Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2012.01.11 Nowe piwo z Manufaktury Piwa (Jabłonowo)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
    Zaczęło się od mojej wizyty w browarze w kwietniu. Pogadaliśmy i został poruszony temat Manufaktury Piwnej, ciekawych receptur i współpracy z piwowarem domowym. Chcieli zrobić kolejne ciekawe piwo, było kilka propozycji z mojej strony a po degustacjach wybraliśmy alta. Ja stworzyłem recepturę i tekst na kontrę, oni całą resztę
    To jeszcze prośba o info o czasie leżakowania alta.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
      Zaczęło się od mojej wizyty w browarze w kwietniu. Pogadaliśmy i został poruszony temat Manufaktury Piwnej, ciekawych receptur i współpracy z piwowarem domowym. Chcieli zrobić kolejne ciekawe piwo, było kilka propozycji z mojej strony a po degustacjach wybraliśmy alta. Ja stworzyłem recepturę i tekst na kontrę, oni całą resztę
      Dlaczemu w takim razie na ecie nie ma masońskich symboli jak np cyrkiel lub oko w trójkącie ?
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        O kurcze, czemu nic nie wiedziałem? Marcin - gratulacje!
        Mniej twarzoksiążek więcej browaru. I nie mówcie mi, że twarzoksiążka nie szkodzi
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          O kurcze, czemu nic nie wiedziałem? Marcin - gratulacje!
          Toć wrzucałem etykietę i kontrę na FB . Dzięki, oby po degustacji też było czego gratulować

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          To jeszcze prośba o info o czasie leżakowania alta.
          Do leżaka popłynął koło 20.12.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Dlaczemu w takim razie na ecie nie ma masońskich symboli jak np cyrkiel lub oko w trójkącie ?
          I już widzę te audycje w Radiu M, że masoni wypuścili piwo które ma otruć prawdziwych polaków. I jeszcze z niemiecką nazwą!
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Mniej twarzoksiążek więcej browaru. I nie mówcie mi, że twarzoksiążka nie szkodzi
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
            Toć wrzucałem etykietę i kontrę na FB .
            Widzisz Jacer - wychodzi na to, że za mało czasu poświęcam fejsowi...
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Piwoteka
              Senior
              • 04-2008
              • 1209

              #66
              Piwo od wczoraj dostępne w wersji beczkowej w Piwotece Narodowej w Łodzi. Zapraszamy!!!!

              Dziękujemy Masonowi za wspólną degustację
              Piwoteka
              Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
              www.piwoteka.pl
              Sklep Piwoteki na Facebooku
              Piwoteka Narodowa na Facebooku
              Piwoteka Narodowa na G+
              Дед Мороз (Dziadek Mróz)
              Browar Piwoteka

              Comment

              • karabach
                Senior
                • 09-2011
                • 163

                #67
                Wymoczki....
                Rzeczpospolita Krakowska
                jak wychodze to tylko na pole

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎