Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowości z KP (miodowe, niepasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #31
    Laboratoria juz nad tym pracuja
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Chińczycy poradzą sobie z każdym zapotrzebowaniem.
      Już sobie radzą w "podłomżyńskich pasiekach", teraz zaproszą ich do "wielkopolskich pasiek".
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • darekd
        Senior
        • 02-2003
        • 12278

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja już przeBIERam nóżkami
        Nie jesteśmy lALUSie i lubimy miodowe piwka

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Skąd ku... w tym kraju tyle miodu
          Sztuczne pszczoły go wytwarzają
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9748

            #35
            Mam nadzieję, że będzie w puszce, to go spalimy na zlocie. Będzie nowa świecka tradycja i nowe piwo: Żubr miodowy niepasteryzowany palony - nisza w niszy!

            Comment

            • R_F
              Senior
              • 11-2003
              • 159

              #36
              Nic tylko czekać na reklamy w Tesco - Tyskie Niepasteryzowane, puszka tylko 1,99 zł

              Comment

              • lynx_lynx
                Senior
                • 03-2011
                • 119

                #37
                Nie wiem jak tam w KP z miodowymi i "niepasterami mikrofiltrami", ale ostatnio słyszałem, jak zwykle od zaufanej osoby z KP, że mają zamiar wprowadzić na nasz rynek Velkopopovickiego Kozla, jasny i czarny w wersji beczkowej. Dwadzieścia lat temu byłbym wniebowzięty... ale teraz

                Comment

                • zipkeczup
                  Senior
                  • 07-2008
                  • 215

                  #38
                  Na Allegro pojawił się nowy kapsel "Żubr Ciemnozłoty"...
                  Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zipkeczup Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na Allegro pojawił się nowy kapsel "Żubr Ciemnozłoty"...
                    Czyli jednak Bursztynowe.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #40
                      Tylko jak rozumieć ten bursztyn, to będzie polotmave? Jeśli tak to jakoś kiepsko to widzę od strony promocyjnej. Żubr to Żubr, zawsze był piwem jasnym około 12,5 Blg i dodawanie jego kolejnych wcieleń jest dla mnie delikatnie mówiąc śmieszne. Co innego gdyby KP nie wycięła równo przy ziemi wszystkich pozostałych marek białostockich i nie zrezygnowała z szyldu "Dojlidy". Wtedy dajmy na to Doljidy Bursztynowe obok Żubra i np: Magnata czy Classica miałoby ręce i nogi i jakoś tworzyło spójną ofertę.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #41
                        A ja myślę, że zarówno akcjonariusze KP, jak i kadra zarządzająca dostają codziennie biuletyn, zawierający najbardziej sekciarskie teksty z forum (np. z tego tematu) i wyją ze śmiechu, w niektórych przypadkach zrywając boki, a nawet spadając z fotela.

                        KP służy do zarabiania BARDZO DUŻYCH PIENIĘDZY, a nie do zaspokajania fochów jakichś piwnych sekciarzy.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja myślę, że zarówno akcjonariusze KP, jak i kadra zarządzająca dostają codziennie biuletyn, zawierający najbardziej sekciarskie teksty z forum (np. z tego tematu) i wyją ze śmiechu, w niektórych przypadkach zrywając boki, a nawet spadając z fotela.
                          My również mamy vice versa tutaj swój biuletyn gdzie naśmiewamy się z ich koncernowych wypocin. Rożnica taka że my wydurniamy się w zasadzie we własnym forumowym gronie które ogląda grupa biurowych podglądaczy w godzinach pracy a oni robią to w blasku kamer TV i innych mass-mediów ośmieszając się przed milionami.
                          Last edited by Cooper; 01-08-2011, 08:28.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Makaron
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 2107

                            #43
                            Moim zdaniem lepiej było to piwo bursztynowe, niż seria niby niepasteryzowanych piw, albo piw miodowych.
                            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              KP służy do zarabiania BARDZO DUŻYCH PIENIĘDZY, a nie do zaspokajania fochów jakichś piwnych sekciarzy.
                              A browar.biz służy do pisania o piwie, a nie trwania w niemym podziwie nad kasą tłuczoną przez KP.

                              Oni się śmieją, my się śmiejemy, wszystkim wychodzi na zdrowie. Zły układ?

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...ośmieszając się przed milionami.
                                Ośmieszanie się jest rzeczą względną. Dla akcjonariuszy i pracowników koncernów z całą pewnością to my jesteśmy śmieszni. A ich jest więcej.

                                Szczerze mówiąc, to poza garstką forumowych sekciarzy nie widziałem tych milionów, szydzących z wypowiedzi przedstawicieli browarów. Wręcz przeciwnie, sądzę, że znaczna większość owych "milionów" łyka te bzdury jak prawdę objawioną.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎