Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.07
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
    Podczas koncertu usłyszałam hasło jakiegoś kolesia, że supportem u nas powinien być np. Lady Pank...
    Fteo, ja Cię proszę, na koncertach Lady Pank rozgrzewa się już tylko jeden podstarzały rockman z Podlasia.

    I potem ciągają go po sądach.

    Comment

    • JAckson
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 2004.05
      • 6122

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
      Kontynuując pojawiający się tutaj wątek o instrumentach, ostatnio coś we mnie wstąpiło i kupiłem sobie basidło Konkretnie Arię Pro II RB-60 z '82. Ja pierniczę, co za cudo, aż chce się na tym ustrojstwie grać
      To ja kontynuując kontynuację napiszę, że wreszcie kupiłem sobie sampler fraz do gitary. Fajna sprawa tylko nie wiem dlaczego w dobie wszechtaniejącej elektroniki te rzeczy mają takie ceny.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Maidenowiec
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.07
        • 2287

        A co takiego ciekawego nabyłeś? Też nie mam pojęcia, z ciekawości ostatnio spojrzałem na ceny przetworników i są praktycznie takie same jak parę lat temu. Aczkolwiek nie jestem pewien, że swojego Seymore'a nie kupiłem taniej niż aktualnie sobie za niego życzą.
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • JAckson
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2004.05
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
          A co takiego ciekawego nabyłeś? Też nie mam pojęcia, z ciekawości ostatnio spojrzałem na ceny przetworników i są praktycznie takie same jak parę lat temu. Aczkolwiek nie jestem pewien, że swojego Seymore'a nie kupiłem taniej niż aktualnie sobie za niego życzą.
          Nabyłem to o czym dość długo myślałem, czyli Digitech Jamman. Pasowałoby dokupić jeszcze do tego dodatkowy foodswitch (nożny przełacznik podłogowy )Teraz myślę o remonciku gitary i ew. zakupu piecyka, bo obecnego chyba już nie warto naprawiać, a mocno trzeszczy, szumi, gubi moc itp.

          Co do cen, to jednak przetwornik to coś więcej niż elektronika w obudowie więc tutaj jeszcze rozumiem, ale wszelkie cyfrowe zabawki typu multiefekty, samplery itp. powinny tanieć z biegiem czasu, jak np. laptopy, a tak nie jest.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Maidenowiec
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.07
            • 2287

            E, bez przesady Kawałek drutu miedzianego owiniętego na plastikowej szpuli z magnesem Ewentualnie utwardzony żywicą albo i nie. No teraz jet dobry czas na kupowanie, szukasz jakiegoś małego pierdzipudełka czy już czegoś lepszego?
            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

            Thou shallt not spilleth thy beer!

            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

            Comment

            • JAckson
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2004.05
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
              E, bez przesady Kawałek drutu miedzianego owiniętego na plastikowej szpuli z magnesem Ewentualnie utwardzony żywicą albo i nie. No teraz jet dobry czas na kupowanie, szukasz jakiegoś małego pierdzipudełka czy już czegoś lepszego?
              Szukam raczej pierdzipudełka

              Pewnie skończy się na jakimś VOXie tranzystorowym z mocą do 30W. NIe przewiduję na razie grania poza mieszkaniem. Teraz mam 40W CRATE i odkręcam go na około 5% zakresu co jest trochę bez sensu.

              No i multiefekt by się przydał (np jakiś BOSS GT 8 albo 10). Takie tam zabawki.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Maidenowiec
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.07
                • 2287

                To może jakiegoś Podziaka w takim razie i zasuwanie na słuchawkach?
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • JAckson
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2004.05
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                  To może jakiegoś Podziaka w takim razie i zasuwanie na słuchawkach?
                  Raczej nie. Słuchawki tak ale razem z piecem

                  PS. Może założymy temat 'Przy piwie o instrumentach muzycznych'? Chociaż piszemy w zasadzie o muzyce więc pasuje i do tego tematu.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • żąleną
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.01
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    Teraz mam 40W CRATE i odkręcam go na około 5% zakresu co jest trochę bez sensu.
                    Ja mam 100 Peaveya i drzewiej bywało, że na 70-100% odkręcałem.

                    Kurczę, muszę odkurzyć i naprawić gitarę, której padł mostek po którejś z imprez w ŚWMNM. A nawiasem mówiąc, właśnie się dowiedziałem, że rzut beretem ode mnie jest największy salon muzyczny w Warszawie, schowany gdzieś pomiędzy chaszczami i halami postfabrycznego krajobrazu Służewca.

                    Comment

                    • JAckson
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 2004.05
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                      Ja mam 100 Peaveya i drzewiej bywało, że na 70-100% odkręcałem.
                      Jeśli to było w bloku to gratuluję poczucia humoru

                      Jak byłem mały to z kolegami w pokoju w bloku używaliśmy perki, gitary i basu jednocześnie. Faktem jest, że moc głośników była znikoma Po paru godzinach grupa przedstawicieli okolicznych mieszkańców złożyła prośbę o zaprzestania grania
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • żąleną
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2002.01
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                        Jeśli to było w bloku to gratuluję poczucia humoru
                        Nie inaczej

                        Miałem też perkusję, a na niej to mniej niż na 70% to się grać nie da...
                        Last edited by żąleną; 2008-07-03, 16:04.

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.07
                          • 2287

                          Riff na Bokserskiej? Osobiście nie polecam ani tego sklepu ani tej sieci.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • żąleną
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2002.01
                            • 13239

                            Paczemu?

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2004.07
                              • 2287

                              Obsługa straszna, rozregulowane gitary z zardzewiałymi strunami, słaby asortyment, ot to tylko parę rzeczy.
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • żąleną
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.01
                                • 13239

                                Hm, przestrzenie są tam potworne, jak z thrillera amerykańskiego, dziwne że nie przekłada się to na asortyment.

                                Bilet na Manu Chao mieli

                                Comment

                                Przetwarzanie...