Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 01-2004
    • 4628

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
    Możecie się nabijać, ale dziś mam na tapecie muzykę dla dzieci [...]
    Ja ostatnio też miałem - "Muzyka bobasa Vol. 1"... Ale do piwa średnio się nadaje...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • cyborg_marcel
      Major Piwnych Rewolucji
      • 03-2003
      • 3467

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
      Możecie się nabijać, ale dziś mam na tapecie muzykę dla dzieci i przez dzieci wykonywaną. I nie jest to wcale Arka Noego
      Z płytki "Kocham Moją Mamę".
      Czyżby instynkt macierzyński się u Ciebie odezwał?

      A ja, mimo że bez discmana chodzę, cały czas mam w uszach ANTology, AAF - i tylko ludzie się dziwnie na przystankach na mnie patrzą...
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • adam16
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 02-2001
        • 9865

        Dziś dla odmiany wygrzebałem "Pozytywne Wibracje". To tak na muzyczny początek dnia
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 02-2001
          • 23858

          Ostatnio męczę "Morphine", ot niezłe granie (m.in.) na fujarze z bombową sekcją rytmiczną no i wokal, gitar nie znaleziono Po dzisiejszym początku dnia "Cure for pain" jest jak najbardziej na miejscu
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • adam16
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 02-2001
            • 9865

            Jak nie lubię śpiewania Janusza Radka tak muszę przyznać, że podoba mi się wykonywana przez niego "Wielka woda". Słucham właśnie płytki Preisnera "Głosy".
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Maidenowiec
              Major Piwnych Rewolucji
              • 07-2004
              • 2287

              Przy piwku słucham folku z różnych stron świata, najczęściej celtyckiego i skandynawskiego. Jeżeli ktoś lubi cięższą muzykę to polecam Tankard, sporo ich kawałków dotyczy piwa
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • Lacriferno
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 07-2005
                • 783

                Jakiś czas temu znalazłem zupełnie przypadkiem stonę grupy Valkiria z Chile (prawdopodobnie), skąd można zassać ich trzy kawałki. Granie świetne, solidny heavy metal. W sam raz do imprez przy piwie. Polecam.
                www.valkiria.cl

                A może ktoś jest szczęśliwym posiadaczem płyt Valkirii?

                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 11-2005
                  • 2201

                  hmmm..ja sie dzisiaj cały dzionek delektuję : Artrosis przeplecionym z Extremoduro i z lekka zaprawionym Madness
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 06-2004
                    • 6310

                    A ja wróciłem właśnie z koncertu Lao Che. Jak juz pisałem wcześniej, dwa przeszły mi koło nosa, więc tym razem się zaparłem. Wrażenia niesamowite, aż cięzko to opisywać. I gardło mnie boli od wydzierania się Idę spłukać je porterkiem...

                    Comment

                    • rychur
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 12-2002
                      • 151

                      koncert

                      A ja, nie będąc specjalnym zwolennikiem zespołu, z ciekawością wybieram się (okazyjnie) na koncert Depeche Mode w Pradze. Mam nadzieję że będzie fajnie.

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 07-2004
                        • 2287

                        Do picia ciemnych piw, w szczególności w Pubach, świetnie nadają się irlandzkie piosenki ludowe. Nie ma to jak powydzierać się przy "Some say the Devil is dead" albo "Rocky road to Dublin"
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • lzkamil
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 01-2003
                          • 3611

                          Mam trochę takich kawałków, począwszy od bardziej tradycyjnych wykonań (The Dubliners) do różnych wariacji (The Pogues, Cruachan, Dropkick Murphys).
                          W pubach na jednej i drugiej wyspie przy paru okazjach też mi się zdarzyło wydzierać
                          Last edited by lzkamil; 22-01-2006, 15:17.
                          Lepszy jabol pod okapem
                          niż GŻ, CP i KP !


                          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                          Comment

                          • robox
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 11-2002
                            • 8188

                            W moje ręce wpadła ostatnio płytka firmowana przez Bjork, z 20 remiksami utworu "Army Of Me". Bardzo ciekawa płytka, zróżnicowana, od lżejszych do cięższych klimatów .

                            Comment

                            • zAjkA
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 12-2004
                              • 1089

                              Mnie ostatnio wzięło na Disco Polo. Bardziej takie prawdziwe, rytmiczne. Min. słucham sobie kawałków zespołu Topples oraz Bayer Full. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć jakichś kaset z tego typu muzyką chętnie przyjmę.
                              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                              Comment

                              • Lacriferno
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 07-2005
                                • 783

                                Na przykładzie najnowszej płyty holenderskiego Gorefesta "La Muerte" widać, że death-metal ma się dobrze. Materiał po prostu powala! Dziś przy okazji dnia wolnego od pracy zrobiłem sobie małą "paradę wspomnień". Oprócz wspomnianego Gorefesta (to akurat płyta z ubiegłego roku) odkurzyłem nieco staroci: God Dethroned "Ravenous", My Dying Bride "The Angel and the Dark River", Moonspell "Sin/Pecado", Death "Symbolic" i podejrzewam, ze na tym nie koniec. Ciężki dzień!

                                Comment

                                Przetwarzanie...