Czy cała Polska pije Mielnika? - brak innych rosyjskich piw na naszym rynku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #16
    Proponuję abyś zgadał się z zaprzyjaźnionym sklepikarzem, że pokażesz mu jak robić biznes na tak drogich piwach. Zainwestuj w paletę ciekawego piwa, przejdź drogę przez biurokrację, wstaw do sklepu, pokaż zaprzyjaźnionemu jak sprzedać paletę piwa z Konga po 50 zł sztuka, zbierz prowizję za pośrednictwo biznesowe i tym samym wskaż drogę zaprzyjaźnionemu do krainy miodem i piwem płynącej, w taki sposób abyś miał ciekawe piwa pod ręką
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 2003.12
      • 10861

      #17
      Wydaje mi się że się powtarzasz
      Wystarczająco mam służbowych zajęć, kolejnych nie potrzebuje.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Sokół83
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.12
        • 1598

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Wystarczająco mam służbowych zajęć, kolejnych nie potrzebuje.

        Gdzie więc płacą za spamowanie forum browar.biz?
        Z INNEJ BECZKI

        www.fotopolska.eu

        Comment

        • abernacka
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛
          • 2003.12
          • 10861

          #19
          Spamowanie? Można jaśniej?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 2003.12
            • 10861

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            Spamowanie? Można jaśniej?
            Tak też myślałem.
            Atak personalny zamiast merytoryki, można było się tego spodziewać.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Sokół83
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2004.12
              • 1598

              #21
              No popatrz - to pewnie z tego przemęczenia masz problem z zrozumieniem

              Ale aż tak zajęty chyba nie jesteś skoro natłukłeś już ponad 8000 postów i odpowiadasz na nie w tempie ekspresowym.

              Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przy okazji zwiedzania browarów przywoził z nich piwa do zaprzyjaźnionego sklepu (w Trójmieście na przykład). Czemu właściwie nic się nie pojawiło na naszym rynku z Armenii czy Gruzji? Skoro piwosze są tak spragnieni egzotyki i będą płacić po 50zł za flaszkę piwo to trza było rzucić parę skrzynek - może by Ci się nawet koszt wyjazdu wrócił

              Krytykować i dawać 'dobre rady' każdy potrafi. Ale już zrobić coś konkretnego w danym temacie mało kto. Taka już chyba nasza cecha narodowa, że każdy mocny w gębie.

              Ja też bym chciał kupić u siebie w piwnym sklepie piwo z Konga czy Tadżykistanu albo nawet rosyjskie gdzieś z Baszkirii. Mało tego - wcale nie miałbym zamiaru płacić za nie 50zł, co najwyżej góra 5-6zł. A każdego kto by wołał więcej traktowałbym jak pospolitego naciągacza, który chce się na mnie dorobić!
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • abernacka
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛
                • 2003.12
                • 10861

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                (...)
                Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przy okazji zwiedzania browarów przywoził z nich piwa do zaprzyjaźnionego sklepu (...)!
                Zaprzyjaźniony sklep? Nie mam takiego i nigdy takowego nie będę miał.
                Moje wyjazdy są czysto prywatne, więc i ilości również.
                Ps. Cechą narodową jest kogoś o obrażać oraz nazywać przedsiębiorców naciągaczami.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2001.02
                  • 23860

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                  Wydaje mi się że się powtarzasz
                  Wystarczająco mam służbowych zajęć, kolejnych nie potrzebuje.
                  Przecież już Ci nawet nie proponuję otwarcia takiego interesu jakim jest sklep, pomóż wybranemu sklepowi merytorycznie - niech z Twoją pomocą ściągnie kilka egzotycznych piw i je sprzeda. Pomożesz mu przetrzeć szlaki, on na pewno będzie temat ciągnął - jeśli będzie na to rynek. Ty natomiast będziesz miał satysfakcję, że spowodowałeś lepszy dostęp do piw bardziej egzotycznych.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Sokół83
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.12
                    • 1598

                    #24
                    Ps. Cechą narodową jest kogoś o obrażać oraz nazywać przedsiębiorców naciągaczami.
                    Skoro Ty możesz obrażać kilkunastu właścicieli specjalistycznych sklepów z piwem w Polsce, pisząc, że nie prowadzą oni prawdziwych sklepów z piwem tylko ich nędzne namiastki (bo te w Niemczech na ten przykład są dużo lepiej wyposażone), to czemu ja nie mogę napisać, że ktoś kto sprzedaje piwo z Konga po 50zł jest naciągaczem (skoro w Almie, która uchodzi za sklep drogi, egzotyki chodzą po 10-12zł, to czemu w normalnym sklepie nie mogą być po 5-6zł)?

                    Zaprzyjaźniony sklep? Nie mam takiego i nigdy takowego nie będę miał.
                    Moje wyjazdy są czysto prywatne, więc i ilości również.
                    Dla mnie to żadne argumenty przeciw sprowadzaniu egzotycznego piwa. Po pierwsze można połączyć przyjemne z pożytecznym. Po drugie: nawet jeśli nie masz sklepu zaprzyjaźnionego to z pewnością uda Ci się wejść we współpracę z jakimś właścicielem sklepu piwnego z okolicy (albo i nawet nie-okolicy) - skoro popyt na takie piwa jest to nikt nie będzie miał oporów przed wstawianiem sprowadzonych przez Ciebie piw do swoich sklepów. Uważam wręcz, że to właśnie na Tobie, wybitnym znawcy rynku piw egzotycznych, nietypowych i nietuzinkowych, spoczywa społeczny obowiązek przetarcia szklaku dla handlu takimi piwami w Polski. Chociażby z tego względu, że zasięgnąłeś doświadczenia na zachodzie podczas wielu swoich podróży.
                    Z INNEJ BECZKI

                    www.fotopolska.eu

                    Comment

                    • grzeber
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼🍼
                      • 2002.05
                      • 2869

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                      Moje wyjazdy są czysto prywatne, więc i ilości również.
                      Sklepy specjalistyczne też są czysto prywatne, więc ich właścicele mogą mieć taki towar, jaki im się podoba.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • abernacka
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛
                        • 2003.12
                        • 10861

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                        (...)Po pierwsze można połączyć przyjemne z pożytecznym. (...)
                        Po pierwsze nie mam na to czasu ani ochoty.
                        Po drugie jakiś czas temu podesłałem namiary na hurtownie oraz sklepy specjalistyczne działające w Niemczech, dwóm sklepom monopolowym w Polsce. Jak myślisz, jaka była reakcja?
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Sokół83
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.12
                          • 1598

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                          Po pierwsze nie mam na to czasu ani ochoty.
                          No to jest naprawdę argument z grupy tych, których nie da się podważyć, ani przebić w żaden sposób - coś w stylu "no ze mną się nie napijesz". Każda próba przeciwstawnia się jemu, kończy się jego nieskończonym powtarzaniem.

                          Sorry, ale takie gadanie to zwyczajne (tu zacytuję) "pójście na łatwiznę"

                          Po drugie jakiś czas temu podesłałem namiary na hurtownie oraz sklepy specjalistyczne działające w Niemczech, dwóm sklepom monopolowym w Polsce. Jak myślisz, jaka była reakcja?
                          Monopolowym? To nie dziwię się jaka reakcja Cię spotkała. I po dwóch próbach zrezygnowałeś? Ty, który uparcie pilnujesz, aby ostatnie słowo w dyskusji zawsze należało do Ciebie. I jednocześnie człowiek, który jest w stanie zwiedzić praktycznie każdy browar - nawet w Armenii czy Gruzji, dał sobie spokój po dwóch razach? No nie poznaje kolegi
                          Z INNEJ BECZKI

                          www.fotopolska.eu

                          Comment

                          • Makaron
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.08
                            • 2107

                            #28
                            Wybór piw w sklepach specjalistycznych w Polsce jest płytki, temu ciężko zaprzeczyć. Ale obawiam się, że tak musi być, jest kilka osób gotowych zapłacić 50zł z tego na wypłatę ciężko zarobić. Ludożerka pragnie Specjala i Specjala Niepasteryzowanego, ewentualnie Specjala Miodowego, co cóż jedyne wyjście to podróżować i pić piwo na wyjazdach.
                            PS
                            Kupowałem w lokalnym sklepie piwnym piwo Kenijskie za coś około 5zł (coś okolice 1GBP). Więc jak jest cena odpowiednia to też dało by radę sprzedać egzotykę, aby cena była dobra to piw kontenerami, a nie paletami trzeba sprowadzać.
                            Last edited by Makaron; 2011-07-27, 22:53.
                            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                            Comment

                            • abernacka
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛🥛
                              • 2003.12
                              • 10861

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                              (...)Monopolowym? To nie dziwię się jaka reakcja Cię spotkała. (...)
                              Ponieważ tak się składa, że w 3mieście nie ma sklepu specjalistycznego.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • kopyr
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2004.06
                                • 9475

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                                Ponieważ tak się składa, że w 3mieście nie ma sklepu specjalistycznego.
                                Chciałeś napisać w Polsce.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...