Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    To nie zarzut do Was, tylko akurat się "nawinęliście". Temat dotyczy reklamy i jest generalny - dotyczy każdego rodzaju marketingu. Za reklamę firma musi płacić krocie, a nośnik reklamy w postaci gadżetu jest ewenementem - firma nie płaci, a jeszcze na nim zarabia. Dziwne.
    Czy to jest dziwne? Ja z wielką dumą i ochotą noszę koszulki Kocoura, na aucie miałem ich nalepkę, wypiaskowałem na szybie w kuchni ich symbol Uważam, że produkty tego browaru są godne polecenia, dobrze mi się kojarzą, więc reklamuję!

    Myślę, że mogą się znaleźć podobni miłośnicy AleBrowaru.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13952

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy to jest dziwne?
      Jak tak się głębiej zastanowić to moim zdaniem jest. Jest to nośnik reklamy i to firmy powinny płacić nam za ich noszenie, a przynajmniej rozdawać je za darmo Ale nie rozkręcajmy rozmowy nie na temat.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Generalnie ciekawa koncepcja, szczególnie w kontekście tej góry forsy którą jako nastolatek wydałem na koszulki wszelakich kapel...
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak tak się głębiej zastanowić to moim zdaniem jest. Jest to nośnik reklamy i to firmy powinny płacić nam za ich noszenie, a przynajmniej rozdawać je za darmo
          Miewam identyczne przemyślenia. Ale koszulkę Pinty kupiłem.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            W sumie macie rację, ale można tego bronić inaczej - że zespoły czy browary wypracowały sobie taka markę, że ona jest dobrem samym w sobie i za jej uzywanie trzeba płacić

            P.S. Też mam masę Tshirtów, ale głównie piwnych i głównie kupowanych w śmiesznych cenach na pewnym portalu aukcyjnym, choć nie wszystkie...
            Last edited by iron; 23-10-2012, 13:48.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • geophagus
              Member
              • 10-2007
              • 33

              Skoro już poruszono temat gadżetów, czy wiadomo już kiedy ruszy sklep internetowy? Jakaś orientacyjna data?

              Comment

              • kazimierak
                Junior
                • 11-2011
                • 17

                Click image for larger version

Name:	5611_1.jpg
Views:	1
Size:	29,0 KB
ID:	2040586

                Tak więc może idąc śladem...proponuje taki oto gadżet np. na dzień okulisty

                Comment

                • ufotografa
                  PiwBiz
                  • 09-2012
                  • 196

                  Niemal każdy nie-koncernowy Browar w Polsce nie jest jeszcze gotowy pod względem reklamowym, by "za sponsorować" swojemu klientowi koszulkę, wafel, otwieracz czy szkło. Na prawdę, pisząc z własnej perspektywy nie raz trudno doprosić się takich rzeczy jak podkładka, nie wspominając już o czymś więcej. Popieram oczywiście zdanie, iż firma pracuje na swój wizerunek latami, a to że utknie w głowach klientów jest jej sukcesem. Jednak ciągłe uświadamianie się marki na rynku powinno trwać nieprzerwanie. Na prawdę nie chcę mi się już tłumaczyć klientom, dlaczego nie mogą dostać nie raz wafli pod kufel piwa z przyczyn ode mnie niezależnych. Dlatego mam nadzieję, że świadomość i zaradność polskich brandów będzie rosła. Podam tylko przykład, bo według mnie Kormoran potrafi, aczkolwiek drukowanie ślicznych, słoneczkowatych wafli trochę ich chyba kosztuje. Powinni pomyśleć o czymś praktyczniejszym (podkładka szybko nasącza się).

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ufotografa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Podam tylko przykład, bo według mnie Kormoran potrafi, aczkolwiek drukowanie ślicznych, słoneczkowatych wafli trochę ich chyba kosztuje. Powinni pomyśleć o czymś praktyczniejszym (podkładka szybko nasącza się).
                    A jaką rolę wg Ciebie ma podkładka?
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                      A jaką rolę wg Ciebie ma podkładka?
                      Podkładka ma chronić stół, przynajmniej w tym celu ją wynaleziono.
                      W kwestii trwałości to chyba lakierowanie by ją zwiększyło

                      Comment

                      • AleBrowar
                        Senior
                        • 04-2012
                        • 167

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika geophagus Wyświetlenie odpowiedzi
                        Skoro już poruszono temat gadżetów, czy wiadomo już kiedy ruszy sklep internetowy? Jakaś orientacyjna data?
                        Pozostało kilka kosmetycznych poprawek, trudno mi się określić kiedy będziemy gotowi ale myślę że w ciągu 2-3 tygodnie powinno być ok.
                        http://www.facebook.com/AleBrowar

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podkładka ma chronić stół, przynajmniej w tym celu ją wynaleziono.
                          Dokładnie tak, a jakby się bardziej zagłębić w szczegóły to ma ona wchłaniać wodę/rozlane piwo.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                          W kwestii trwałości to chyba lakierowanie by ją zwiększyło
                          Trwałość wafla na pewno, ale jego zdolność wchłaniania zostaje ograniczona i to znacząco, więc to trochę niepotrzebny zabieg.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • kloss
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 2526

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dokładnie tak, a jakby się bardziej zagłębić w szczegóły to ma ona wchłaniać wodę/rozlane piwo.
                            Kiedyś czytałem, że podkładkę wymyślono żeby raczej chronić stół przed obiciem przez ciężkie wówczas kufle.

                            Comment

                            • ufotografa
                              PiwBiz
                              • 09-2012
                              • 196

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kiedyś czytałem, że podkładkę wymyślono żeby raczej chronić stół przed obiciem przez ciężkie wówczas kufle.

                              Taka była bodajże pierwsze i najważniejsze jej zastosowanie. Natomiast jeśli chodzi o wafle Kormorana, one są bardzo ładne i w ogóle, lecz jak człowiek dostaje ich 30 na miesiąc to w ciągu tygodnia ich już nie ma. A: kolekcjonerzy, B: lakierowana podkładka szybciej się niszczy.

                              Comment

                              • grew
                                Senior
                                • 05-2009
                                • 766

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ufotografa Wyświetlenie odpowiedzi
                                Taka była bodajże pierwsze i najważniejsze jej zastosowanie. Natomiast jeśli chodzi o wafle Kormorana, one są bardzo ładne i w ogóle, lecz jak człowiek dostaje ich 30 na miesiąc to w ciągu tygodnia ich już nie ma. A: kolekcjonerzy, B: lakierowana podkładka szybciej się niszczy.
                                Jaki jest faktyczny koszt wytworzenia podkładki? W Czechach jeśli sprzedają to po 1Kc. Jak kupuję piwo i poproszę o świeże podkładki do domu, kelnerki bez zastanowienia dają mi kilka... To tylko w Polsce występuje taki problem?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎