Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotorelacja - wizyta w browarze Grybów - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    Ten system odpylania mnie zaintrygował. Nie jestem przekonany, że to podczyszczanie spalin z kotłowni. Cyklony się stosuje raczej do grubszych frakcji zanieczyszczeń.
    Cyklony wiążą się przede wszystkim z szeroko pojętymi pyłami, a pracują dobrze, kiedy, jak sam zaznaczyłeś cząstki pyłu są stosunkowo duże. Oczyszczanie spalin z zanieczyszczeń gazowych to już zupełnie inna bajka.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      #17
      Fajna relacja.

      Ten zbiornik wzieta przez Art-a za prekursora CIP to chyba stara kadź osadowa.
      Troche dziwne dno co prawda...
      W obecnych czasach chyba słuzy za zbiornik gorącej wody.
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23816

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
        Fajna relacja.

        Ten zbiornik wzieta przez Art-a za prekursora CIP to chyba stara kadź osadowa.
        Troche dziwne dno co prawda...
        W obecnych czasach chyba słuzy za zbiornik gorącej wody.
        Obok dużej kadzi stał mały zbiornik z napisem chlor, stąd takie przypuszczenie...
        Last edited by ART; 22-09-2011, 20:30.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          ... Świetna fotka z panelem sterowania, tylko ten telefon tam nie pasuje, powinien być taki z tarczą w kolorze szarym i drugi czerwony.
          Panel sterowania..... w pakiecie ze sternikiem
          Attached Files
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #20
            Das ich kwasiżur polonische schwine, verfluchten idioten! Nie lękajcie się, teraz pójdziecie pod prysznitz
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              Das ich kwasiżur polonische schwine, verfluchten idioten! Nie lękajcie się, teraz pójdziecie pod prysznitz
              Miało być Das ist.. Tak to jest jak się w stanie nachmielonym tyka języka, o którym nie ma się zielonego pojęcia

              Czas najwyższy iść w politykę, ignorancja, impertynencja i indolencja już mnie do tego predyscynują
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • skitof
                Senior
                • 11-2007
                • 2478

                #22
                Po takiej ciekawej fotorelacji aż żałuję, że się jednak do browaru nie wybrałem. Byłem w tym roku niedaleko, ale nie chciało mi się jechać 40 km. Z drugiej strony nie wiem czy bym coś zobaczył będąc sam?
                Tak czy inaczej browar trzeba uratować! Może Pijcie piwa z Grybowa? Czy dalej jest w rękach czeskich?

                Comment

                • hasintus
                  Senior
                  • 07-2006
                  • 850

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                  Może Pijcie piwa z Grybowa?
                  To nie takie proste, bo one nie bardzo sie do tego nadają.

                  Szkoda, że taki piękny browar, mimo wszystko nadal jest jeszcze zaniedbany i robi tak marne piwo.

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                    To nie takie proste, bo one nie bardzo sie do tego nadają.
                    Tak właśnie czułem . Dawno nie kupowałem ich piw, ale dziś dam im szansę. Zobaczymy.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2300

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                      To nie takie proste, bo one nie bardzo sie do tego nadają.

                      Szkoda, że taki piękny browar, mimo wszystko nadal jest jeszcze zaniedbany i robi tak marne piwo.
                      Aż tak źle to chyba nie jest. Mocne grybowskie piwa (np. Góralskie Krzepkie) wypadają bardzo przyzwoicie na tle konkurencji. Nie zalatują spirytem, są dosyć treściwe.
                      Niestety faktem jest, że marki poniżej 6 % trącają zbyt duża wodnistością. Plus jeszcze w tym, że grybowskie piwa są produkowane na dobrej wodzie.
                      Last edited by kosher; 23-09-2011, 10:11.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                        Aż tak źle to chyba nie jest. Mocne grybowskie piwa (np. Góralskie Krzepkie) wypadają bardzo przyzwoicie na tle konkurencji. Nie zalatują spirytem, są dosyć treściwe.
                        Niestety faktem jest, że marki poniżej 6 % trącają zbyt duża wodnistością. Plus jeszcze w tym, że grybowskie piwa są produkowane na dobrej wodzie.
                        Ja próbowałem "jasnego bocka dla koneserów" i dziękuję za mocne piwa z tego browaru.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9748

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czas najwyższy iść w politykę, ignorancja, impertynencja i indolencja już mnie do tego predyscynują

                          I impotencja. Zapomniałeś o impotencji

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23816

                            #28
                            W Grybowie mają ten sam problem co i w Zawierciu, potrafią uwarzyć dobre piwo, z jakiś względów tego nie robią, mają kompletny brak pomysłu na siebie i brak rozeznania w sprawach Piwnych (świadomie przez duże P).
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2300

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja próbowałem "jasnego bocka dla koneserów" i dziękuję za mocne piwa z tego browaru.
                              Bock to akurat nie jest dobry przykład
                              Ale gdybyś nie patrzył pod kątem stylu (zgodność nazwy z zawartością), to jak na 8,1% to jest to jeszcze całkiem pitne mocne piwo.

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bock to akurat nie jest dobry przykład
                                Ale gdybyś nie patrzył pod kątem stylu (zgodność nazwy z zawartością), to jak na 8,1% to jest to jeszcze całkiem pitne mocne piwo.
                                Nie patrzę pod kątem stylu. Patrzę pod kątem tego, że po kilku łykach wylałem tę ciecz, przypominającą U-boota z taniej wódki, do zlewu.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎