Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fteo
    Senior
    • 05-2003
    • 1139

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Ta strona http://thecopycat.nazwa.pl/ każdego wyleczy z uwielbienia dla geniuszu ulubionych wykonawców.
    Radiowa Trójka niedawno rozpoczęła nowy cykl audycji pt. ftop5 (niedziela, godz. 19:00) z utworami, które można opisać cytatem z filmu "Rejs": "Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem".
    Last edited by fteo; 30-10-2008, 19:44.
    http://lotnictwo.net.pl/
    http://www.flightradar24.com/
    http://www.airshow.sp.mil.pl/

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10847

      Już za godzinę stane się szczęśliwym posiadaczem najnowszej płyty Mogwai "The Hawk Is Howling" a do tego czasu umilam sobie czas Epką Mogwai "My Father Is My King". Jazgot w najlepszym wydaniu.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Nie przy piwku, bo w pracy, ale odsłuchałem sobie na MySpace (byc może niedługo będzie tam lepszy materiał) "nowy" album Guns'n'Roses...

        No i co tu napisac - są tam ze trzy niezłe - żywiołowe kawałki, ale większośc to takie typowe amerykańskie balladki...

        Choc w sumie, to czego można się było spodziewac, przecież nie nowego "Appetite for destruction"

        P.S. To ja już wolę nowe AC pierun DC (też odsłuchane na MS)
        Last edited by iron; 21-11-2008, 23:15.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • pirackamuza
          Senior
          • 12-2004
          • 1903

          A ja ostatnio jestem pod wrażeniem Scars on Broadway (powiedzmy ex-SOAD). Słucham i słucham na okrągło... Rewelacja!
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            A ja "Litzmannstadt" NOTu. 100 odsłuchań w 100 h
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
              A ja ostatnio jestem pod wrażeniem Scars on Broadway (powiedzmy ex-SOAD). Słucham i słucham na okrągło... Rewelacja!
              Jakoś mnie to obłaskawi?
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • fteo
                Senior
                • 05-2003
                • 1139

                Dzisiaj radiowa Trójka wspomina Tomka Beksińskiego (muzycznie i w opowieściach innych o Nim).
                Gdyby nie zrobił tego, co zrobił, dzisiaj skończyłby 50 lat.
                http://lotnictwo.net.pl/
                http://www.flightradar24.com/
                http://www.airshow.sp.mil.pl/

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Zanabyłem sobie wczoraj i odsłuchałem "Silnego Kazika pod wezwaniem"
                  No i cóż - płyta fajna w spokojnym nastroju pasującym do utworów "coverowanych".
                  I tak jak mi się wczoraj wydawało, a dziś przeczytałem w wywiadzie z Kazelotem - główną intencją nagrania tej płyty było zwrócenie uwagi młodszych słuchaczy na twórczość "Silnej grupy pod wezwaniem" i to się chyba może udać...

                  A na deser znowu puściłem sobie całe "Death magnetic" i powiem Wam, że coraz bardziej mi się ta płyta podoba, a dodatkowo między pierwszą a drugą w nocy smakuje najlepiej
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Ty naprawdę kochasz Metallicę.
                    Ja, po kolejnym odsłuchaniu, stwierdziłem, że mój egzemplarz Death Magnetic poszuka sobie nowego właściciela na Allegro. Kupiłem tanią wersję (trochę powyżej 30zł) i stwierdzam, że nie jest warta nawet połowy tego. Nie dość, że kawałki jakieś takie czerstwawe, to zmasterowane to tak, że nic nie słychać, jeden łomot - jak z kiepsko zakodowanego MP3.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • zic
                      Senior
                      • 06-2005
                      • 118

                      sklep z muuuzą

                      Witam
                      czy znak ktoś tani sklep internetowy z muuuzą poszukuje nowy albym "FISZA i EMADE"
                      i czy faktycznie da się zaoszczędzić kupójąc online....

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ty naprawdę kochasz Metallicę.
                        Ja, po kolejnym odsłuchaniu, stwierdziłem, że mój egzemplarz Death Magnetic poszuka sobie nowego właściciela na Allegro. Kupiłem tanią wersję (trochę powyżej 30zł) i stwierdzam, że nie jest warta nawet połowy tego. Nie dość, że kawałki jakieś takie czerstwawe, to zmasterowane to tak, że nic nie słychać, jeden łomot - jak z kiepsko zakodowanego MP3.
                        To tak jak z Twoją miłością do As pierun DC

                        Po co kupujesz kolejne płyty (zwłaszcza z Johnsonem) jak można w kółko odtwarzać jedną

                        Choć jeśli chodzi o mastering, to faktycznie się nie popisali...
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          Panowie, nie chcę tutaj namawiać do złego, ale posiadając oryginały sugeruję się rozejrzeć za Death Magnetic Guitar Hero III version. Co to za dziw? Ano DM tyle, że bez masteringu. Wyszło jako dodatek do gierki muzycznej i z jakiegoś powodu różni się od oficjalnie wydanej płyty. Mam, porównałem, cholernie mi się podoba ta płyta w tej wersji.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            O proszę, właśnie się dowiedziałem, że The Sisters of Mercy zagrają 30 marca w Stodole
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie długo będziesz sobie mógł te czasy przypomnieć przy pomocy albumu "Lost Tracks Of Danzig". Są to odrzuty z albumów Glenna z 1988-2006. Będzie sie działo.
                              Jak zwykle po latach zagościło to w moim odtwarzaczu. Spotkałem się z druzgocącymi recenzjami tego albumu, ale życzyłbym każdemu zespołowi takich odrzutów. Większość kawałków Danziga znam już na pamięć, więc ta płyta jest dla mnie wspaniałym odświeżeniem.

                              Przeróbka T.Rex ("Buick McCane"), napisany ponoć dla Johnny'ego Casha "Come to Silver", plus "Bound by Blood" to Danciś optymalny!

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10847

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                                O proszę, właśnie się dowiedziałem, że The Sisters of Mercy zagrają 30 marca w Stodole
                                Wspaniała wiadomość! Na Eldritcha koniecznie sie wybiorę
                                Last edited by abernacka; 06-12-2008, 09:02.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎