Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cordel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 09-2001
    • 1087

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    1 lipca na wrocławskim rynku ma być występ Joe Satrianiego w ramach festiwalu Wrocław Non Stop 2006. Wstęp wolny.

    Szczęka mi opadła i nie mogę w to uwierzyć, ale na stronie internetowej http://www.satriani.com/2004/road/ też o tym jest wspomniane.

    Oby to była prawda.
    Nawet niech wstęp będzie płatny, byle tylko Satriani zagrał porządny koncert.
    No i zagrał. Mało porządnie
    Last edited by Cordel; 08-07-2006, 00:02.
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 05-2002
      • 19238

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
      Dla mnie objawieniem tego tygodnia jest polska kapela Riverside. Strony o nich:
      http://riverside.art.pl/main.html http://riverside.w.interia.pl/index.html

      Grają w stylu Dream Theatre, nie brakuje też nawiązań do TOOL'a. Jest to połączenie dobrego rzemieślniczego instrumentalnego grania i nowometalowej psychodeli. Wszystko rozważnie skomponowane w kawał dobrej muzyki. Jednocześnie mają kopa i refleksyjny nastrój.

      P_O_L_E_C_A_M
      no popAtrz... nie pomyślalbym, że słuchasz tej kapeli. nie wiele jest dobrze ocenianych polskich zespołów art rockowych/progersywnych, ale oni zebrali dobre światowe recencje i to zasłużenie. również polecam.

      Comment

      • JAckson
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cordel
        No i zagrał. Mało porządnie
        Nie wiem co masz na myśli, ale moim zdaniem koncert był bardzo dobry

        Słyszałem opinie o słabym nagłośnieniu, ale to głównie od osób stojących dalej od sceny. W tym wypadku jednak pogłosu wywołanego zabytkowymi kamieniczkami i ratuszem trudno uniknąć. Ja stałem na przeciw sceny około 30m od niej i miałem całkiem dobru odbiór. A długość koncertu oraz repertuar był prawdziwie pierwsza klasa.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • adam16
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
          Coma "Pierwsze wyjście z mroku". Polska rzecz, rockowa i bardzo konsekwentna. Klimatyczna, znakomita pod względem tekstowym i muzycznym. No i ten wokalista - Piotrek Rogucki, facet o naprawdę niezwykłym wokalu... Warto posłuchać nie tylko przy
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
          Zdecydowanie polecam płytę zespołu Coma "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków". http://www.rockserwis.pl/ProductPres...tID=73832&s=zp
          Wyszła dopiero co, a ja już ją mam
          ....
          Dziś wieczór zespołu COMA sobie urządziłem. W tej chwili słucham zapętlonego utworu "Listopad". Cała płyta świetna jak pisałem wcześniej, a "Listopad" chyba najlepszy .
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Cordel
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2001
            • 1087

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
            Nie wiem co masz na myśli, ale moim zdaniem koncert był bardzo dobry

            Słyszałem opinie o słabym nagłośnieniu, ale to głównie od osób stojących dalej od sceny. W tym wypadku jednak pogłosu wywołanego zabytkowymi kamieniczkami i ratuszem trudno uniknąć. Ja stałem na przeciw sceny około 30m od niej i miałem całkiem dobru odbiór. A długość koncertu oraz repertuar był prawdziwie pierwsza klasa.
            Super, super, ale zagral rutynowo Zartuje, swietny szoł, ale nie bylo tego bum srum, pierdum. Setlistę znałem na miesiąc wcześniej... Ah tam, to nic nie znaczy, jest git, total i super, o!
            "Mam powody
            Powstrzymywać się od wody.
            Od wody mnie w brzuchu kole:
            Pijam tylko alkohole."
            Jan Lemański

            Comment

            • JAckson
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cordel
              Super, super, ale zagral rutynowo Zartuje, swietny szoł, ale nie bylo tego bum srum, pierdum. Setlistę znałem na miesiąc wcześniej... Ah tam, to nic nie znaczy, jest git, total i super, o!
              Rozumiem

              Czytałem na oficjalnej stronie Józka, że bardzo podobał mu się Wrocław i sceneria koncertu a także , że nalezy się szykować na następny w przyszłym roku

              Na dowód tego, że koncert się odbył mam sześdziesiąt kilka minut nielegalnego filmu z koncertu nagranego przez kogoś i ściągnięte z netu przeze mnie
              MM961
              4:-)

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 01-2002
                • 13239

                Z wielu kawałków wszech czasów, jakie z Zyźkiem nagraliśmy (lub nie), całkiem niechudym jest taki jeden o deathowej rytmice i poniższym tekście:

                MAKE LOVE NOT WAR

                Dam znać, gdy dojdzie do Top 10.

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  🥛🥛🥛
                  • 06-2004
                  • 5014

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                  Dziś wieczór zespołu COMA sobie urządziłem. W tej chwili słucham zapętlonego utworu "Listopad". Cała płyta świetna jak pisałem wcześniej, a "Listopad" chyba najlepszy .
                  A mnie ta muza bardzo sie kojarzy z zespolem Babybird i plyta "There's Something Going On", tez warto posluchac
                  5440 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • YouPeter
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2004
                    • 2379

                    Pytanie do znawców tematu. Który utwór Deep Purple z płyty Made In Japan jest improwizowany na żywo ?
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • robox
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Wczoraj trafiła w moje ręce najnowsza płyta Pearl Jam- "Pearl Jam". W jakiejś gazecie muzycznej czytałem, że tą płytą wracają do źródeł, czyli w klimaty pierwszego debiutanckiego wydawnictwa "Ten". Po jej przesłuchaniu niestety nie chce mi się w to uwierzyć. Mimo, że dalej grają niezłą muzę, to tamtego klimatu już chyba nie da się odtworzyć.

                      Comment

                      • huanghua
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 10-2005
                        • 1910

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                        Mimo, że dalej grają niezłą muzę, to tamtego klimatu już chyba nie da się odtworzyć.
                        Z wiekiem zmienia się nasza percepcja. To co nam w dzieciństwie nie smakowało teraz często jest przepyszne I na odwrót.
                        Kilka dni temu włączyłem sobie metalikowe "Master of Puppets" i mój odbiór był całkowicie inny niźli kilka lat temu.
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 03-2005
                          • 5828

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                          Pytanie do znawców tematu. Który utwór Deep Purple z płyty Made In Japan jest improwizowany na żywo ?
                          Wszystkie To płyta z koncertu w Tokio zdaje mi się

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            🥛🥛🥛
                            • 06-2004
                            • 5014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                            To płyta z koncertu w Tokio zdaje mi się
                            Z koncertow w Osace jest 5 utworow, a z koncertu w Tokio 2. Tak mi sie zdaje
                            5440 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              🍼
                              • 05-2004
                              • 5617

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                              Z koncertow w Osace jest 5 utworow, a z koncertu w Tokio 2. Tak mi sie zdaje
                              Cuś w tym jest:
                              1. Highway Star - Osaka
                              2. Child In Time - Osaka
                              3. Smoke On The Water - Osaka
                              4. The Mule - Tokio
                              5. Strange Kind Of Woman - Osaka
                              6. Lazy - Tokio
                              7. Space Truckin' - Osaka
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • dkrasnodebski
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 05-2003
                                • 2316

                                Są też wersje kilku płytowe tego albumu.
                                Jeżeli traktować improwizację dosłownie to żaden utwór nie jest improwizowany. Chociaż Child in time trwa dwa razy dłużej niż na płycie (20 minut).
                                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                                www.radoslawstolar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...