie w sprzedaży
      10 listopada premiera.
      Piwoteka
      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
      www.piwoteka.pl
      Sklep Piwoteki na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na Facebooku
      Piwoteka Narodowa na G+
      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
      Browar Piwoteka

      Comment

      • Żywiec
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2001.12
        • 1571

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaw7
        kiedy bedzie w sprzedaży
        W dniu dzisiejszym pierwsze butelki piw DYNiAMIT i stare ALE jare opuściły nasz magazyn i podążają w stronę Wrocławia i Łodzi. Do Łodzi wysłaliśmy również beczki z Altem/Sticke. O premiarch będą informowały już same lokale, mają w tym przypadku zupełną swobodę. Jutro i w następne dni kolejne wysyłki. Niestety zamówień otrzymaliśmy tyle, że nie wystarczy piwa dla wszystkich w oczekiwanych ilościach. Praktycznie we wtorek piwa zostaną wysprzedane w 100%.

        Comment

        • Żywiec
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2001.12
          • 1571

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka
          10 listopada premiera.
          Zapraszamy serdecznie do Piwoteki (i oczywiście innych lokali) również w naszym imieniu, choć obowiązki zawodowe nie pozwolą nam zawitać do Łodzi - a wielka szkoda bo ciągle mam w pamięci upojny wieczór w trakcie premiery Angielskiego Śniadania.

          Comment

          • Piwoteka
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2008.04
            • 1209

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
            Zapraszamy serdecznie do Piwoteki (i oczywiście innych lokali) również w naszym imieniu, choć obowiązki zawodowe nie pozwolą nam zawitać do Łodzi - a wielka szkoda bo ciągle mam w pamięci upojny wieczór w trakcie premiery Angielskiego Śniadania.
            Chciałoby się to powtórzyć! Ale nam też żony (i wątroby) nie pozwalają... oby przeżyć Koniec Świata!!!
            Piwoteka
            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
            www.piwoteka.pl
            Sklep Piwoteki na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na G+
            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
            Browar Piwoteka

            Comment

            • lucifuge
              Porucznik Browarny Tester
              • 2009.11
              • 309

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
              A gdzie go próbowałeś bo jeszce nie jest sprzedawane? Mam więc powody sądzić, że wyciekło poza ofoicjalną sprzedażą za którą jestem odpowiedzialny a to jest nielegalne i podpada pod paragrafy!
              to jest jakaś gruba afera, ja też dostałem od kumpla mieszkającego w Bangkoku ofertę kupna tego piwa przed premierą! Kasa jak widać nie mała ale to nic gdyż większym problemem jest specjalne zabezpieczenie przeciwko przedpremierowej konsumpcji. Podobno kapsel jest tak skonstruowany, że przy próbie otwarcia w tygodniu spowoduje zniszczenie zawartości butelki. Ja w każdym razie podziękowałem i czekam do soboty na oficjalną premierę!
              Attached Files

              Comment

              • Zdrój
                Porucznik Browarny Tester
                • 2001.05
                • 284

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lucifuge
                to jest jakaś gruba afera, ja też dostałem od kumpla mieszkającego w Bangkoku ofertę kupna tego piwa przed premierą! ...
                W Bangkoku PINTA Stare ALE jare dostępna jest od wiosny 2012. Wersja dalekowschodnia ma nieco ciemniejsza etykietę
                Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                Comment

                • thermano

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                  A gdzie go próbowałeś bo jeszce nie jest sprzedawane? Mam więc powody sądzić, że wyciekło poza ofoicjalną sprzedażą za którą jestem odpowiedzialny a to jest nielegalne i podpada pod paragrafy!
                  Pomyłka . To były Ognie . Kumpel - pasjonat mnie wkręcił
                  Last edited by Gość; 2012-11-09, 09:38.

                  Comment

                  • PiwnicaZamkowa
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2011.05
                    • 805

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lucifuge
                    to jest jakaś gruba afera, ja też dostałem od kumpla mieszkającego w Bangkoku ofertę kupna tego piwa przed premierą! Kasa jak widać nie mała ale to nic gdyż większym problemem jest specjalne zabezpieczenie przeciwko przedpremierowej konsumpcji. Podobno kapsel jest tak skonstruowany, że przy próbie otwarcia w tygodniu spowoduje zniszczenie zawartości butelki. Ja w każdym razie podziękowałem i czekam do soboty na oficjalną premierę!
                    taa.Co do banknotów nie mam najmniejszych wątpliwości.To autentyki.Są dni,że w kasie mamy ich nawet sporo. Ale ta Pinta to zdecydowanie fałszywka!!! "r" jest lekko pochylone.Inna farba a i kolor nie ten.Przyszedł chyba czas na znaki wodne i hologramy.Bez tego zaleje nas podrobiona masówka dalekowschodniej Pinty. Coś o tym wiem

                    Comment

                    • thermano

                      Teraz się nie dziwię , że piwo przypominało mi za bardzo Ognie ... Zrobił ze mnie wała a ja się tu popisałem , że hej Nigdy więcej niepotwierdzonych informacji . Wybaczenia proszę

                      Comment

                      • Zdrój
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2001.05
                        • 284

                        PINTA KŚ

                        Uchylamy pokaźny rąbek:
                        Attached Files
                        Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2008.09
                          • 4229

                          Jestem pod wrażeniem.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • pioterb4
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2006.05
                            • 4322

                            Po lekturze wątku na temat Grodzisza zaczynam się bać co się stanie po premierze sahti. Jak znam życie to znów pewnie ktoś zakaże warzenia a inny stwierdzi, że przecież w Niemczech i Czechach jest takich sporo i są tańsze.

                            Comment

                            • Cez
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.01
                              • 1789

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój
                              Uchylamy pokaźny rąbek:
                              Ciekawą drogą podążacie.
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • yaro74
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2012.09
                                • 2089

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                                Po lekturze wątku na temat Grodzisza zaczynam się bać co się stanie po premierze sahti. Jak znam życie to znów pewnie ktoś zakaże warzenia a inny stwierdzi, że przecież w Niemczech i Czechach jest takich sporo i są tańsze.
                                Nie bój się nie będzie końca świata.
                                Piwo na pewno będzie świetne, przecież to Pinta. A ci, którym nie będzie smakować, po prostu się nie znają.

                                Comment

                                Przetwarzanie...