Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 08-2002
    • 6717

    Wreszcie posłuchałem sobie nowej Mety na dobrym sprzęcie i twierdzę, że jest to dobra płyta - coś między "Master of puppets" a "...and justice for all".
    Może jest i gorsza od wyżej wspomnianych, ale na pewno lepsza od "St. anger"

    Bardzo równa płyta - trudno wyróżnic in + lub in - poszczególne utwory.

    No i wreszcie pojawił się instrumental.

    A zresztą, posłuchajcie sobie sami...
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • snorre
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 02-2006
      • 655

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GioCare
      Życzę miłego słuchania i liczę na komentarze z Waszej strony.

      Pozdrawiam! GioCare aka DJ Mefisto
      Przesłuchałem na razie v.2 i jako osoba, która słucha takiej muzyki od prawie 18 lat (oj tak, w 1990 jeszcze mało osób w Polsce słuchało house/techno/d'n'b/trance/itp.) poczułem się w obowiązku napisac co myślę
      Generalnie nie padłem na kolana, troszkę mnie po dłuższym czasie znużyło, mam wrażenie, że za mało różnicujesz klimaty, tempo. Podobają mi się takie sety DJskie gdzie stopniuje się napięcie, n.p. zaczyna jakimś spokojnym klimatycznym kawałkiem, potem przyspiesza, przyspiesza, jest jakiś moment szczytowy, potem chwila oddechu (jak znasz produkcje Sashy czy Digweeda to wiesz o co chodzi). Tu mi zabrakło dramatyzmu.
      Łączysz utwory poprawnie, choc parę razy miałem wrażenie, że zwyczajnie wyciszyłeś i dałeś następny. Inne wrażenie to to, że nasłuchałeś się składanek z Ministry of Sound i coś podobnego majstrujesz...
      A tak w ogóle aktualnie bardziej siedzę w drum'n'bassach, choc dobrym deep house nie pogardzę (szczególnie z wytwórni Naked Music).
      Gust muzyczny mam w ogóle strasznie rozrzucony - od klasyki rocka progresywnego, przez punk, new wave po industrial i rzeczy w tylu Coil i Current 93...
      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

      Comment

      • GioCare
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 09-2007
        • 137

        hehehe, jeszcze nie znalazłem własnego stylu, nadal szukam, jestem otwarty na wszystkie możliwe style. Muszę sobie jakiś wybrać, ale to jeszcze musi poczekać. Wszystkich browarowiczów zapraszam na moją oficjalną stronę na serwisie myspace.com - www.myspace.com/simmusic08. Serdecznie zapraszam!
        ╔═╗
        ║═╬╦╦═╦═╦═╗
        ╠═║║║╬║╩╣╔║
        ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
        ════╚╝══════════

        - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
        "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
        http://www.kp.pl/

        Comment

        • iron
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 08-2002
          • 6717

          Pod tym linkiem:

          mopżna zobaczy wykonanie na żywca "The day that never comes" w programie Joolsa Hollanda.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • peixe
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 03-2008
            • 115

            A ja dzis zrobilem sobie wolne w pracy i czekam na zbawce listonosza, ktory przywiozl/przywiezie:

            -UE Super.fi 5 Pro; juz sa, uszeta sie przyzwyczajaja

            -Vienne Ultravoxu, w dwuplytowym wydaniu DEFINITELY REMASTERED, ktore zawiera dodatkowych 17 kawalkow, min B-side'y, odrzuty z sesji i takie tam, jak np niemiecka wersja "Dr X"

            -Have You Fed The Fish? mojego ukochanego Badly Drawn Boya, do ktorej sie zabieralem juz od dawna, ale jakos zawsze dukaty szly na cos innego. Teraz przyjedzie razem z Vienna w pakiecie.
            Last edited by peixe; 24-09-2008, 12:55.

            Comment

            • bury_wilk
              Major Piwnych Rewolucji
              • 01-2004
              • 2655

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
              Wreszcie posłuchałem sobie nowej Mety na dobrym sprzęcie i twierdzę, że jest to dobra płyta - coś między "Master of puppets" a "...and justice for all".
              Może jest i gorsza od wyżej wspomnianych, ale na pewno lepsza od "St. anger"

              Bardzo równa płyta - trudno wyróżnic in + lub in - poszczególne utwory.

              No i wreszcie pojawił się instrumental.

              A zresztą, posłuchajcie sobie sami...
              Też ostatnio katuję nowaą Metallicę i bardzo mi sie podoba. Może i nagrali lepsze płyty, ale to było juz tak dawno, że tym, czym mnie uraczono bardzo się cieszę. Jest nieźle
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • MarcinKa
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼🍼
                • 02-2005
                • 2734

                A ja sobie znalazłem znowu coś o istnieniu czego pewnie nikt nie słyszał.
                Zespół się nazywa Dezkarieh i pochodzi z Portugalii.
                Doskonała mieszanka muzyki portugalskiej, arabskiej, celtyckiej, szwedzkiej (ponoć) i rocka. Do tego ciekawy kobiecy wokal.
                http://www.youtube.com/watch?v=x95HM...eature=related - teledysk
                http://www.youtube.com/watch?v=SBVd8...eature=related - trzeba do końca słuchać
                http://www.youtube.com/watch?v=-MUb0...eature=related - jeszcze jedno świetne wykonanie koncertowe
                Kilka utworów jest na MySpace.
                W listopadzie mają koncert w Słubicach w ramach festiwalu transVOCALE.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 08-2002
                  • 6717

                  Właśnie na TVP Kultura puścili tzw. pożegnalny koncert Perfectu z Opola 1983.
                  Kurde jaka w tym wtedy była energia...

                  Co prawda wtedy byłem jeszcze nieuświadomionym muzycznie szczylem, ale już parę lat później pamiętam "Perfect day" na Stadionie Dziesięciolecia w bodaj 1987 roku - i to było to - cały stadion rozśpiewany - zwłaszcza "członek w partii, małpa w ZOO" i "chcemy bic ZOMO" i zapowiedź Hołdysa - "oni wszyscy pojechali na festiwal młodzieży do Moskwy, to my możemy sobie pośpiewac".
                  To se ne wrati...

                  P.S. Z drugiej strony, to może i dobrze, tylko szkoda, że lat trochę przybyło
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • zgroza
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🍼
                    • 03-2008
                    • 3605

                    A ja właśnie odkryłem Gogol Bordello. Kocham.
                    Have you ever been to American wedding?
                    Where is the vodka, where's marinated herring?
                    Where is the supply that gonna last three days?
                    Where is the band that like Fanfare.
                    Gonna keep it goin' 24 hours
                    Lotna ekspozytura browaru

                    Też Was kocham.

                    Comment

                    • slavoy
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🥛🥛🥛
                      • 10-2001
                      • 5055


                      Cała płyta do odsłuchania
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • becik
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🍼🍼
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Właśnie wracam wspomnieniami do starych dobrych lat dzięki najnowszej płycie Strachów na Lachy - "Zakazane Piosenki" gdzie wykonują szlagiery takich kapel jak Brak, Corpus X, Rejestracja, Bikini, Holy Toy i in.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼🍼
                          • 02-2005
                          • 2734

                          Coś o piwie - Beer Beer w wykonaniu fińskich folkmetalowców z zespołu Korpiklaani
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • arcy
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Ta strona http://thecopycat.nazwa.pl/ każdego wyleczy z uwielbienia dla geniuszu ulubionych wykonawców.

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 12-2004
                              • 1908

                              Dzisiaj najlepsza muzyka to "We Are the Champions"
                              Apator pozdrawia
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • JAckson
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                🍼🍼
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                Ta strona http://thecopycat.nazwa.pl/ każdego wyleczy z uwielbienia dla geniuszu ulubionych wykonawców.
                                Wpisałem cztery kolejne zespoły i nic się nie znalazło. Nie wiem o co w tym chodzi.
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...