Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
    Mnie ostatnio wzięło na Disco Polo. Bardziej takie prawdziwe, rytmiczne. Min. słucham sobie kawałków zespołu Topples oraz Bayer Full. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć jakichś kaset z tego typu muzyką chętnie przyjmę.
    Nie da się ukryć że disco polo wraca do łask ale nie w formie takiej jaką znamy z lat 90 kiedy to słuchanie tej muzyki było dość dużym obciachem. Teraz disco polo staje się old school-owe i coraz częściej pojawia się na imprezach a im piosenka bardziej tandetna a głosik śpiewającego bardziej zniewieściały tym lepiej.
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
      Nie da się ukryć że disco polo wraca do łask ale nie w formie takiej jaką znamy z lat 90 kiedy to słuchanie tej muzyki było dość dużym obciachem. Teraz disco polo staje się old school-owe i coraz częściej pojawia się na imprezach a im piosenka bardziej tandetna a głosik śpiewającego bardziej zniewieściały tym lepiej.

      Zgadza się. Pamiętam że kiedyś ta muzyka przyprawiała mnie o dreszcze a szczególnie w niedzielę o 10-tej gdy mój tata załączał Disco Relax. Ostatnio jednak często miałem styczność z tą muzyką a to na Sylwestra a to u kumpla w samochodzie i tak jakoś się wkręciłem. Przyznam że kawałki które mi się kiedyś wydawały beznadziejne nabrały dla mnie nowej wartości.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Moje uszy cieszy w tej chwili muzyka z płyty "Vendetta" kapeli XIII Stoleti. Wielkie podziękowania darczyńcy
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • rychur
          Senior
          • 12-2002
          • 151

          Depech Mode

          Byłem. Widziałem już kilka fajnych koncertów (Pink Floyd- Praga,Sting- Warszawa, Tori Amos- Poznań,nawet Tina Turner- Warszawa i wiele innych rodzimych świetnych artystów-wszystkie zajebiste) ten był rewelacyjny. NIe cenię sobie zespołu tak wysoko jak Stinga czy Floyd'ów, ale przeżyłem kawał dobrego koncertu zagranego przez niezłą, fantastycznie przygotowaną "kapelę".
          Usłyszałem zupełnie inny Depeche Mode od tego, który pamiętam sprzed lat.
          Teraz z rokowym zacięciem, ale ciągle w specyficznym "mrocznym" wydaniu "muzyki dla mas" fantasycznie brzmiący, świetnie dopracowany, przemówił do mnie jak cholera.
          Jest mi zupełnie po drodze z tą muzyką i z przyjemnością przypomnę sobie stare płyty zespołu.
          Poza tym znów rozwaliła mnie Praga- przepiękne miasto, jeśli jeszcze nie byliście to musicie jechać ( po drodze zapraszam do nas).
          Urzekające, gorące pomimo mrozów, przyjazne, fascynujące i zachwycające.
          Koncert odbył się na stadionie hokejowym. Jeszcze ze sto lat i w Polsce będziemy mogli myśleć o takim obiekcie. We wszechobecnych barach szybkiej obsługi w zestawach promocyjnych ( na wzór McDonald's) SZALEŃSTWO !!!! Zamiast coli plastikowy kubek Staropramena. I można oczywiście dyskutować czy smakowity to trunek, to powiem że w takich okolicznościach był najlepszy na świecie.
          Moja ocena 6. Pozdrawiam

          Comment

          • slawczan
            Member
            • 11-2005
            • 34

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
            Zgadza się. Pamiętam że kiedyś ta muzyka przyprawiała mnie o dreszcze a szczególnie w niedzielę o 10-tej gdy mój tata załączał Disco Relax. Ostatnio jednak często miałem styczność z tą muzyką a to na Sylwestra a to u kumpla w samochodzie i tak jakoś się wkręciłem. Przyznam że kawałki które mi się kiedyś wydawały beznadziejne nabrały dla mnie nowej wartości.
            w samchodzie mozna sie wkrecic ale nie w muzyke tylko w fotel

            Comment

            • slawczan
              Member
              • 11-2005
              • 34

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
              Czyżby instynkt macierzyński się u Ciebie odezwał?

              A ja, mimo że bez discmana chodzę, cały czas mam w uszach ANTology, AAF - i tylko ludzie się dziwnie na przystankach na mnie patrzą...
              Nieprzejmuj sie, bo nie jestes zwierciadłem tworcy , tylko jej słuchaczem, Muzyk musi skompresowac przekład a słuchający znależc w nim nastepstwo

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                Dziś słucham Cohena. Jakoś tak pasuje do nastroju. I Holst z "Planetami".
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  A ja słucham Kołysanek dla bobasów
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    "Madness"...bo taki jakiś dzień dzisiaj....po prostu szaleństwo.....
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Przed chwilą w Radiu Jazz leciały obłędne jazzowe przeróbki tematów Blondie. Super, nawet szło się domyślić, co idzie.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Od wczoraj króluje, w moim odtwarzaczu, nowe dzieło Korna, "See You On The Other Side"

                        Comment

                        • Andrewbrw
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 932

                          a ja właśnie dotarłem do DVD koncert KATa z Hali Ludowej przed Iron Maiden , na którym oczywiście byłem, brzmienie rewelacja, Romek-rewelacja tańczy jakby był na dicho

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Coś mnie dziś wzięło na TSA - "51" z jakiegoś koncertu, w wykonianiu poświeconemu Ridlowi.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              Zachęcony pochlebnymi ocenami forumowiczów i po zobaczeniu kawałka koncertu z Przystanku Woodstock zakupiłem sobie “Powstanie warszawskie” Lao Che i muszę przyznać, że się nie zawiodłem i dawno już nie słyszałem tak dobrej polskiej płyty. Do teraz przy niektórych utworach ciary na plecach przechodzą. Polecam wszystkim.
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                A ja ostatnio zgłębiam twórczość zespołu Coheed and Cambria.
                                I muszę przyznać, że chyba najbardziej przypadła mi do gustu pierwsza płytka (są trzy).
                                To takie skrzyżowanie starego Rush i dajmy na to Green Day
                                Skojarzenie może karkołomne, ale miłe to dla ucha. Poza tym od czasu starego Rush nikt tak ładnie nie operował brzmieniem...
                                Polecam.
                                Last edited by iron; 04-03-2006, 22:29.
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎