Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    Major Piwnych Rewolucji
    • 05-2003
    • 2316

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    Prawda! Też tak sądzę, że ten mix muzyczny mógłby przynieść naprawdę ciekawą muzykę. A tak na poważnie. Trzeba być otwartym na wszystkie gatunki muzyczne
    Napisał Marcin poczym włączył sobie wczesne dokonania Polskich Orłów
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 12-2003
      • 10860

      Typu "cCcha woda, brzegi rwie..." czy "Trzy razy po dwa razy". Tak znam i szanuję
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • dkrasnodebski
        Major Piwnych Rewolucji
        • 05-2003
        • 2316

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Typu "cCcha woda, brzegi rwie..." czy "Trzy razy po dwa razy". Tak znam i szanuję
        No przecież wiem. Przecież jesteś otwarty, choć miałem na myśli takie hity jak "Białe łabędzie"
        Ja za to zamówiłem sobie wczoraj płytę z piosnkami Hanki Ordonówny i już nie mogę się doczekać.
        Last edited by dkrasnodebski; 20-02-2007, 17:07.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • yendras
          Major Piwnych Rewolucji
          • 12-2001
          • 2052

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          [...]LITTLE MAN TATA. Indie Rock z domieszką Fugazi. [...]
          Indie ? No no, brzmi zachęcająco. A śpiewają po angielsku czy po swojemu ?

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 12-2003
            • 10860

            Chyba się niezrozumieliśmy To jest taki gatunek muzyczny który nic nie ma współnego z Indiami. Definicje tego gatunku można znaleźć tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Indie_rock
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • yendras
              Major Piwnych Rewolucji
              • 12-2001
              • 2052

              Indie rock, powiadasz ... Ależ się mnożą te muzyczne szufladki W dodatku "Tata" w nazwie mnie zmyliło - skojarzyło mi się z Rattanem Tatą.

              Comment

              • adam16
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 02-2001
                • 9865

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                ...-Osobiście dla mnie nadzieja polskiego rocka (kurcze jak to brzmi ). KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH. Kto słucha wieczornych audycji w "trójce" wie o czym pisze...
                Ja wiem

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Ups zapomniałem jeszcze o Nelly Furtado. Piękny intrygujący głos powolutku przeradza się w małą fascynacje .
                Muszę potwierdzić - w tym wypadku też wystarczy słuchać wieczornej "Trójki" w niedziele i w nocy w czwartki.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • monne
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 02-2006
                  • 914

                  Będę okrutnie bezpośrednia: posiada Ktoś utwory Marizy lub Amalii Rodriguez? Proszę o PW.
                  .



                  Comment

                  • lzkamil
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 01-2003
                    • 3611

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                    Chyba się niezrozumieliśmy To jest taki gatunek muzyczny który nic nie ma współnego z Indiami. Definicje tego gatunku można znaleźć tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Indie_rock
                    Nie tylko Wy się nie zrozumieliście. W polskim wydaniu przewodnika Pascala po Irlandii w opisach knajp i klubów w różnych miastach podawali jaką muzę grają. Jednym z najpopularniejszych gatunków była "muzyka hinduska"
                    Lepszy jabol pod okapem
                    niż GŻ, CP i KP !


                    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                    Comment

                    • kiszot
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 08-2001
                      • 8105

                      Ściągłem sobie Rubika i .............stwierdzam,że jest do ...bani.
                      Last edited by kiszot; 23-02-2007, 00:29.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • kot_z_cheshire
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 11-2005
                        • 2201

                        Możesz coś po odsłuchaniu Rubika powiedzieć? Nieźle. Mnie zatkało. Może to dlatego, że grzecznie odsłuchałam "Tu es Petrus". CAŁOŚĆ!!!!! Trochę traumatyczne przeżycie.
                        Młode koty mają adhd, niestety.
                        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                        Comment

                        • kiszot
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 08-2001
                          • 8105

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                          Możesz coś po odsłuchaniu Rubika powiedzieć? Nieźle. Mnie zatkało. Może to dlatego, że grzecznie odsłuchałam "Tu es Petrus". CAŁOŚĆ!!!!! Trochę traumatyczne przeżycie.
                          Nie te klimaty.Raz przesłuchałem i dziękuję.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 07-2004
                            • 2287

                            A ja zupełnie nierubikowo, odkurzyłem sobie ostatnio Orange Goblin. Ja pierdziu, nie ma to jak uczciwy stoner rock
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 03-2003
                              • 3467

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                              Możesz coś po odsłuchaniu Rubika powiedzieć? Nieźle. Mnie zatkało. Może to dlatego, że grzecznie odsłuchałam "Tu es Petrus". CAŁOŚĆ!!!!! Trochę traumatyczne przeżycie.
                              Płyty nie znam, ale sądząc po opiniach słuchaczy i krytyków... Chyba nie tracę. Jedną aranżację lubię za kunszt śpiewaków. Miałam parę tygodni temu okazję śpiewania w chórze utworu do muzyki Rubika - ciężko było...
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • iron
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 08-2002
                                • 6717

                                Trochę mnie nie było na forum, pora więc na małe muzyczne remanenty.
                                Na początek te świąteczne:

                                Rammstein "Volkerball" - zarówno DVD jak i CD zaje..te - takie techno to ja ubóstwiam.

                                T Love "najmniejszy koncert świata" - DVD - bardzo energetyczny koncert, tak jak ostatnia płyta

                                COMA - najnowsza płyta o bardzo długim tytule . Po pierwszej płycie która mi się nie podobała, nie sądziłem, że zachwyci mnie jakakolwiek produkcja tego zespołu. Nigdy nie mów nigdy Polska płyta 2006 roku.

                                Jethro Tull- dwa DVD (koncert z festiwalu The Isle of Wright (1970) i teraźniejszy ("Living with a past") - jak ktoś lubi " małego szkota z wielkim fletem" dalsze komentarze są zbędne...

                                No a teraz pora na wczorajsze remanenty - te imieninowe:

                                Therion "Gothic kabbalah" - no to całkiem inny Therion jest. Inny nie znaczy gorszy, choć jakby z tych dwóch płyt zrobić jedną, byłaby zajeb...a Bardzo spójny klimat całego wydawnictwa - chyba najlepsza płyta od czasów "Deggial"

                                Olaf Deriglasoff " Produkt" - bardzo smaczne wydawnictwo nagrane w klasyczne trio, bardzo "surowo" zrealizowane, z dominującą sekcją - dla mnie bomba.

                                and last but not least

                                Zdrowa Woda "Piwo" - reedycja kompaktowa debiutanckiej płyty z 1990 roku. Kasetkę mam już mocno zjechaną. Kibicuję im od początku. Na tej płycie słychać, że warsztat jeszcze nie dopracowany, studia nagraniowe natenczas też były nieco siermiężne, ale ten ciechocinkowy klimat dobrej zabawy już był. Dość wymienić hymn wszystkich zlotów - "Piwo" czy blues o utraconej miłości do gitary - "Zapodziałem spokój swój", o "Balandze" nawet nie wspominająć...
                                Last edited by iron; 25-02-2007, 22:40.
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...