Browar numer 3 w Płocku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2007.10
    • 2794

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
    Podobno można wysłać mejla z pytaniami?
    Sprawdziłem. Można wysłać pytanie do właściciela. Jest kontaktowy, ale odpowiada wymijająco.

    Comment

    • Cooper
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 2002.11
      • 6055

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
      piwo nalewane jest z kegów
      Zwróciłeś uwagę czy na kegach były plastikowe kapsle ewentualnie etykiety zawieszki lub samolepy ? Oferują chyba więcej niż 1 gatunek piwa więc poszególne rodzaje piwa muszą być jakoś oznaczone na beczce.
      To że nie jest to browar to wydaje się być już przesądzone. Pozostaje pytanie z jakiego browaru biorą piwo.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • kloss
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 2526

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
        Zwróciłeś uwagę czy na kegach były plastikowe kapsle ewentualnie etykiety zawieszki lub samolepy ? Oferują chyba więcej niż 1 gatunek piwa więc poszególne rodzaje piwa muszą być jakoś oznaczone na beczce.
        To że nie jest to browar to wydaje się być już przesądzone. Pozostaje pytanie z jakiego browaru biorą piwo.
        Kegów nie widziałem. Pani mówiła o wymianie i słyszałem jak był dotoczony. A gatunki są 2 - pils 12% i 5,5% alkoholu i Hafe Weizen (pisowania oryginalna) - Info na nalewaku.

        Comment

        • Pankracy
          Major Piwnych Rewolucji
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2007.10
          • 2794

          #19
          Minął już jakiś czas, a nikomu jakoś nie chciało się rozwikłać zagadki lub chociaż poinformować co i jak w tym temacie. A więc pora zamknąć sprawę.

          W "Wilii Adriana" mają własne piwo. Właściciel jest piwowarem domowym, warzy sobie na małym kociołku Breumeister i częstuje gości hotelowych swoimi wyrobami. Ma plany zakupu profesjonalnej linii produkcyjnej, ale są one raczej nadal jeszcze odległe.

          Comment

          • Cooper
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 2002.11
            • 6055

            #20
            Sprawa zostala na tyle wyjasniona (przynajmniej ja tak to zrozumialem wtedy) ze ow "browar" to sciema tzn nie jest tam warzone komercyjnie zadne piwo a jedynie brane z innego browaru i sprzedawane. Jesli jednak tak nie jest a piwo jest warzone na miejscu ale metoda browaru domowego a co za tym idzie nie moze byc sprzedawane i goscie sa nim czestowani (co jest jednak pewna sciama bo pewnie akurat sa "gratis" czestowani tylko ci ktorzy wykupili pokoj) to jak dla mnie jest to jedynie zwykly browar domowy ktorego wlasciciel posiada hotel i tyle, a browary domowe w tym przypadku nas nie interesuja.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            Przetwarzanie...