Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2869

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo Wyświetlenie odpowiedzi
    Lao Che to zespół typowo koncertowy.
    Pamiętam, jak w zeszłym roku pierwszy raz słyszałam "Hydropiekłowstąpienie" i inne utwory z płyty "Gospel, a potem usłyszałam aranżacje tychże na płycie, to byłam lekko zawiedziona, ale z czasem...
    To, że są zespołem koncertowym wiem dobrze. Chodziło mi o to, że w Trójce koncert miał zupełnie inny charakter - krzesełka, spokój, świetne nagłośnienie, to było niejako delektowanie muzyką. Poprzednie ich koncery na których byłem, choćby w marcu w Puncie były zupełnie inne - ścisk taki, że pot się skraplał na suficie, a publika przewróciła nawet głośniki przy scenie , nagłośnienie też niestety pozostawiało trochę do życzenia. Oba koncerty miały jednak swoją specyfikę i nie żałuje żadnego .
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pewnie juz sporo osób słyszało ale rozleklamuję szwedzki zespół Sabaton, który u nas w kraju powoli zdobywa rozgłos m.in piosenką poswięconą polskim żołnierzom walczącym pod Wizną. Naprawdę warto posłuchać
      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Esbjörn Svensson nie żyje

        Esbjörn Svensson nie żyje.

        Bardzo smutna wiadomość.

        Zginął podczas nurkowania.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Esbjörn Svensson nie żyje.

          Bardzo smutna wiadomość.

          Zginął podczas nurkowania.
          w sobotę 14 czerwca...

          ...szkoda
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • franekf
            Senior
            • 06-2004
            • 944

            Ja właśnie się zasłuchuję płytą "The Mix-up" Beastie Boys - po prostu funkowo-jazzowo-rockowe cudo!!! Z każdym odsłuchem lepiej "wchodzi". Płyta chyba z 2007, ale dopiero teraz wpadła mi w łapy, zupełnie inna od tego, co wcześniej robili BB, no może nieco zbliżona do instrumentalnych kawałków z "Ill communication" (ta też jest instrumentalna). Polecam szczególnie tym, którzy wrzaskliwych BB nie lubią - po tym albumie mogą zmienić nieco zdanie
            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
            Piwny Janusz bez Teku

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              A ja ostatnio wsłuchuję się w Nightwisha, a szczególnie spodobało mi się Bye Bye Beautiful (za wokal (żeński), za fajny teledysk, za radosne granie).
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                Jak dla mnie, to ostatnia płyta Nightwisha mogłaby zaczynać się i kończyć na pierwszym utworze - 14 minut, w sam raz na "maxisingiel"...
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Wybiera się ktoś jutro na The Police do Chorzowa?
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    A po co
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wybiera się ktoś jutro na The Police do Chorzowa?
                      Sporo moich znajomych. Ja się jednak do pracy wybieram
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        A u mnie teraz King Bruce Lee, karate mistrz . Nawet lekko trzeszczy jak z winyla
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          A po co
                          Na wystawę kotów
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wybiera się ktoś jutro na The Police do Chorzowa?
                            Byłem i nie żałuję. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony

                            Chłopaki zagrali klasykę której nigdy nie słyszałem na żywca.

                            Bas Stinga brzmiał niesamowicie. Najlepiej bawił się chyba Summers. Podejrzewam, że chętnie pograłby dłużej niż ~1h40'.

                            Niestety miałem bilety na miejsca siedzące na trybunie i odbiór koncertu był trochę gorszy. Na scenie widziałem tylko punkty. Sytuację ratowały ekrany, ale to już prawie ja oglądanie w tv. Na szczęście muzyka brzmiała bardzo żywo

                            Wybiera się ktoś może na Claptona do Gdyni?
                            Last edited by JAckson; 27-06-2008, 10:38.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • fteo
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1139

                              Było niesamowicie!
                              Fajne aranżacje utworów, super brzmiący bas Stinga, świetne zagrywki na gitarze Andy'ego i na perkusji (i innych instrumentach) Stewarta.

                              Koncert The Police jest dowodem na to, że spełniają się rzeczy, które wydają się niemożliwe!
                              Teraz, przedłużając klimatu koncertu, słucham płyty "The Police Live!".
                              Właśnie leci "Synchronicity", którego moim zdaniem zabrakło na koncercie... Ale w końcu nie daliby rady zagrać wszystkiego.

                              I tylko jeszcze jeden minus (w pewnym sensie)... Moim zdaniem, zespół Counting Crows (który notabene jest całkiem sympatyczny) nie był dobrym wyborem na support w Polsce. Podczas koncertu usłyszałam hasło jakiegoś kolesia, że supportem u nas powinien być np. Lady Pank... I coś w tym jest, ponieważ zespół rozgrzewający faktycznie tego nie uczynił i zanim publiczność się rozgrzała na The Police, to koncert się skończył.
                              http://lotnictwo.net.pl/
                              http://www.flightradar24.com/
                              http://www.airshow.sp.mil.pl/

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 2287

                                Kontynuując pojawiający się tutaj wątek o instrumentach, ostatnio coś we mnie wstąpiło i kupiłem sobie basidło Konkretnie Arię Pro II RB-60 z '82. Ja pierniczę, co za cudo, aż chce się na tym ustrojstwie grać
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎