Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowości z KP (miodowe, niepasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Jak miodowy, to może Niedźwiedź. A stąd już niedaleko do Śledzia, może w końcu się doczekamy, wszak Białystok słynie ze śledzikowania.

    Comment

    • Gabe
      Senior
      • 03-2010
      • 405

      #17
      No ale to jedna marka. A gdzie jeszcze jedno miodowe i niepasteryzowane?

      Ja stawiam na wskrzeszenie marki Dojlidy np na owo niepasteryzowane (w końcu czymś trzeba Polskę północno-wschodnią udobruchać, a z czym oni mają się identyfikować? z kurpiowską Łomżą? ), a co do miodowego to się boję nawet zgadywać

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #18
        Dla mnie Żubr miodowy to marketingowa porażka. Niespterzyowany jeszcze, ale miodowy...Tak to jest, że KP zarżneła już tyle marek, że teraz pozostają im takie kuriozalne pomysły. Też sądziem, że wskrzeszą Dojlidy Classic i umiodowią/zniepasteryzują ale widać idą po bandzie.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #19
          Z tego co ja słyszałem, to Żubr będzie, ale nie miodowy, a bursztynowy. Jak mniemam takie niby polotmave. A może koźlak, w końcu rogi ma.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Z tego co ja słyszałem, to Żubr będzie, ale nie miodowy, a bursztynowy. Jak mniemam takie niby polotmave. A może koźlak, w końcu rogi ma.
            No to już brzmi ciekawiej, bo z tym miodem to już moja wyobraźnia tego nie ogarniała
            Last edited by pioterb4; 08-07-2011, 14:22.

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Z tego co ja słyszałem, to Żubr będzie, ale nie miodowy, a bursztynowy. Jak mniemam takie niby polotmave. A może koźlak, w końcu rogi ma.
              I znowu KP w ogonie stawki. Żywiec bursztynowy miał premierę na pewnym stoisku na Festiwalu Birofilia
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13952

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                A może koźlak, w końcu rogi ma.
                Z rogacizny to może szybciej Kozel - ten czeski...

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  #23
                  Że tak zapytam - ktoś z was będzie to piwo w ogóle pił, że się tak nad nim rozwodzicie?

                  Typowe sekciarstwo.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23816

                    #24
                    Ja już przeBIERam nóżkami
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                      Że tak zapytam - ktoś z was będzie to piwo w ogóle pił, że się tak nad nim rozwodzicie?
                      Może łyczka
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Że tak zapytam - ktoś z was będzie to piwo w ogóle pił, że się tak nad nim rozwodzicie?
                        Ja na pewno spróbuję
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • mareks
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1939

                          #27
                          Ja też.
                          Jeśli będzie jakaś promocja z podstawkami to nawet więcej niż jedno.

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #28
                            Skąd ku... w tym kraju tyle miodu, jeżeli w tamtym roku wygineło 20% rojów w pasiekach?
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23816

                              #29
                              Jak pszczółki w 2010 dostały od królowych zapowiedzi planów do realizacji na 2011, to część wysiadła ;/
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13952

                                #30
                                Chińczycy poradzą sobie z każdym zapotrzebowaniem.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎