Ursa Maior - browar w Bieszczadach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grobowladca
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2011.01
    • 8

    Paździerza, którego na 99% nie znasz i nie kojarzysz ;> koniec off-topu

    Comment

    • kloss
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.03
      • 2526

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
      Ja piłem wszystkie piwa z URSA-y. DMS wyczułem tylko w single hop cascade.
      Dokładnie mam te same odczucia.

      Comment

      • kloss
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 2526

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
        Ty natomiast ciągle nie rozumiesz, że jeśli producent nie chce się wypowiadać na b.bizie, to tylko my na tym tracimy.
        My niczego nie tracimy, poza wytłumaczeniem, które może być zasadne albo dęte.Natomiast producent może stracić klienta i to nie jednego.

        Comment

        • Marcin_wc
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2005.09
          • 2115

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
          My niczego nie tracimy, poza wytłumaczeniem, które może być zasadne albo dęte.Natomiast producent może stracić klienta i to nie jednego.
          My ilościowo jesteśmy całkowicie bez znaczenia, mało nas. Informacje od producentów są dla nas jako dla piwnych pasjonatów niemal bezcenne.

          Comment

          • Krzysiu
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2001.02
            • 14936

            Mam wrażenie dokładnie przeciwne - że są najczęściej całkowicie bezwartościowe, a zdarza się, że nieprawdziwe (np. klasyczne bajki o krystalicznej wodzie, wiekowych recepturach itp.). Żaden producent, bez nacisku rynku, nie przyzna się z własnej woli, że zrobił kiepskie piwo - ja kojarzę tylko przypadek Pinty, która spuściła warkę piwa bez gazu. Zdarzały się, wcale nierzadko, sytuacje odwrotne - producent twierdził, że piwo z wadą tej wady nie ma, albo że ona nic nie znaczy. Najczęstszą postawą jednak jest całkowite olanie tzw. opinii publicznej. Dlatego wolę portal konsumencki, niż producencki, choćby dlatego, że nawet z powodów statystycznych opinie są bardziej miarodajne.

            Ursa to w ogóle chyba ewenement na rynku rewolucyjnym. Start z wielkim zadęciem i - mam takie wrażenie - dość marny poziom produkcji. Dużo jest ocen, podkreślających nijakość tych piw. Sam nie miałem okazji stestować, ale syn sprawdził trzy piwa w Białej Damie i przeklinał, na czym świat stoi - nie to, żeby były jakoś dramatycznie niepijalne, ale właśnie skrajnie nijakie.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
            My ilościowo jesteśmy całkowicie bez znaczenia, mało nas.
            Bez znaczenia to są nasze opinie dla takich producentów jak KP czy GŻ. Dla małych wytwórców, ubytek kilkuset klientów oraz kilku lokali z dużą sprzedażą może oznaczać śmierć rynkową.
            Last edited by Krzysiu; 2014-01-08, 10:03.

            Comment

            • leona
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2009.07
              • 5853

              To już szczyt, żeby dzwonili do mnie ludzie z "pretensjami", że na fb ktoś/coś jest bardziej hejtowane niż na browar.biz.

              A skoro już uderzyłem w stół to niezłe kwiatki tam wychodzą np. wysyłanie niezadowolonych klientów na kurs sensoryczny i pisanie, że warzą to co chcą i nikomu nic do tego. Pewnie każdy przedsiębiorca ma na sumieniu nieme pytanie w stylu O co ci %%$ chodzi? ale publicznie? No trzeba mieć jaja. Co najmniej jak wielki niedźwiedź.

              Comment

              • pizmak666
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼
                • 2006.12
                • 1898

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                To już szczyt, żeby dzwonili do mnie ludzie z "pretensjami", że na fb ktoś/coś jest bardziej hejtowane niż na browar.biz.
                ?????
                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                Comment

                • leona
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2009.07
                  • 5853

                  Taki żart, słaby?

                  Comment

                  • Marusia
                    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                    🍼🍼
                    • 2001.02
                    • 20221

                    O, dopiero teraz poczytałam- ciekawe, kto to wypisuje, czyżby Aga?
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • jacer
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2006.03
                      • 9875

                      Raczej nie.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Undeath
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2011.08
                        • 113

                        Mają kogoś od PR, niestety ta osoba jest mega nie kompetentna na poziomie emocjonalnym 13 latka... A ja w końcu po 4 tygodniach doczekałem się maila od Ursy w odpowiedzi na moje argumenty odnośnie ich piw:
                        „Jeżeli nie odpowiadają Panu nasze produkty, proszę ich nie kupować. Każdy ma inne wrażenia smakowe, a zapewniamy, że sprzedaż piw pokazuje coś innego niż Pan mówi...”

                        Jeszcze później doczytałem sytuację, która dzieje się na FB, że trzeba robić kursy żeby mieć pojęcie o piwie to nie wytrzymałem.... No nic za niekompetentną osobę w pijarze, nie kupię więcej ich piwa, za podejście pogratulować.

                        Comment

                        • leona
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2009.07
                          • 5853

                          Sytuacja jak z kraju białej niedźwiedzicy?
                          Dobry car a urzędnicy źli?

                          Comment

                          • tomolek
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2006.05
                            • 1752

                            Tak jak od jakiegoś czasu każdy jest grafikiem komputerowym i fotografem, tak powstaje nowy trend i każdy teraz każdy się zna na pijarze

                            Piwa z Ursy odpuściłem sobie na jakiś czas bo po prostu były słabe lub przeciętne, teraz z czystym sumieniem będę sobie je mógł odpuścić zupełnie. Wychodzi na to, że za dobre są na moje chamskie, nie wyszkolone sensorycznie podniebienie...

                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • pioterb4
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2006.05
                              • 4322

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Undeath
                              Mają kogoś od PR, niestety ta osoba jest mega nie kompetentna na poziomie emocjonalnym 13 latka... A ja w końcu po 4 tygodniach doczekałem się maila od Ursy w odpowiedzi na moje argumenty odnośnie ich piw:
                              „Jeżeli nie odpowiadają Panu nasze produkty, proszę ich nie kupować. Każdy ma inne wrażenia smakowe, a zapewniamy, że sprzedaż piw pokazuje coś innego niż Pan mówi...”

                              Jeszcze później doczytałem sytuację, która dzieje się na FB, że trzeba robić kursy żeby mieć pojęcie o piwie to nie wytrzymałem.... No nic za niekompetentną osobę w pijarze, nie kupię więcej ich piwa, za podejście pogratulować.
                              Nie pozostaje nam nic innego jak zastosować się do rady

                              Comment

                              • Komar_Pafnucy
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2005.08
                                • 1114

                                „Jeżeli nie odpowiadają Panu nasze produkty, proszę ich nie kupować. Każdy ma inne wrażenia smakowe, a zapewniamy, że sprzedaż piw pokazuje coś innego niż Pan mówi...”
                                Czyli oficjalne stanowisko Ursy jest takie, że Tyskie to bezsprzecznie najlepsze piwo w Polsce. Serdecznie gratuluję i rozumiem, że dążą do tego ideału.

                                Multitap Crawl
                                Multitap Crawl na Facebook

                                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                                Comment

                                Przetwarzanie...